در اين بخش مي‌توانيد درباره برنامه‌ها و نرم‌افزارهاي آندرويد به تبادل نظر بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
117

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 20:19

آرشيو سپاس: 39 مرتبه در 32 پست

بهترین برنامه مدیریت گوشی

توسط ebaskar » سه شنبه 26 شهریور 1392 13:30

سلام
من از Go task manager برای موارد ذیل استفاده میکنم:
1- مدیریت حافظه: مشکلی که داره اینه که وقتی Refresh میکنم بااین نرم افزار یا با Advanced Kill همه نرم افزارها را خاموش میکنه بازم یکسری نرم افزار جدید که باز هم نکردم تو حافظه نشون میده !
2- مدیریت برنامه های بوت : نرم افزارهایی که موقع بوت شدن گوشی اتوماتیک Load میشن را Forbid میکنم اما بازهم ظاهرا اون برنامه ها اجرا میشه مثل Viber یا tango یا wechat یا چیزهای دیگه..
3- این برنامه اتوماتیک میاد برنامه هایی مثل Psiphon را می بنده وقتی که برنامه سنگینی مثل FX GURU اجرا میشه..در حالیکه برای خرید افکتهای FXGURU به PSiphon نیاز دارم سوال اینه که چطوری میتونم برنامه ای را در حافظه گوشی Lock کنم که بسته نشه؟ خود Go Task manager گزینه Lock  داره اما برای همه برنامه ها درست کار نمیکنه

کسی میدونه مشکلاتی را که گفتم چطوری و با چه برنامه ای می توانم مرتفع کنم؟
متشکرم
گوشی من GLX G4 روت شده توسط CentralClubs

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ebaskar تشکر کرده اند:
pouya126

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10172 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: بهترین برنامه مدیریت گوشی

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 27 شهریور 1392 11:42

ebaskar,  
1 و 2 شما بايد با استفاده از برنامه Autostarts رخدادهاي اضافي و غير ضروري برنامه‌ها رو غير فعال کنيد تا برنامه‌ها به صورت خودمختار اجرا نشوند
3- اين موضوع به خاطر محدوديت رم گوشي هست و فقط براي برخي برنامه‌ها امکان Permenent موندن در رم در داره. براي اونهايي که اين امکان رو نداره، متاسفانه برنامه‌اي سراغ ندارم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, Ali$amir, ARafiee, pouya126

Major

Major

نماد کاربر
414

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 فروردین 1386 09:43

آرشيو سپاس: 457 مرتبه در 119 پست

Re: بهترین برنامه مدیریت گوشی

توسط saeed_hz » جمعه 29 شهریور 1392 05:49

هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saeed_hz تشکر کرده اند:
Mahdi1944, pouya126