در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 شهریور 1392 22:41

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

سوالاتی در مورد اسکای دو ال کور

توسط aali1 » سه شنبه 5 شهریور 1392 23:49

سلام چند تا سوال دارم
1ایا به صلاح هست گوشی رو روت کنیم روت گوشی بیشتر برای چی استفاده میشه
2 رام اصلی گوشی هست در موقع خراب شدم خودمون فلشش کنیم البته بدون باکس و فقط از طریق یو اس بی و برنامه
3 ایا برای بازی های که دیتا دارن حتما باید گوشی روت شده باشه یا خیر
4 دیتا رو چگونه باید روی گوشی نصب کرد با چه برنامه ای
5 چگونه میتونم برنامه های که تو گوشی نصب شدن رو روی مموری کپی کنم که حافظه گوشی خالی بشه
6 چرا وقتی از نرم افزار Wondershare MobileGo for Android برای نصب بازی استفاده میکنم گزینه مموری رو میزنم اما نصف برنامه ها و بازی ها تو گوشی هم میره مثلا یک بازی 14 مگ رفته تو مموری و 3 مگش رفته تو گوشی

7 وقتی گوشی رو به کامپیوتر میزنم دوتا درایو میاد اما بازشون نمیکنه و وقتی کلیک راست میکنم حجم درایوها نامشخص وصفر هست چگونه بازشون کنم و فایلها رو داخلشون ببینم
8 ایا میشه از انتی ویروس کامپیوتر برای ویروس کشی گوشی استفاده کرد واسکن بزنم  یا خیر اگر میشه چگونه درایوها باز بشن

9 برنامه دی وی ار که مال دوربین های مدار بسته  ام هست  و برنامه تو سی دی اصلی خود دستگاه دی وی ار بود رو توی گوشی نصب کردم همچیز درسته و ساکسس هم میزنه اما تصویر ندارم چرا تصویر نیست بخاطر روت نشدن هست
چون همراه نرم افزار 2 فایل دیگه هم هست نمیدانم کجا بابد کپیشون کنم

10وقتی بازی یا نرم افزار نصب میکنم نه توی مموری نه توی گوشی لینک برنامه رو نمی بینم  منظورم ایکون بازی نیست منظورم فایلهای نصب شده هست  مگرمثل درایو Cکه تو پروگرام فایل کامپیوتر میریم نیست برنامه ها نصب شده باشن

Major I

Major I

no avatar
71

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 19 مرداد 1392 13:36

آرشيو سپاس: 99 مرتبه در 47 پست

Re: سوالاتی در مورد اسکای دو ال کور

توسط علی محاوی » سه شنبه 2 مهر 1392 23:19

1-بعضی از برنامه ها نیاز به روت دارن اما این صلاح نیست از نظر من ((مصلحت ملک خویش خوصروان دانند))
2-بله به لطف این سایت رام اصلی گوشی هست
3-خیر بازیهای دیتا دار نیاز به روت ندارن
4-در مورد دیتا انشالله یه فروم باز میکنم آموزش مفصل میدم تو این هفته
5-برای این کار وارد تنظیمات بشوید -ذخیره سازی-مکان نصب برگزیده دیگه خودت انتخاب کن اس دی کارت یا غیره
6-این نرم افزار مشکل دارد از این نرم افزار استفاده کنید91手机助手 for Android
7-گوشی را به کامپیوتر وصل کنید سپس کرکره ای بالای گوشی همون بخشی که وای فای بلوتوث رو روشن میکنی رو بکش پایین--متصل شد یو اس بی رو تو نوار اعلانات بزن--روشن کردن دستگاه ذخیره ساز رو بزن
8-خیر نمیشود((آگاهی ندارم))
9-خیر اصلا این گونه نیست
در ضمن درایور mtk6577 رودانلود کن تا کامپیوتر کامل گوشیت رو بخونه
انگشتام درد گرفت بس که تایپ کردم :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب علی محاوی تشکر کرده اند:
Mahdi1944