در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد

کدام را قبول دارید؟

1.گاج
4
21%
2.گزینه دو
4
21%
3.قلم چی
10
53%
4.سایر
1
5%

کل آرا : 19
Captain

Captain

no avatar
2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

Re: سئوال:گزینه دو؟گاج؟یا قلم چی؟+نظرسنجی

توسط Present » شنبه 13 مهر 1392 10:07

اقا نظر منو بخوای به عنوان یک کسی که تمام این مراحل رو گذرونده بذار بهت بگم که هدفت از ادامه تحصیل چیه ؟
فرار از سربازی ؟
کسب علم و دانش؟
و...؟
در دانشگاه شما از لحاظ علمی هیچ تغییر شاخ داری در نحوه درس دادن ها و کسب علم نمی بینی ، مگر در محدود دانشگاه های دولتی کشوره انها هم ...
اگر برای فرار از سربازی می خوای که بهت پیشنهاد می دم عمر خودت رو تلف نکن و برو سربازی ، من به شخصه هدف اصلیم کسب علم و دانش و علاقه بود ولی بعدش که سطح دانشگاها رو دیدیم هدفم فرار از سربازی شد و حالا می فهم که چه ضرر بزرگی کردم که ادامه تحصیل دادم اگر تا به حال سربازی رفته بودم و سر کار رفته بودم الان یک چیزی برای خودم داشتم ولی الان ...
فقط در یک صورت پیشنهاد می کنم که دانشگاه برو اونم فقط دانشگاه دولتی که سطح اجتماعیت تغییر کنه یعنی چه ؟ یعنی شما برای کسب علم و دانش و شغل و ... دانشگاه نرو برای کسب شعور اجتماعی و معرفت دانشگاه برو ، برو تا کمی در اجتماع گشته باشی و سطح تفکرت به مسایل مختلف زندگی تغیییر کنه والا اگر هدف دیگری داری ...

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
A3eman

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 31 تیر 1393 23:43

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط سحر جووووون » سه شنبه 31 تیر 1393 23:50

به نظر من فقط گاج چون خیلی عالیه

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

دوشنبه 25 فروردین 1393 16:58

توسط ezrbidoky » دوشنبه 24 شهریور 1393 14:17

دوستان به نظرم سوالات آزمون های گاج خیلی مناسب و استاندارد باشه، پیشنهاد می کنم بیشتر در مورد آزمون های گاج تحقیق کنید

شما در سال پیش دانشگاهی نیاز به یکی دارید که بتونه خوب راهنماییتون کنه، تو موسسات بهش میگن پشتیبان،حالا این فرد باید کسی باشه که اولا خودش این مسیر رو رفته باشه(در کنکور موفق باشه) و همچنین توانایی انتقال تجربه را داشته باشه و با علاقه و انگیزه به راهنمایی شما بپردازه. صرفا اسم داشتن پشتیبان مهم نیست ملاک تجربه اون پشتیبان است.
در مرحله بعد شما باید سطح سوالات اون موسسه را بسنجید و با کنکور مقایسه کنید،آیا سوالات شبیه به کنکور است؟ آیا درجه سختی اون متناسب با کنکور است؟ ....

من خودم در یکی از نمایندگی های گاج (نمایندگی گاج شهرستان مهریز) مشغولم و در سال گذشته نتایج خوبی داشتیم و همه بچه ها از عملکردمون راضی بودن.

شما دوستان می تونید مصاحبه با رتبه های برتر این نمایندگی را در وبلاگ  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ببینید.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

در آخر هم لازمه این نکته را یادآوری کنم که در کنکور 80% تلاش های خود دانش آموز هست که باعث موفقیتش می شود.

با آرزوی موفقیت تمامی کنکوری های عزیز

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
254

تشکر کرده: 34 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 18 مرداد 1388 21:12

آرشيو سپاس: 366 مرتبه در 97 پست

توسط MRSTAR » دوشنبه 24 شهریور 1393 19:03

سلام دوست عزیز
من سال 75 کنکور قبول شدم اون زمونا به جز جزوات رزمندگان و تعداد معدودی کلاس بی کیفیت چیز دیگه ای نبود و من خودم خوندم سئوالات رو به روش تشریحی خوب جواب میدادم و تو هیچ سئوالی نمی موندم اما تو تستی موندم و کاردانی قبول شدم

دو سال پیش قصد شرکت در آزمون سراسری داشتم چندتا از اینایی رو که میگی امتحان کردم اما به نظر من همین اساتیدی که تو تلویزیون یه برنامه ای دارند به نام فکر کنم کنکور برتر یا آزمون برتر خوب مشاوره میدن و کارشون خوبه

موفق باشی
زندگی همش زنگ تفریح نیست
                                                         ساعت بعد حساب داریم  ...

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

Major

Major

نماد کاربر
242

تشکر کرده: 27 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 31 شهریور 1389 17:24

آرشيو سپاس: 1338 مرتبه در 180 پست

توسط m-249 » دوشنبه 24 شهریور 1393 20:52

من اطلاعات کامل ندارم اما اینطور که از منابع موثق شنیدم  
_آزمون های گاج که هم غیر استاندارد هستند و هم جامع آماری خیلی بالایی ندارند
یکی از معلمان مشهور کنکور سر کلاس گفته بود که بسیاری از مدارس بعد از یک سال قرار دادشون رو با گاج تمدید نکردند
_گزینه ی دو هم علاوه بر جامعه آماری پایین و کارنامه ی ضعف تر نسبت به قلم چی ، سوالات درس زیست شناسی معمولا ضعیف و بعضی
از درس ها بیش از  حد قوی مطرح میشن
_آزمون های سنجش هم کارنامه و پاسخ نامه ی قوی ارائه نمیدن و از طرفی گاهی با سوالات سخت باعث ناامیدی دانش آزموزان میشن
_آزمون های قلم چی هم گاهی سوالات غیر استانداردی رو ارائه میده که باعث انحراف ذهن دانش آموز از جو سوال کنکور میشه
ولی نقطه ی قوت اون جامعه ی آماری بالا و کارنامه ی نسبتا قویی هست که ارائه میده
در کل پیشنهاد من آزمون آزمون های قلم چی یا سنجش هست با سه آزمون آخر سنجش که بیشتر دانش آموزان کشور در اون شرکت میکنند
البته به هیچ عنوان زیر بار خرید کتاب هایی که پشتیبان های قلم چی شما رو مجبور به خریدشون میکنند نرید ، به جز دفتر برنامه ریزی قلم چی
در صورت دلخواه ...
البته همونطور که دوستان گفتن همه چیز بستگی به شما و تلاشتون داره
انشاءالله که موفق باشید
دردت چه بود که تمام شب
سر را به سنگ میزدی و می گرسیتی ؟
چه گویم که گفتنش برایم قصه ای کهنه است
سر کوفتن و گریستن از برای مردن است

دست مزن! چشــــم،ببستم دو دست_____راه مرو!چشم،دوپایم شکست
حرف مزن! چشم،قطع نمودم سخن_____نطق مکن!چشم،ببستم دهن
هیچ نفهم! این سخن عنوان مــــکن_____ خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم،کـور شوم،کـــــــــــر شوم_____ لیک محال است که من خر شوم

Mahdi1944 از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 25 شهریور 1393 17:37

كاري كه من براي تمام كنكورهايي كه دادم انجام ميدم اينه:
تست‌هاي 10 سال گذشته دولتي و آزاد رو تهيه و شروع به زدن اونها ميكنم، بعد از زدن هر تست، با كليد چك كرده و اگر درست زدم كه هيچ و اگر درست نزدم بررسي و مطالعه ميكنم تا اشتباهم رو پيدا كنم. به اين شكل سر جلسه كنكور اغلب سوالات آشنا هست، تا دقيقا همون هست و يا مشابه اون ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

پنج شنبه 19 شهریور 1394 07:37

توسط mohammad1996 » پنج شنبه 19 شهریور 1394 07:40

A3eman نوشته است:سلام به همه ی دوستان ....
شاید سوالم  رو خیلی از سال سومی ها و شاید بعضی از سال دومی ها هم داشته باشن

از بین آزمون های آزمایشی مختلفی که می گیرن مثل گاج، قلم چی، گزینه 2 و ....:

الف) کدوم کیفیت سوال بالاتری داره؟ (منظورم از کیفیت یعنی سوال هاش سخت تر هست، و البته این سختیش معقولانه باشه، مثلا برای سال سوم سوالی ندن که راه حلش فقط با انتگراله)

ب) کدوم از نظر سختی سوال به کنکور نزدیک تره؟

ج) مشاوره های کدوم بهتره؟ (یه توضیحی هم در مورد مشاوره بعد آزمون میدین؟ یعنی مشاوره به صورت گروهیه یا ورقه میدن ما باید همراه پاسخ برگ بدیم و امتحان بعدی پاسخش رو بگیریم یا اینکه به صورت خصوصیه؟)

در کل هر کدوم از آزمون های آزمایشی در صورت خوب بودن برای کدوم قشر دانش آموز میتونن (عالی، قوی، متوسط، ضعیف) مفید باشند و بازخورد بهتری در کنکور داشته باشن؟

خیلی ممنون میشم ....

سلام، دوستان
خواهش می کنم تا آخر بخونید تا براتون به قول عادل شفاف سازی کنم.
من آزمون های گاج رو پیشنهاد می کنم، ماجرای خودم رو براتون میگم تا کاملا روشن شه.
من امسال(سال 94) کنکور دادم والان که نیجه اومده خیلی خوشحالم چون دندان پزشکی شهید بهشتی قبول شدم و این رو مدیون گاج ام.
واقعیتش مدرسه ما نمایندگی گاجه و هرکی بخواد توی مدرسه ی ما بخونه باید توی گاج ثبت نام کنه من از اول دبیرستان عضو گاج بودم، سال قبل که کنکور دادم از قبل مطمئن بودم دانشگاه مورد علاقه ام رو نمی یارم (البته امسال هم دانشگاه تهران نیاوردم) و خودم می گفتم سال بعد حتما قلم چی نام نویسی می کنم ولی وقتی سوالات کنکور رو دیدم واقعا به کیفیت سوالات گاج پی بردم.
اونقدر از طرف آشنایان از بی کیفیتی و کم بودن جامعه ی آماری گاج شنیده بودم و باورم شده بود تا به چشم خودم دیدم چه کیفیتی دارن چون گاج هر ساله رویکرد کنکور رو پیش بینی می کنه خودتون هم می تونید همین سوالات امسال آزمونهای گاج رو پیدا کنید با کنکور امسال مقایسه کنید اون موقع می بینید که تخصصی ها کنکور به جز فیزیک(فیزیک کنکور سختر بود) و کلیه عمومی هاش شباهت بسیار بسیار (خیلی خیلی ...)زیادی به گاج داشتند.
میمونه مشکل دوم که میگن جامعه ی آماری بالایی نداره، شما باید بدونید که درصد مهمه بعد اینکه کارنامم رو می گرفتم می رفتم سایت قلم چی و توی تخمین رتبه اش درصدام رو وارد میکردم تا با جامعه ی آماری کنکور خودم رو مقایسه کنم.
یه چیز دیگه هم که هست اینکه جامعه آماری در دست ماست یعنی ما می تونم برای دوستامون شفاف سازی کنیم و دسته جمعی بریم گاج این طوری مطمئن باشید جامعه ی آماری گاج میشه اول و این طوری با اون سوالات انگار دقیقا سر جلسه ی کنکور نشستید.
لطفا برید تحقیق کنید و اگه به همین حقیقت پی بردید به دوستاتون بگید گاج ثبت نام کنند. دیگه آب از سرم من گذشته، فقط این ها رو بخاطر این گفتم که خودم رو مدیون گاج میدونم، واقعا اگه گاج نبود شاید باز دندان پزشکی قبول می شدم ولی نه یه دانشگاه تاپ.
خیلی ها میگن گاج کم تجربه است ولی خود شما هم میدونید تجربه ملاک خیلی خوبی نیست برای مثال شاید یک نفر بیست سال هست گواهینامه داره و بازم جریمه میشه خیلی هم زیاد یه نفرهم هست چند سالکیه گواهینامه داره ولی تا حالا جریمه نشده یا مثلا یک معلم با ذوق جوان میتواند از یک معلم مسن بسیار بهتر باشد.
راستی اگه کنجکاوید بدونید رتبه ام چند بوده من پارسال شهرمون منطقه2 بود 6000 آوردم ولی امسال شده منطقه3 شدم 37.
راستی اگه رفتید تحقیق اگه تونستید مجله ی «رتبه» رو هم گیر بیارید اسم دوقلو های شیرازی رو تو تقریبا همه ی آزمونا به عنوان نفرات برتر می بینید.
امیدوارم این مطالب براتون بدرد بخور بوده باشه.
دوستان گلم همتون رو به خدا بزرگ می سپارم.
موفق باشید

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
141

تشکر کرده: 25 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 شهریور 1390 07:58

آرشيو سپاس: 169 مرتبه در 41 پست

توسط sazan1978 » پنج شنبه 19 شهریور 1394 10:21

برای ارشد رشته شبکه ها ی کامپيوتری يا مهندسی IT  ، مخصوصآ ساختمان گسسته جه نظری داريد؟

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
74

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 17 آبان 1390 14:11

آرشيو سپاس: 20 مرتبه در 7 پست

توسط lormishju » پنج شنبه 19 شهریور 1394 11:46

اصلا نیازی به کلاس کنکور نیست اونقدر ظرفیت زیاده که همه راحت قبول میشن همین امسال 300000 صندلی دانشگاه خالی موند

قبلي