در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major II

Major II

نماد کاربر
177

تشکر کرده: 58 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 تیر 1389 16:26

آرشيو سپاس: 581 مرتبه در 138 پست

باز نشدن سایت گوگل در مرورگر کروم

توسط KAL-KOI-BABAK » چهارشنبه 10 مهر 1392 12:23

با نرم افزار گوگل کروم وقتی میخوام سایت گوگل رو باز کنم با شکل زیر مواجه میشم و هیچ راهی برای باز کردن گوگل وجود نداره...
ولی با مرورگر های دیگه با وجود دادن پیغام هایی مثل همین بالاخره گوگل رو باز میکنه.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
برای باز کردن مرز جوامع مجازی هم هشدار sslمیده و با انتخاب خودم بازش میکنه
زمانی که خاطره هایتان از امیدهایتان قوی تر شدند ، روزگار افولتان در راه است . . .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KAL-KOI-BABAK تشکر کرده اند:
mahdi2elve, Erratic

Captain II

Captain II

نماد کاربر
709

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

Re: باز نشدن سایت گوگل در مرورگر کروم

توسط Erratic » چهارشنبه 10 مهر 1392 14:37

متاسفانه پروتکل ssl توسط مخابرات و مراجع زیربط شدیدا کنترل میشه. به همین جهت در باز کردن اکثر سایت هایی که از این پروتکل استفاده میکنند شاهد اختلال هستیم.
البته تعدادی سایت هستند که باز کردنشون با این بستر مشکلی نداره مثل سایتهای بانکی و دولتی...
برای درک بهتر هنگام باز کردن چنین سایت هایی به https قبل از ادرس توجه کنید. اگر روی آن مثل مرورگر کروم خط کشیده شده یا مثل مرورگر اپرا قرمز دیده میشه بدانید که هم اکنون مرور کردن سایت فوق امن نیست و مثل یک سایت عادی براتون به نمایش درمیاد.
مرورگرتون رو به آخرین نسخه آپدیت کنید در صورتی که باز هم این مشکل پابرجا بود چاره ای ندارید جز اینکه از وی پی ان استفاده کنید. البته این ارور رو فکر کنم میشه از تنظیمات مرورگر به کل غیر فعال کرد به طوری که اگر ssl پشتیبانی نشد مستقیم وارد صفحه شود و اخطار بستر نا امن ندهد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
Mahdi1944, mahdi2elve, ne13, KAL-KOI-BABAK, mohammad area51, Ali$amir, امام قلي خان

New Member

نماد کاربر
17

تشکر کرده: 302 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 14 اسفند 1390 07:43

آرشيو سپاس: 52 مرتبه در 10 پست

توسط hagh60 » چهارشنبه 10 مهر 1392 15:14

KAL-KOI-BABAK نوشته است:با نرم افزار گوگل کروم وقتی میخوام سایت گوگل رو باز کنم با شکل زیر مواجه میشم و هیچ راهی برای باز کردن گوگل وجود نداره...
ولی با مرورگر های دیگه با وجود دادن پیغام هایی مثل همین بالاخره گوگل رو باز میکنه.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
برای باز کردن مرز جوامع مجازی هم هشدار sslمیده و با انتخاب خودم بازش میکنه

دوست عزیز تاریخ سیستم تون رو چک کنین که به روز باشه.اکثرا با اپدیت تاریخ وساعت سیستم مرورگر مشکلش حل میشه.فقط توکروم.
چه کلمه ی مظلومی است ؛. "قسمت" ..... گاهی تمام تقصیرهای ما را به عهده میگیرد ...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hagh60 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, mahdi2elve, Erratic, KAL-KOI-BABAK, Ali$amir, CAPTAIN PILOT, امام قلي خان

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 11 مهر 1392 06:26

hagh60,  
دقيقا من هم فکر ميکنم مشکل همين باشه، SSL به زمان حساس هست و حتي تنظيم نبودن ساعت سيستم هم ممکنه باعث چنين اخطارهايي بده. طبق تصوير هم تاريخ حدود 10 ماه عقب هست
اگر مشکل با اين موضوع مرتفع نشد، ممکنه ويروسها اطلاعات مربوط به مجوزهاي SSL رو حذف کرده باشند و يا حتي مرورگز شما قديمي باشه و در نتيجه مجوزها در مرورگر مورد استفاده‌ي شما به روز نباشه و شناسايي نشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Erratic, KAL-KOI-BABAK, mohammad area51, CAPTAIN PILOT, ne13