در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
10

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 4 شهریور 1392 08:56

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

مشکلات g3

توسط 00993355 » دوشنبه 4 شهریور 1392 16:09

سلام
من چند روزی مشه این گوشی رو گرفتم و به صورت کامل تستش کردم وبه این مشکلات برخورد کردم
1. دوربین ضعیف
2.صدای خیلی ضعیف
3. باتری متوسط و می شه گفت ضعیف
4. روشن نشدن چراغ ال ای دی هنگام امدن پیام و تماس
5. متصل نشدن کابل otg
6. طولانی بودن زمان شارژ (بیش از 3 ساعت زمان برای شارژ کامل از 0 تا 100)
در ضمن رام من اخرین نسخه و اخرین اپدیت شرکت می باشد .
از دوستان حرفه ای تقاضا داریم هر کدام از این مشکلات را در توان رفع کنند
مرتضی ادینه

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکلات g3

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 5 شهریور 1392 05:05

00993355,  
1- دوربين اين گوشي فقط مشکل فوکوس کمي غير متعارف داره که با برنامه‌هايي مانند Camera FV-5 و يا CameraPro قابل حل هست. از لحاظ کيفيت به نظر من رضايت بخش هست (به نسبت ديگر دوربين‌هاي 5 تا 8 مگاپيکسلي)
2- صدا به لحاظ سخت افزاري پايين نيست، اما در برخي حالت‌ها صدا کم هست. براي مثال من با jetAudio قدرت صداي فايلهاي صوتي رو به خوبي تا دو برابر افزايش ميدم و براي فايلهاي تصويري هم DicePlayer اين امکان رو ميده. اما در مجموع صدا به صورت پيشفرض کمتر از حد انتظار هست
3- اين موضوع با روت کردن، مديريت برنامه‌هاي نصب شده و حذف برنامه‌هاي اضافي قابل بهبود هست
4- اين گوشي قابليت چراغ چشمک زن رو نداره، اما ميشه چراغ رو به صورت ثابت زمان رسيدن SMS روشن کرد. براي اين کار ميتونيد از Go SMS استفاده کنيد و حالت چشمک زن اون رو 0 کنيد
5- در اين مورد هم بحث شده، اين چيپ اين امکان رو داره، اما کابل اون متفاوت هست که در ايران وجود نداره هنوز (يا حداقل من نديدم)
6- اين موضوع درسته، پيشنهاد من استفاده از شارژرهاي سوني اريکسون مثل Xperia Mini و Xperia Ray هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, SAIED.1992, chivu, ARafiee

New Member

no avatar
10

تاريخ عضويت

توسط 00993355 » شنبه 16 شهریور 1392 13:32

سلام
بسيار تشكر مي كنم از پاسختون
ولي منظور من از كيفيت كم دوربين زوم نيست بلكه كيفيت عكس هاي گرفته شده در مقابل حتي بعضي  گوشي هاي 2 مگاپيليست
به نظر من باتري اين گوشي با توان 1600 پاسخگوي نياز اين گوشي نيست. آيا براي اين گوشي باتري با توان آمپر بالاتر پيدا مي شود
و هم چنين ضعف صدا در اين گوشي زماني مشخص مي شود كه تماس و يا پيامي داريم كه در خيلي مواقع متوجه نمي  شويم آيا براي اين راه حلي وجود دارد؟؟؟

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

يکشنبه 14 مهر 1392 14:57

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط maes2 » يکشنبه 14 مهر 1392 15:07

00993355 نوشته است:سلام
بسيار تشكر مي كنم از پاسختون
ولي منظور من از كيفيت كم دوربين زوم نيست بلكه كيفيت عكس هاي گرفته شده در مقابل حتي بعضي  گوشي هاي 2 مگاپيليست
به نظر من باتري اين گوشي با توان 1600 پاسخگوي نياز اين گوشي نيست. آيا براي اين گوشي باتري با توان آمپر بالاتر پيدا مي شود

و هم چنين ضعف صدا در اين گوشي زماني مشخص مي شود كه تماس و يا پيامي داريم كه در خيلي مواقع متوجه نمي  شويم آيا براي اين راه حلي وجود دارد؟؟؟

سلام
بنده این گوشی را دارم. در مورد فیلمبرداری شما باید فوکوس اتوماتیک را خاموش کنید تا صدایش در فیلم نیاید.
در مورد عکسبرداری هم باید توجه کنید که اندازه عکس این گوشی 8 مگاپیکسلی است لذا شما اگر در حالت معمولی عکس بگیرید کیفیت پایین است مگر در فاصله کمتر از یک متر. جهت رفع این مشکل شما باید HDR را انتخاب کنید تا کیفیت عکسبرداری بالا رود. البته اگر نور را به صورت دستی تنظیم کنید بهتر است. مثلا اگر روز است حالت روز را انتخاب کنید و اگر هوا ابری است یا در سایه هستید و خلاصه حالتهای مورد نظر مد نظر داشته باشید. در این صورت کیفیت تصاویر رضایت بخش خواهد بود.
در مورد صدا هم باید بگویم که به نظرم نرم افزاری است چون بعضی جاها بلند است بعضی جاها کوتاه است کلا تنظیم نیست و معمولا مردم دوست دارند صدای موبایلشان زیاد باشد. هر چند گوش من خساس است همان صدای متعادلش را ترجیح می دهم  

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

يکشنبه 14 مهر 1392 14:57

توسط maes2 » يکشنبه 14 مهر 1392 19:00

00993355 نوشته است:سلام
6. طولانی بودن زمان شارژ (بیش از 3 ساعت زمان برای شارژ ک
مرتضی ادینه

من هم فکر می کردم اینجوری است بعد فهمیدم نمایشگر باطریش گیج می زند. قبلا هم یک سونی اریکسون داشتم همین جوری بود. باطریش 33 درصد می زند اما یک دفعه از برنامه ای استفاده می کنی یا کاری می کنی بعد می بینی شد 70 درصد !!!!!!!

New Member

no avatar
10

تاريخ عضويت

توسط 00993355 » شنبه 20 مهر 1392 10:59

البته نظر من هنوز تغيير نكرده و من كاربر اماتور نيستم كه دوستان اين طوري راهنمايي مي كنن
كيفيت بسيار پايين اسپيكر ها كه يقيني است و ربطي به نرم افزار نداره و در جواب اون عزيز كه مي گه مردم صداي بلند رو دوست دارند بگم كه من فقط مي خوام  اگه كسي بهم زنگ زد بشنوم، همين
طولاني بودن زمان شارژ ربطي به درصدش نداره، و من به صورت عملي تست كردم و به اين نتيجه رسيدم در بهترين شرايط بيش از 3 ساعت طول مي كشه شارژ بشه

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 20 مهر 1392 12:06

00993355,  
مشکل کيفيت دوربين براي من وجود نداره، نسخه‌ي فريموير و خود گوشي شما چند هست؟ 2.6.2 کيفيت تصوير بهبهود چشمگيري داشته و به نظر من راضي کننده هست
در مورد صدا هم متاسفانه راهي وجود نداره. صداي notification ها پايين هست. اما صداي رنگ، صدا زمان مکالمه، پخش موسيقي و فيلم‌ها عموما خوب و قابل قبول هست. اما براي برخي فرمت‌ها چندان مناسب نيست که به نظر من نقص نرم افزارهاي پخش کننده و ناسازگاري با اين چيپ هستند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
18

تشکر کرده: 19 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 14 اسفند 1392 10:57

توسط mahdi444 » چهارشنبه 29 مرداد 1393 14:43

سلام من یه مشکلی دارم با این گوشی. اونم اینکه وقتی فایل منیجر رو باز میکنم بجای 4 گیگابایت حافظه داخلی فقط 1 گیگابایت حافظه داره. این فقط مشکل منه یا کلا این گوشی حافظش 1 گیگابایته؟؟؟
لینک اسکرین شات: http://www.8pic.ir/images/cxo5dp0wynl0agyu9jdk.png

Major I

Major I

no avatar
199

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 آذر 1392 17:40

آرشيو سپاس: 74 مرتبه در 45 پست

توسط vahidkhan0831 » چهارشنبه 29 مرداد 1393 22:43

بنده در انجمن پاسج شما را دادم. :razz: