در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

Re: داغ داغ:گفت وگوي تلفني روساي جمهوري ايران و امريكا

توسط sand_fighter » جمعه 12 مهر 1392 18:20

به هیچ عنوان مشکوک نیست شما به رئیس جمهور روسیه و حرکات دست و صورتش نگاه کن که چطوری  بعد از تعجب کردنش از حرف محمود برای اینکه محمود خراب نشده جلوی دوربین سریع می گه OK و ادامه می ده !!!!!! به علاوه کاملا از لب خونی مشخصه که می گه HOW ARE YOU !
بعدشم مگه عروسیه که بشه به این راحتی یه کلیپ اونم تو اون مکان و فضا رو ادیتو میکس کرد ؟ شما پرش یا تغییر کیفیت دیدی ؟ خدارو شکر لبخوانی ها مشخصه وگرنه چی می گفتید ؟؟
میگن کسی که رو که به خواب زده رو نمی شه بیدار کرد همه مدل کلیپ و مدرکو 10001 سند ثبت شده هم که برای شما بیاریم باز هم می گید نه این مدرک درست نیست و این حرفای آبکی و بی دلیل برای رفع اتهام ثابت شده می زنید !
برای اطلاع شما می گم این ویدیو برای مدتها بازیچه ی دست CNN FOX NEWS و هزار یک شبکه ی ریز و درشت اینترنتیو و غیر اینترنتی شده بود الان من فقط تو مدت زمان کوتاه همینو تونستم در بیارم اگه خواستی بگرد Fox news و .... هم پیدا کن البته شما رو که با 10001 فیلم و مدرک هم نمی شه بیدار کرد .

من 100% مطمئن بودم که شما این کلیپو ساختگی می بینید همونطور که امثال شما کلیپ هاله ی نور رو ساختگی می بینید !

از این دسته کلیپ ها زیاده چون این آقای مثلا با سواد 1001 بار سواد خودشو جلو این و اون رو کرده و آبروی ایران و ایرانیو برده !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
samsun, Kookoo_Sabzi1388

Captain II

Captain II

نماد کاربر
386

تشکر کرده: 604 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 14:15

کرمان

آرشيو سپاس: 1113 مرتبه در 163 پست

توسط SA@M » جمعه 12 مهر 1392 19:11

سلام دوستان.
اخلاق جالبی داریم ما ایرانی ها

همیشه یک شخص را تا عرش بالا میبریم حتی تا جایی که زمانی خطایی از فرد مورد نظر میبینیم بنا بر تعصب گذشته از خود و اطرافیانمان خجالت میکشیم که به خطای فرد مورد نظر اقرار کنیم. و همیشه سعی در دیدن خوبی ها داریم. این کار را تا جایی ادامه میدهیم که کارد به استخوان برسد و در این موقعیت اکثریت افراد جامعه که قبلا به آن فرد رای داده بودند میشوند دشمن درجه یک آن شخص.
از آن به بعد سعی ما بر این است که آن فرد را به فرش برسانیم و از هیچ سخنی هم دریغ نمیکنیم.

یک زمانی آقای هاشمی بد بود. بیت المال را میخورد. کلی قرض خارجی بالا آورده بود و .... اما حالا رهبری هستند برای خودشان!!!
بعد آقای خاتمی فرشته ی نجات شدند گفتگوی تمدن ها و آزادی و ....بعد قتل های زنجیره ای و کوی دانشگاه و ... و الان اسطوره ای ساخته ایم که بیا و ببین.
آقای احمدی نژاد هم به همین ترتیب. با آن رای عظیم مردم انتخاب شدند سخنرانی ایشان نقل محافل بود سخن از شجاعت ها و بوی رجائی و .... الان هم به این شکل سعی در تخریب شخصیت او داریم.
و حالا هم زمان آقای روحانی اکثریت جامعه سعی بر بالا بردن و نشان دادن ایشان به عنوان فرشته ی نجات دارند مطمئنا همین اکثریت تا لحظات آخر هم از خوبی های ایشان میگویند. و چشم بر بدی ها میبندند...
اما من بدون هیچ تردیدی مطمئنم که در آخر روحانی هم همچون سرنوشت دیگر رئیس جمهوران گذشته از دید اکثریت مردم تبدیل به یک انسان اشتباهی در سمت رئیس جمهور میشود و رئیس جمهور بعدی ما در حرب کاملا مخالف ایشان هست. و روحانی بد میشود!
----------------
حرف من این هست. چرا اعتدال نداریم؟

چرا زمانی که یک رئیس جمهور کاری خلاف قانون اساسی و یا عرف انجام میدهد مثل انسان های متمدن اعتراض خودمان را نشان نمیدهیم و میگذاریم همه روی هم شود و در آخر از شخصی که حمایت کردیم متنفر میشویم؟

زمانی که برای بار اول احمدی نژاد در سازمان ملل از هولوکاست گفت چند نفر از مخالفان این نظر به صورت مسالمت آمیز مخالفت خودشان را اعلام کردند؟

سر قضیه ی یارانه ها و سهمیه بندی بنزین غیر از صحبت در جمع خانوادگی و روزنامه ها مخالفین محترم چه کار قابل ستایشی انجام دادند؟
همین حمایت های بی جا و بدون تفکر باعث میشود که یک شخص بعد از مدتی هرکاری که دلش خواست انجام بدهد و ....

کمی از دور به خودمان نگاه کنیم. این کلیشه ی خسته کننده ی این مدل رفتار ما هیچ تاثیری بر هیچ کسی ندارد جز عقب ماندگی سیاسی خود ما! بهتر نیست حال که میبینیم بعد 35 سال این روش جواب نداده است از در دیگری وارد شویم؟
اندکی صبر سحر نزدیک است...
اينك آخرالزمان

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SA@M تشکر کرده اند:
arsham33

Major II

Major II

نماد کاربر
266

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 آذر 1388 20:06

آرشيو سپاس: 993 مرتبه در 241 پست

توسط pckho0r » جمعه 12 مهر 1392 19:15

بنده گفتم مشکوک به میکس شده است نه اینکه قطعآ میکسه! هرچند حتی در صورت صحت ویدئو چیزی تغییر نمی کنه اخه مثلآ این کلیپ چی رو میخواد ثابت کنه؟!!! هنوز یادمون نرفته 4 سال پیش کسی که شما هوادارش بودید و قصد داشت رئیس جمهور ایران بشه و در صحن سازمان ملل سخنرانی کنه و در مقابل سیاست مداران کارکشته غربی از حقوق ملت ایران دفاع کنه در یک مناظره تلویزیونی اضطراب و استرس سراسر وجودش رو گرفت و به چیزچیز کردن افتاد!!!

هیچکس احمدی نژاد رو معصوم و عاری از خطا نمی دونه ، هرکسی ممکنه چنین اشتباهی رو مرتکب بشه کما اینکه در اون سالن شلوغ و همهمه و صدای فلش ها ممکنه ایشون سوال مدودف رو درست نشنیده باشه وگرنه هربچه مدرسه ای هم میدونه در جواب how are you  چی باید بگه کما اینکه این دیدار در سال ششم ریاست جمهوری اقای احمدی نژاد صورت گرفته و در این مدت ایشون صدها مصاحبه و مناظره رو با مشهورترین و معروف ترین سیاستمداران و خبرنگاران دنیا انجام داده بوده در هیچکدومش کسی نتونسته بود ازش آتو بگیره!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pckho0r تشکر کرده اند:
esijoon, Mahdi1944, zzvf, Solver, KH.I.A.2500

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

توسط sand_fighter » جمعه 12 مهر 1392 23:27

دوست عزیز من با حرف های شما موافقم ولی !

اخه مثلآ این کلیپ چی رو میخواد ثابت کنه؟!!!

قرار نیست این کلیپ چیزی رو ثابت کنه اون چیزی که باید ثابت بشه ثابت شده !

تنها علتی که من این کلیپو گذاشتم این بود که شما با بی انصافی گفتی آقای ظریف اینقدری سواد نداره که بتونه یه پیج فیسبوک درست کنه :

بعید میدونم جناب ظریف به تنهایی از عهده ثبت نام در فیس بوک و تنظیمات حریم خصوصی کاربریشون بربیان!

نکنه شما یادت رفته اینو گفتی ؟

به هر حال اینو گفتم که اگه شما طرفدار گروهی هستی و می خوای کسی رو تخریب کنی از جایی تخریب کن که گروه خودت اون مشکلو نداشته باشند !

امیدوارم بحث همینجا تموم شه و ادامه پیدا نکنه !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
RaAmIiN, Kookoo_Sabzi1388, Mohammad.Jafar, samsun

Major II

Major II

نماد کاربر
266

تاريخ عضويت

توسط pckho0r » شنبه 13 مهر 1392 10:53

نکنه شما یادت رفته اینو گفتی ؟

به هر حال اینو گفتم که اگه شما طرفدار گروهی هستی و می خوای کسی رو تخریب کنی از جایی تخریب کن که گروه خودت اون مشکلو نداشته باشند !

امیدوارم بحث همینجا تموم شه و ادامه پیدا نکنه !

بنده این مطلب رو من باب مزاح گذاشتم نه تخریب ، اون شکلک اخر مطلبم هم به همین دلیل بود وگرنه اصلآ عادت ندارم که از شکلک استفاده کنم.

در مورد این بحث ها هم به شخصه هیچ علاقه ای به ادامه دادنش ندارم و شاید در صلاحیت و وظیفه من هم نباشه که بخوام کسی رو از خواب بیدار کنم ولی جهت خالی نبودن عریضه گاهی اوقات لازمه که تو این بحث ها شرکت کرد تا یه عده دچار توهم خودبرتر بینی و خودحق پنداری نشن!

zzvf, Present, esijoon

Major II

Major II

نماد کاربر
266

تاريخ عضويت

توسط pckho0r » شنبه 13 مهر 1392 13:36

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، هفتمین مراسم مشترک دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز با حضور حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا، در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای ورود به میدان مراسم، با حضور در محل یادمان شهدای ارتش و قرائت فاتحه، علو درجات شهدا را مسئلت کردند.

فرمانده کل قوا سپس از یگانهای حاضر در میدان سان دیدند.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در سخنانی در این مراسم، ورود به سِلک نیروهای مسلحِ شجاع و نام آور جمهوری اسلامی ایران را، برای جوانان تازه وارد، افتخار آمیز دانستند و با اشاره به لزوم تقویت آمادگی ها و استحکام دفاعی نیروهای مسلح در کنار تقویت ساخت درونی نظام اسلامی و وحدت ملی، تأکید کردند: ما از تحرک دیپلماسی دولت از جمله سفر نیویورک حمایت می‌کنیم زیرا به دولت خدمتگزار اعتماد داریم و به آن خوشبین هستیم اما برخی از آنچه که در سفر نیویورک پیش آمد بجا نبود، چون ما دولت امریکا را غیرقابل اعتماد، خودبرتربین، غیرمنطقی و عهد شکن می دانیم.
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: ما به مسئولین خودمان اعتماد داریم و از آنها می خواهیم با دقت و با ملاحظه همه جوانب، گام ها را محکم بردارند و منافع ملی را به فراموشی نسپارند.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Mahdi1944, zzvf, Present, Qaher1406, ehsan-akaberi, esijoon, KH.I.A.2500, victory67, Solver

قبلي