مشکل: ویندوز 8 روی لب تابم نصب نمیشه مشکل چیه؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

مشکل: ویندوز 8 روی لب تابم نصب نمیشه مشکل چیه؟

پست توسط persiangulf.mohammad » چهار شنبه 13 شهریور 1392, 6:12 pm

هر کاری میکتم ویندوز 8 روی لب تابم نصب نمیشه مشکل چیه؟
خودم نصب کردم نشد حتی چند جا خدماتی کامپیوتری هم بردم بازم هیچ.
تمام مراحل نصب ویندوز رو میرم زمانی که میخواد بالا بیاد دیگه گیر میده و صفحه سیاه میاد.
میگن باید بایوس لب تابم رو آپدیت کنم راسته؟
کمک لطفا.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

Re: مشکل: ویندوز 8 روی لب تابم نصب نمیشه مشکل چیه؟

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 13 شهریور 1392, 6:57 pm

. ,
احتمالا مشکل به بايوس مربوط باشه که باعث يک ناسازگاري و در نتيجه عدم بوت ميشه، مثلا اسکرين سايز لپتاپ شما زير 1024X768 باشه ممکنه چنين مشکلي رخ بده
مدل لپتاپ رو بفرماييد تا بهتر بشه راهنمايي کرد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

پست توسط saeed_hz » چهار شنبه 13 شهریور 1392, 10:40 pm

persiangulf.mohammad نوشته شده:هر کاری میکتم ویندوز 8 روی لب تابم نصب نمیشه مشکل چیه؟
خودم نصب کردم نشد حتی چند جا خدماتی کامپیوتری هم بردم بازم هیچ.
تمام مراحل نصب ویندوز رو میرم زمانی که میخواد بالا بیاد دیگه گیر میده و صفحه سیاه میاد.
میگن باید بایوس لب تابم رو آپدیت کنم راسته؟
کمک لطفا.

اگه بغد نصب ویندوز صفحه سیاه میشه این مشکل برای بنده موقع نصب روی لپ تاپ یکی از دوستان پیش اومد
راهکار ابداعی بنده:
با یک کابل hdmi به یک lcd وصل بشید میبینید که تصویر را نشان خواهد داد.
با اپدیت درایورها مشکل احتمالا حل خواهد شد.
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط persiangulf.mohammad » سه شنبه 26 شهریور 1392, 11:49 am

Mahdi1944 نوشته شده: . ,
احتمالا مشکل به بايوس مربوط باشه که باعث يک ناسازگاري و در نتيجه عدم بوت ميشه، مثلا اسکرين سايز لپتاپ شما زير 1024X768 باشه ممکنه چنين مشکلي رخ بده
مدل لپتاپ رو بفرماييد تا بهتر بشه راهنمايي کرد

HP Pvillion dv4-3006tx

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 243 بار
سپاس‌های دریافتی: 289 بار

پست توسط mymail » جمعه 29 آذر 1392, 10:43 pm

سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
هنگام آپگرید ویندوز 7 ultimate به ویندوز 8 pro به این مشکل بر می خورم
Windows won't install unless each of these things is taken care of. Close Windows Setup, take care of each one, and then restart Windows Setup to continue.

You can’t upgrade 64-bit Windows to a 32-bit version of Windows. To upgrade, obtain a 64-bit version of the installation disc, or go to [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] to see how to install Windows and keep your files and settings.

32-bit Windows cannot be upgraded to a 64-bit version of Windows. To upgrade, obtain a 32-bit version of the Windows installation disc.

Installing Windows will affect these devices or applications:

These devices might not work properly in Windows. We recommend you close Windows Setup and update device drivers before you continue. Search for "update drivers" in Control Panel or contact the device manufacturer.
System devices: IEEE 1667 ACT
از ویندوز 64 بیتی استفاده می کنم و هنگام نصب هم نسخه 64 بیتی رو انتخاب کردم ولی باز این پیغام ظاهر شد.
درضمن از اونجایی که امکان آپگرید نسخه ultimate به وین 8 وجود نداشت، طبق دستور العملهایی که در وب پیدا کردم در ریجستری EditionID و ProductName را از ultimate به پروفشنال تغییر دادم(لازم به ذکره که قبل از این تغییر، نصب به این مرحله نمی رسید و خطایی دیگه میداد!).
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 دی 1392, 10:52 pm

,
معمولا ارتقا ويندوز به اين شکل با مشکل مواجه ميشه، چون درايورها و برنامه‌هاي نصب شده روي سيستم هم بسيار تاثير گذار هستند. همچنين ارتقا از نسخه‌ي غير همسنگ به يکديگه که عملا ميشه گفت نه منطقي هست و نه قابل اعتماد. پيشنهاد ميکنم به جاي اين کار از نو نصب کنيد. ويندوز حتي نسخه‌ي فرش هم چندان با ثبات نيست، چه برسه به اينکه بخواهيد اون رو ارتقا بديد ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”