بهترین برنامه مدیریت گوشی

در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 38 بار

بهترین برنامه مدیریت گوشی

پست توسط ebaskar » سه شنبه 26 شهریور 1392, 2:30 pm

سلام
من از Go task manager برای موارد ذیل استفاده میکنم:
1- مدیریت حافظه: مشکلی که داره اینه که وقتی Refresh میکنم بااین نرم افزار یا با Advanced Kill همه نرم افزارها را خاموش میکنه بازم یکسری نرم افزار جدید که باز هم نکردم تو حافظه نشون میده !
2- مدیریت برنامه های بوت : نرم افزارهایی که موقع بوت شدن گوشی اتوماتیک Load میشن را Forbid میکنم اما بازهم ظاهرا اون برنامه ها اجرا میشه مثل Viber یا tango یا wechat یا چیزهای دیگه..
3- این برنامه اتوماتیک میاد برنامه هایی مثل Psiphon را می بنده وقتی که برنامه سنگینی مثل FX GURU اجرا میشه..در حالیکه برای خرید افکتهای FXGURU به PSiphon نیاز دارم سوال اینه که چطوری میتونم برنامه ای را در حافظه گوشی Lock کنم که بسته نشه؟ خود Go Task manager گزینه Lock داره اما برای همه برنامه ها درست کار نمیکنه

کسی میدونه مشکلاتی را که گفتم چطوری و با چه برنامه ای می توانم مرتفع کنم؟
متشکرم
گوشی من GLX G4 روت شده توسط CentralClubs

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70700 بار
سپاس‌های دریافتی: 31282 بار
تماس:

Re: بهترین برنامه مدیریت گوشی

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 27 شهریور 1392, 12:42 pm

,
1 و 2 شما بايد با استفاده از برنامه Autostarts رخدادهاي اضافي و غير ضروري برنامه‌ها رو غير فعال کنيد تا برنامه‌ها به صورت خودمختار اجرا نشوند
3- اين موضوع به خاطر محدوديت رم گوشي هست و فقط براي برخي برنامه‌ها امکان Permenent موندن در رم در داره. براي اونهايي که اين امکان رو نداره، متاسفانه برنامه‌اي سراغ ندارم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

Re: بهترین برنامه مدیریت گوشی

پست توسط saeed_hz » جمعه 29 شهریور 1392, 6:49 am

dx tools
رو امتحان کنید
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 

ارسال پست

بازگشت به “Android App”