در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 20 شهریور 1392 22:11

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

مشکل سخت افزار

توسط kiavashmoosavi » چهارشنبه 20 شهریور 1392 22:25

با سلام من یک لپ تاپ ویوو بوک از نوع corei3 گرفتم،وقتی بازی اویل 5 رو میریزم رو گرافیک زیاد ،گیر میکنه و تسک منیجر نشون میده 60 درصد سی پی یو استفاده میشه.وقتی گرافیک رو رو نرمال میزارم 40 درصد سی پی یو استفاده میشه ولی بازی باز هم مثل قبل گیر داره،وقتی هم گرافیک رو روی پایین میزارم 29 درصد سی پی یو استفاده میشه ولی بازم گیر داره.ولی وقتی نرم افزار تست سخت افزار رو اجرا میکنم سی پی یو قشنگ تا 99 پر میشه و میزنه سی پی یو استاندارد است.وقتی بازی های لمسی که سبک هم هست رو اجرا میکنم باز هم خیلی کم گیر میکنه و اگه در حال پخش موزیک باشه تو یک اهنگ 3 دقیقه ای یک یا دو بار قطع و وصل میشه.
با تشکر پیشاپیش از راهنماییتون.

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6435

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

Re: مشکل سخت افزار

توسط sinaset » جمعه 22 شهریور 1392 08:53

سلام بر شما
به انجمن سنترال خوش امدید.

با توجه به توضیحاتی که دادید ، به احتمال زیاد مشکل از خرابی ویندوز باشه . ولی خوب به هر حال برای مطمعا شدن . شما  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  رو دانلود کنید ، سپس اجراش کنید و وارد بازی شوید ، در سه حالت گرافیکی بازی رو تست کنید ، ببیند نرخ فرم در سه حالت در چه وضعیتی است ، و در اینجا امار و ارقام رو قرار بدید.

انتی ویروس دارید ؟ اگر دارید، ایا بروز می باشد ؟
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
kiavashmoosavi, Mahdi1944

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

توسط kiavashmoosavi » جمعه 22 شهریور 1392 15:23

با سلام و تشکر از پاسخ شما.
ویندوز به صورت ارجینال بر روی لپ تاپ نصب بود.windows8 64 bit.
انتی ویروس هم برای خود ویندوز هست ولی برای این که کرک بازی هارو حتی بعد از کرک کردن هم پاک می کرد غیر فعال کردم.
نرم افزار رو هم دانلود کردم و در هر دو حالت از بازی فیلم گرفتم ولی با این حال که مدت فیلم خیلی کوتاه است حجم ان 1.7 گیگ شده است.
الان چگونه فیلم رو در اینجا قرار بدم؟ :-(

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6435

تاريخ عضويت

توسط sinaset » شنبه 23 شهریور 1392 09:05

kiavashmoosavi نوشته است:با سلام و تشکر از پاسخ شما.
ویندوز به صورت ارجینال بر روی لپ تاپ نصب بود.windows8 64 bit.
انتی ویروس هم برای خود ویندوز هست ولی برای این که کرک بازی هارو حتی بعد از کرک کردن هم پاک می کرد غیر فعال کردم.
نرم افزار رو هم دانلود کردم و در هر دو حالت از بازی فیلم گرفتم ولی با این حال که مدت فیلم خیلی کوتاه است حجم ان 1.7 گیگ شده است.
الان چگونه فیلم رو در اینجا قرار بدم؟ :-(

سلام بر شما

ببنید منظور من این نبود که از بازی فیلم بگیرید ......
به وسیله نرم افزاری که در اختیار شما قرار دادم ، شما باید وارد بازی میشدید و نرخ فرم ریت (فرم در ثانیه ) رو یادداشت میکردید ...(وقتی نرم افزار رو اجرا کنید و وارد بازی شوید ، یک عدد دو رقمی در حال نمایش است ، اون نرخ فرم ریت شماست )

ببینید فیلم های ویدیوی و بازی های برای نمایش خود در طی یک ثانیه، باید 25 تا 30 (متوسط نرخ ) عکس را گرفته و در کنار هم بگذارند، تا بدین وسیله شما تصاویر روانی را ببینید .

چشم انسان ما ببین 25 تا 30 فرم و  بالاتر را نمی تواند تشخیص دهد (روان است ) و پایین تر از ان را  چرا می تواند ..

هرچقدر گرافیک شما بالاتر باشد ، فرم ریت بالاتری خواهید داشت ، و نشانه قدرت بالا گرافیک شما ست ، و هر چقدر فرم ریت پایین تری داشته باشید ، نشانه قدرت پایین گرافیک شماست ، و فرم ریت پایین تری خواهید داشت و تصاویر را به صورت اهسته اهسته خواهید دید .

با توجه به این توضیحات ، فرم ریت سیستم خود را در بازی مد نظر به دست بیاورید .
باتشکر

KH.I.A.2500, kiavashmoosavi, Mahdi1944

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

توسط kiavashmoosavi » شنبه 23 شهریور 1392 17:11

با تشکر از شما دوست عزیز مشکل از همون کارت گرافیک بود که از منو کارت گرافیک گذاشتم روی های و درست شد.
من یک a53sm هم دارم که برای بازی گرفته بودم،با مشخصات زیر:
cpu:core i7 2.2 ghz up to 3.1
vga:geforce gt 630m 2gig
ram:8gig ddr3
الان بازی تامب رایدر و مکس پین 3 رو گرفتم.ولی مکس پین 3 که همون اول کلوز پروگرم میاد و برای تامب رایدر هم رو گرافیک بالا، همین ولی رو گرافیک پایین و به صورت پنجره ای که باز میکنم بعد دو سه بار باز کردن و فورس کلوز.یک بار باز میشه و فیلم اول بازی رو میاره و بعد کل ویندوز رنگ قاطی میکنه تا برنامه رو با تسک منیجر ببندم.ایا این سیستم دیگه بازی های روز رو جواب نمیده؟
تمام کرک ها و نرم افزار های پیش نیاز بازی هارو هم دان کردم. :lol:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب kiavashmoosavi تشکر کرده اند:
sinaset

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6435

تاريخ عضويت

توسط sinaset » يکشنبه 24 شهریور 1392 09:19

kiavashmoosavi نوشته است:با تشکر از شما دوست عزیز مشکل از همون کارت گرافیک بود که از منو کارت گرافیک گذاشتم روی های و درست شد.
من یک a53sm هم دارم که برای بازی گرفته بودم،با مشخصات زیر:
cpu:core i7 2.2 ghz up to 3.1
vga:geforce gt 630m 2gig
ram:8gig ddr3
الان بازی تامب رایدر و مکس پین 3 رو گرفتم.ولی مکس پین 3 که همون اول کلوز پروگرم میاد و برای تامب رایدر هم رو گرافیک بالا، همین ولی رو گرافیک پایین و به صورت پنجره ای که باز میکنم بعد دو سه بار باز کردن و فورس کلوز.یک بار باز میشه و فیلم اول بازی رو میاره و بعد کل ویندوز رنگ قاطی میکنه تا برنامه رو با تسک منیجر ببندم.ایا این سیستم دیگه بازی های روز رو جواب نمیده؟
تمام کرک ها و نرم افزار های پیش نیاز بازی هارو هم دان کردم. :lol:

سلام بر شما دوست من
خوشحالم که مشکلتون حل شد.

دوست عزیزی ، که لپ تاپش هم مدل شماست ، چند روز پیش تاپیکی ارسال کرد ، که در ان گفته بود ، موقعه اجرای نرم افزار اتوکد (نقشه کشی) با صفحه سیاه رنگی مواجعه میشود .
این دوست عزیز با نصب اخرین ورژن اپدیت گرافیک مشکلشان حلش شد. ( تاپیک مد نظر  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد )
اخرین نسخه درایور کارت گرافیکتون رو  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد دانلود کنید.(پسورد soft98.ir)
باتشکر

kiavashmoosavi, Mahdi1944