در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

837

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 19 اردیبهشت 1388 17:10

آرشيو سپاس: 2090 مرتبه در 595 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط میهن پرست » پنج شنبه 11 مهر 1392 16:13

هیچ کسی لفظ مذاکره رو نمیتونه نفی کنه.حتی رهبری هم به صراحت گفتن مذاکره مشکلی نداره اما به شخصه بدبینم.کسانی که دیدار اوباما با نتانیاهو رو دیدن میتونن صحبتهای رهبری رو درک کنن.اقای روحانی عزیز معیارهاشون از حق هسته ای ملت ما با عملشون امیدواریم تفاوتی نداشته باشه.ایشون بارها به صراحت گفتند حق غنی سازی ما قابل مداکره نیست اما سوالی که پیش میاد اینه که ایا این حقوق در دوره اصلاحات مگر نبوده؟چطور اون موقع تا بازدید از تاسیسات نظامی ما هم غربی ها میخواستن پیشروی کنن و متاسفانه ما کم عقب نکشیدیم.اگر حالا اقایون میگن غنی سازی قابل مذاکره نیست و یا میخوان موضع به مراتب برتری نسبت به دوره اصلاحات داشته باشن فقط یک دلیل داره و اونم مقاومت 8ساله مردم و بعد از اون دولت نهم و دهم اقای احمدی نژاده که این حق رو برای ما تثبیت کردند.بالاخره تو این 8سال یه اتفاقی افتاده که موضع اقای روحانی انقد عوض شده دیگه.وقتی اقای روحانی گفت موضوع هسته ای برای ملت ما یک موضوع حیثیتی شده یعنی تو این 8سال که ما همه چی از جمله شهدای هسته ای و رفاه ملتمونو دادیم به جایی رسیدیم که عقب گرد نداره.حالا تاسیسات اتمی رو اصلا نابود کنیم این همه دانشمند و متخصص که در این سالها تربیت شدن رو چکار کنیم؟لیستشونو بدیم به موساد؟
به هرحال حرکات یک عده احمق در توهین به اقای روحانی رو به شخصه محکوم میکنم و از اقای روحانی به عنوان رییس جمهوری که بهش رای ندادم حمایت کامل میکنم و معتقدم باید بهش فرصت داد.اما اگر روزی بیاد که ایشون بر خلاف گفته هاشون در مذاکرات به جای نرمش قهرمانانه خمش نشون بدن و حقی که با خون دل به دست اوردیم رو نادیده بگیرن مسلما من و خیلی های دیگه از ایشون جواب خواهیم خواست.
فعلا فقط باید صبر کرد و دید در مذاکرات چه اتفاقی میفته.یه سری از دوستان جوری به سمت امریکا غش کردن که انگار اوباما تمام تحریم هارو لغو کرده و مملکت گل و بلبل شده.نه دوستان من فعلا هیچ خبر خاصی نشده. از طرفی عده ای هم جوری به سمت مخالف غش کردن که انگار اقای روحانی تو تماس تلفنی نطنز و فردو رو پلمپ کرده.کلا بی جنبه هستیم ما ایرانیا.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب میهن پرست تشکر کرده اند:
شیرافکن, mohammad area51, babak1985, esijoon

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

190

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 15 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 3 آبان 1388 21:54

محل سکونت

بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!

آرشيو سپاس: 2781 مرتبه در 192 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط Alpha4 » پنج شنبه 11 مهر 1392 17:37

پرواز مستقیم هم که جناب روحانی زده به نام خودش صرفا دستور پیگیریش را اینطور کرده تو بوغ، کاری بود که دولت قبل خیلی از مراحلش هم پیگیر شده بود و در حقیقت به سمت عملیاتی شدن پیش برده بود. هر چند باز عده ای معتقدند دولت قبل شعاری بود و کارهاش را بزرگ میکرد !

اما جالبه اقدامات اون دولت در این راستا نادیده گرفت شد، و صرف یک دستور در دولت جدید این قدر روش تبلیغات میشود آن هم توسط همان BBC و ...


مراحل ارزشمند و قابل تقدیری مانند با کله کوبوندن ایرلاین ملی ایران به زمین و به خاک سیاه نشوندن اون!

به طوری که در حال حاضر حتی یک فروند B747 SP سالم هم برای این پرواز کذایی مد نظر موجود نمی باشد!!

بله مراحل زیادی پیگیری شده...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alpha4 تشکر کرده اند:
Erratic, typhoon, Mohammad.Jafar, sand_fighter, RaAmIiN, Kookoo_Sabzi1388, mj_piremard, samsun, HORLIKAN

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1924

تشکر کرده: 23 مرتبه
تشکر شده: 91 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

محل سکونت

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط HORLIKAN » پنج شنبه 11 مهر 1392 22:42

خدا قوت برادران ارزشی خوب شد شما عزیزان هستین وگرنه همین فردا پس فردا مملکت نابود میشد!
عرض مختصری دارم و تمام!
بی مقدمه:
ببینید برای این عزیزان وطن پرست همین بس که شدن مامور بی مواجب اسرائیل و اعراب و ترک ها! 2x2=4 وقتی نظر بعضی ها با نظره اعراب و این جانور سرطانی (اسرائیل!) یکیه! وقتی ندای ناتانیاهو رو بدونه اُجرت لبیک میگن حساب کار دوستان کاملا مشخصه!
اونایی که دوست ندارن ایران آباد بشه! از ویران بودنش سود میبرن!
نتیجه 30 سال دشمنی الان قابله حسه! حتی اگر کسی یا کسانی بخوان به زور صداش رو خفه کنن!
دشمنان واقعی مملکت همون چیزی رو میخان که تند رو های ما با تمام وجود دارن برای اونها به ارمغان میارن!
عزیزان در جریان باشید که عالم دنیا گذری بیش نیست! سره پل صراط هرکسی اجازه ی گذر نداره! اگر دچار توهم هستید میتونید تغییر بدید این رویه رو
اگر هم که خدایی نکرده با قصد غرض دارین این صحبت هارو میکنین که من در این مورد اصلا حرفی ندارن! پاسخ شما دست کسه دیگریه!
اگر فکر میکنید شما حق هستید و مخالفان افاضات گوهرباره شما باطل ! به زودیه زود متوجه میشید که کی حق هست و کی باطل بود!کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
typhoon, sand_fighter, Kookoo_Sabzi1388, Alpha4, samsun, Erratic, RaAmIiN

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1633

تشکر کرده: 2287 مرتبه
تشکر شده: 975 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط KH.I.A.2500 » پنج شنبه 11 مهر 1392 23:40

سلام به همگی

آن چیزی که عده معدودی از ایرانی ها را ذوق زده کرده، از نظر امریکایی ها چیزی نیست جز سیاست چماق و هویج. چماق ها را زده اند، شما الان دارید برای هویجش خوشحالی می کنید.
به ما پیشنهاد می کنند قدم اولتان این باشد که پروتکل ها را بپذیرید(تا از این راه قانونی هر چه خواستند در آینده بر ما تحمیل کنند).
امریکایی ها اگرچه ظاهراً خواهان یک توافق گام به گام هستند ولی این توافق گام به گام اولاً منفعتش باید به سود امریکایی ها سنگینی کند. دوماً این توافق گام به گام تا به کجا باید پیش برود که امریکایی ها راضی شوند و برای همیشه هم راضی بمانند؟ من به جرأت به شما می گویم که امریکایی ها در این مورد آن قدر پیشروی می کنند تا استقلال ما در تصمیم گیری های کشور از بین برود.
این فقط مسئله هسته ای است، سایر مسائل هم که جای خود را دارند.

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
pckho0r, mohammad area51, esijoon, babak1985, kingday, zzvf

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1780

تشکر کرده: 4 مرتبه
تشکر شده: 71 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط typhoon » جمعه 12 مهر 1392 00:42

خوب به سلامتی!!! چقدر دیپلمات و سیاست مدار داریم اینجا!!!

اگر قرار باشد که 35 سال پس از انقلاب و 8 سال جنگ و این همه ادعا و امثال آن این کشور هم بشود مثل عراق که دیگر پس چرا انقلاب و جنگ؟!!!!!!

اما در مورد رابطه ، یک سری از دوستان طوری صحبت می کنند انگار حرکت عملی انجام شده است، تنها یک سری پیشنهادات بین دو طرف در این حوزه رد و بدل شده است ، حالا مشکل چیست؟

جواب ساده است ، مشکل را افرادی دارند که در این وسط منافع آنها به خطر افتاده است. چه کسانی؟ آنانی که مبادی ورود کالای قاچاق را در این کشور به دست دارند ، از پخش کننده های لوازم صوتی تصویری تا دارو فروشهای عمده ناصر خسرو!!!!! و صد البته دلار فروشهای فردوسی و چهار راه استانبول!!!!! کاربری که می گی زنده باد مخالف من و امثال آن ، لطفا سکوت کن چون چیزی درباره من نمی دونی !!!! بنده به آقای روحانی رای ندادم!!! رای من به کس دیگری بود ، اما الان چه با یک درصد و اختلاف و چه 49 درصد ایشون رییس جمهور قانونی این کشور هستند و این دقیقا تفاوت ما با بسیاری از نظام های غیر دموکراتیک در جهان است ، در این کشور رای و نظر را مردم تعیین می کنند ، 8 سال به انتخاب مردم احمدی نژاد رییس جمهور بود و حالا حسن روحانی ، ایشون همین که تا الان تونسته جوی از امید را در بین بسیاری از شهروندان این کشور که قبل از این به نوعی هیچ امیدی به آینده نداشتند ایجاد کنند خود یک حرکت بزرگ است. بله زمانی که رابطه ای برقرار شود و جنسی که سابق باید از صد دست عبور کرده و با 100 درصد افزایش قیمت به دست مصرف کننده می رسد بدون واسطه بیاید معلوم است که عده ای منافع خود را در خطر دیده و سگ های هار خود را به میدان می فرستند!!!!

به هر حال دوره عده ای تمام شده و این فریادها هم راهی به جایی نخواهند برد. یک وزیر این مملکت یک پیج در فیس بوک زده و در قلب بسیاری از جوانان ایرانی و بسیاری از آنهایی که با این نظام زاویه های بسیار تند دارد نیز جا باز کرده است. این ظرفیتی است که این یک وزیر در این دولت به راه انداخته و جریان مخالفی که عمری از بخش غافل بوده حالا با حرفهایی نظیر شخصیت وزیر در نظامی اسلامی و ماشین جاسوسی صهیونیسم!!! و همین چرندیات به دنبال تخریب دکتر ظریف هستند.
آخرين ويرايش توسط Mahdi1944 در جمعه 12 مهر 1392 05:39, ويرايش شده 1 در کل.
دليل: بخشهايي از پست که توهين به شخصيتهاي مختلف بود، حذف شد
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Kookoo_Sabzi1388, Alpha4, samsun, RaAmIiN, Erratic, interceptor, sand_fighter

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

280

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 28 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1391 17:17

محل سکونت

I.R.I

آرشيو سپاس: 1576 مرتبه در 239 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط zzvf » جمعه 12 مهر 1392 14:41

یک وزیر این مملکت یک پیج در فیس بوک زده و در قلب بسیاری از جوانان ایرانی و بسیاری از آنهایی که با این نظام زاویه های بسیار تند دارد نیز جا باز کرده است. این ظرفیتی است که این یک وزیر در این دولت به راه انداخته و جریان مخالفی که عمری از بخش غافل بوده حالا با حرفهایی نظیر شخصیت وزیر در نظامی اسلامی و ماشین جاسوسی صهیونیسم!!! و همین چرندیات به دنبال تخریب دکتر ظریف هستند.


موضوع این است که اگر فیس بوک چیلتر هست و حرام است و...چرا خود اعضای دولت در فیس بوک پست می گذارند و...بقیه اش را خودتان بهتر می دانید( لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ).یا چرا در حالی که ما خودمان سرویس پست الکترونیک ملی داریم،چرا اعضای دولت آدرس ایمیل شان در جی میل و یاهو سر در می آورد؟بوی غرب زدگی می آید...
در هر حال من از توهین به دکتر روحانی حمایت نمی کنم و ایشان باید به عنوان رئیس جمهور،مورد حمایت هر ایرانی باشند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب zzvf تشکر کرده اند:
esijoon, pckho0r

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

266

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آذر 1388 20:06

آرشيو سپاس: 993 مرتبه در 241 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط pckho0r » جمعه 12 مهر 1392 14:59

zzvf نوشته است:
یک وزیر این مملکت یک پیج در فیس بوک زده و در قلب بسیاری از جوانان ایرانی و بسیاری از آنهایی که با این نظام زاویه های بسیار تند دارد نیز جا باز کرده است. این ظرفیتی است که این یک وزیر در این دولت به راه انداخته و جریان مخالفی که عمری از بخش غافل بوده حالا با حرفهایی نظیر شخصیت وزیر در نظامی اسلامی و ماشین جاسوسی صهیونیسم!!! و همین چرندیات به دنبال تخریب دکتر ظریف هستند.


موضوع این است که اگر فیس بوک چیلتر هست و حرام است و...چرا خود اعضای دولت در فیس بوک پست می گذارند و...بقیه اش را خودتان بهتر می دانید( لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ).یا چرا در حالی که ما خودمان سرویس پست الکترونیک ملی داریم،چرا اعضای دولت آدرس ایمیل شان در جی میل و یاهو سر در می آورد؟بوی غرب زدگی می آید...
در هر حال من از توهین به دکتر روحانی حمایت نمی کنم و ایشان باید به عنوان رئیس جمهور،مورد حمایت هر ایرانی باشند.
روال امر همیشه به این صورت بوده که اشخاص سیاسی و معروف مدیریت این پیج ها و وبلاگ ها رو به فردی زیردست محول می کنند و خوانندگان و طرفداران پیج هم به خیال خودشون دارن مستقیمآ با اون مقام سیاسی خوش و بش می کنند و نظرات و لایک هاشون دیده می شه!!!

مگر اینکه ایشون خیلی اوقات فراغت داشته باشن که بشینن پای این کارا !!!

بعید میدونم جناب ظریف به تنهایی از عهده ثبت نام در فیس بوک و تنظیمات حریم خصوصی کاربریشون بربیان!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pckho0r تشکر کرده اند:
Solver, zzvf

Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

134

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 10 خرداد 1392 22:35

آرشيو سپاس: 318 مرتبه در 97 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط napoleon benapart » جمعه 12 مهر 1392 15:04

pckho0r نوشته است:
zzvf نوشته است:
یک وزیر این مملکت یک پیج در فیس بوک زده و در قلب بسیاری از جوانان ایرانی و بسیاری از آنهایی که با این نظام زاویه های بسیار تند دارد نیز جا باز کرده است. این ظرفیتی است که این یک وزیر در این دولت به راه انداخته و جریان مخالفی که عمری از بخش غافل بوده حالا با حرفهایی نظیر شخصیت وزیر در نظامی اسلامی و ماشین جاسوسی صهیونیسم!!! و همین چرندیات به دنبال تخریب دکتر ظریف هستند.


موضوع این است که اگر فیس بوک چیلتر هست و حرام است و...چرا خود اعضای دولت در فیس بوک پست می گذارند و...بقیه اش را خودتان بهتر می دانید( لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ).یا چرا در حالی که ما خودمان سرویس پست الکترونیک ملی داریم،چرا اعضای دولت آدرس ایمیل شان در جی میل و یاهو سر در می آورد؟بوی غرب زدگی می آید...
در هر حال من از توهین به دکتر روحانی حمایت نمی کنم و ایشان باید به عنوان رئیس جمهور،مورد حمایت هر ایرانی باشند.
روال امر همیشه به این صورت بوده که اشخاص سیاسی و معروف مدیریت این پیج ها و وبلاگ ها رو به فردی زیردست محول می کنند و خوانندگان و طرفداران پیج هم به خیال خودشون دارن مستقیمآ با اون مقام سیاسی خوش و بش می کنند و نظرات و لایک هاشون دیده می شه!!!

مگر اینکه ایشون خیلی اوقات فراغت داشته باشن که بشینن پای این کارا !!!

بعید میدونم جناب ظریف به تنهایی از عهده ثبت نام در فیس بوک و تنظیمات حریم خصوصی کاربریشون بربیان!


مگه احمدی نژاد هست که نتونه ثبت نام کنه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب napoleon benapart تشکر کرده اند:
Kookoo_Sabzi1388, sand_fighter

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تشکر شده: 267 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط sand_fighter » جمعه 12 مهر 1392 15:56

بعید میدونم جناب ظریف به تنهایی از عهده ثبت نام در فیس بوک و تنظیمات حریم خصوصی کاربریشون بربیان!


بله دیگه شما مثل اینکه یادتون رفته رئیس جمهور محترمتون به How are you رئیس جمهور روسیه گفت Yes دوباره پرسید اینبار با صدای بلند تر این آقا هم با صدای بلند تر گفت YES !

اون آقا که رئیس بود خدا می دونه زیر دستاش چطور بودند !!!!!!

شما لطفا اون قضیه را توجیه کن بعد بیا در مورد سواد دیگران نظر بده !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
RaAmIiN, Kookoo_Sabzi1388, samsun

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

266

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آذر 1388 20:06

آرشيو سپاس: 993 مرتبه در 241 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط pckho0r » جمعه 12 مهر 1392 16:40

sand_fighter نوشته است:
بعید میدونم جناب ظریف به تنهایی از عهده ثبت نام در فیس بوک و تنظیمات حریم خصوصی کاربریشون بربیان!


بله دیگه شما مثل اینکه یادتون رفته رئیس جمهور محترمتون به How are you رئیس جمهور روسیه گفت Yes دوباره پرسید اینبار با صدای بلند تر این آقا هم با صدای بلند تر گفت YES !

اون آقا که رئیس بود خدا می دونه زیر دستاش چطور بودند !!!!!!

شما لطفا اون قضیه را توجیه کن بعد بیا در مورد سواد دیگران نظر بده !
اولین باره که چنین چیزی رو میشنوم میشه لطف کنید و حداقل یه لینک بدید که به این موضوع اشاره کرده باشه!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pckho0r تشکر کرده اند:
zzvf

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تشکر شده: 267 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط sand_fighter » جمعه 12 مهر 1392 17:04

pckho0r نوشته است:
sand_fighter نوشته است:
بعید میدونم جناب ظریف به تنهایی از عهده ثبت نام در فیس بوک و تنظیمات حریم خصوصی کاربریشون بربیان!


بله دیگه شما مثل اینکه یادتون رفته رئیس جمهور محترمتون به How are you رئیس جمهور روسیه گفت Yes دوباره پرسید اینبار با صدای بلند تر این آقا هم با صدای بلند تر گفت YES !

اون آقا که رئیس بود خدا می دونه زیر دستاش چطور بودند !!!!!!

شما لطفا اون قضیه را توجیه کن بعد بیا در مورد سواد دیگران نظر بده !
اولین باره که چنین چیزی رو میشنوم میشه لطف کنید و حداقل یه لینک بدید که به این موضوع اشاره کرده باشه!اولا شما باید یه چرخ تو اینترنت بزنی پیداش کنی این که بگی ندیدم پس نیست قابل قبول نیست دوما !

بفرما این هم لینکش بشین خود فیلمشو ببین نمی خواد دنبال لینک بگردی

http://www.youtube.com/watch?v=WYdRBOJFUwY

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
RaAmIiN, samsun

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

266

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آذر 1388 20:06

آرشيو سپاس: 993 مرتبه در 241 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط pckho0r » جمعه 12 مهر 1392 18:03

اولا شما باید یه چرخ تو اینترنت بزنی پیداش کنی این که بگی ندیدم پس نیست قابل قبول نیست دوما !

بفرما این هم لینکش بشین خود فیلمشو ببین نمی خواد دنبال لینک بگردی


http://www.youtube.com/watch?v=WYdRBOJFUwYخیلی مشکوک به کلیپ میکس شده است. صدای how are you مدودف شنیده میشه که این قطعه میتونه از هر مصاحبه دیگه ای ضبط شده باشه ولی دوربین تنها در انتهای سوالش صورتش رو نشون میده که از طریق لب خوانی میشه فهمید که you رو تلفظ میکنه و مشخص نیست که واقعآ چه سوالی پرسیده. نکته دیگه اینکه احمدی نژاد قبلش یه چیزی به مدودف میگه که به خاطر صدای بلند فلش ها مشخص نیست و البته میکسر گرامی هم ترجمه اش نکرده!
  
نکته اخرم اینکه اقای احمدی نژاد تنها یک بار در جواب سوالی که مدودف می پرسه میگه yes شما دفعه دوم و با صدای بلندترش رو از کجا شنیدی به ما هم نشون بده!!


از این دست کلیپ های میکس شده حداقل در مورد شخص احمدی نژاد روی نت بسیار است.

از پرچم های پشت سرشون مشخصه که دیدار متعلق به اجلاس شانگهای در خرداد 90 است ، سعی می کنم ویدئو اصلی رو پیدا کنم و اینجا قرار بدم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pckho0r تشکر کرده اند:
zzvf

قبليبعدي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 8 مهمان