چگونه میتوان فریمیور گوشی را آپدیت کرد؟

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

چگونه میتوان فریمیور گوشی را آپدیت کرد؟

پست توسط az59 » پنج شنبه 21 شهریور 1392, 1:29 pm

سلام
من 3 ماهه که یک گوشی snowy dual core دارم و ازش هم راضی هستم فقط کیفیت دوربینش پایین تر از انتظاره که گفته میشه با آپدیت برطرف میشه. سوال من اینه که چطوری باید این کارو بکنیم؟ آیا باید به نمایندگی مراجعه بشه یا خودمون میتونیم انجامش بدیم (سررشته ای در مورد موبایل ندارم). ممنون میشم راهنماییم کنید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70700 بار
سپاس‌های دریافتی: 31282 بار
تماس:

Re: چگونه میتوان فریمیور گوشی را آپدیت کرد؟

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 26 شهریور 1392, 4:28 pm

,
اگر بحث‌هاي اين بخش رو مطالعه بفرماييد، به راحتي قادر به اين کار خواهيد بود
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 3 بار

پست توسط hajixer » شنبه 26 بهمن 1392, 11:12 pm

سلام
من میخوام فریمور رسمی گوشی رو نصب کنم تمام مراحل رو پیش میرم ولی همچین اروری میده
فکر کنم فایل زیپ شده یک چیزی کم داره اگه تو عکس نگاه کنین میبینین یکیش تیک نخورده
تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 28 بهمن 1392, 4:36 pm

,
اون فايل الزامي نداره و نيازي به اون نيست. چون مربوط به حافظه‌ي داخلي گوشي هست. مشکل شما به کابل، پورت USB و يا آنتي ويروس مربوطه. اين موارد چک کنيد. ضمنا حتما دقت کنيد USB2 باشه و به هيچ عنوان از USB3 استفاده نکنيد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط mahm0od » سه شنبه 29 بهمن 1392, 6:25 pm

سلام آقا منم این مشکل رو دارم انتی ویروس ندارم . از پورت USB2 استفاده میکنم کاملا شناسایی شدس Media Tek USB Port برای اطمینان از دو کامپیوتر استفاده از ویندوز سون 64 و سون 32 و ایکس پی هم استفاده کردم اما این اروری که دوستمون تصویرش رو داده رو میده . لطفا ی راه حل قطعی بدین .

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط salimiir » شنبه 10 اسفند 1392, 8:50 am

mahm0od نوشته شده:سلام آقا منم این مشکل رو دارم انتی ویروس ندارم . از پورت USB2 استفاده میکنم کاملا شناسایی شدس Media Tek USB Port برای اطمینان از دو کامپیوتر استفاده از ویندوز سون 64 و سون 32 و ایکس پی هم استفاده کردم اما این اروری که دوستمون تصویرش رو داده رو میده . لطفا ی راه حل قطعی بدین .

سلام من هم همین مشکل رو دارم ....

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 10 اسفند 1392, 8:14 pm

,
با نسخه‌ي SP Flashtool 4‌ به بالا تست کنيد

ارسال پست

بازگشت به “GLX”