در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

163

تشکر کرده: 5 مرتبه
تشکر شده: 18 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 14 آبان 1390 00:42

آرشيو سپاس: 1011 مرتبه در 143 پست

رونمايي ازربات تيراندازروس+فيلم

توسط mjy » پنج شنبه 11 مهر 1392 20:33

مدل جدید ماشین زرهی "تیگر"، روبوت "استرلوک" و خودروی اونیورسال زرهی ASTAIS-VBL از جمله آثار عرضه شده در نمایشگاه تسلیحاتی RAE-2013 در شهر نیژنی تاگیل روسیه بودند.
به گزارش مشرق به نقل از ریانووستی، مدل جدید خودروی زرهی "تیگر" که همچون مدل های قبلی این ماشین نظامی برای نیروهای ویژه در نظر گرفته شده از جمله آثار عرضه شده در نمایشگاه تسلیحاتی نیژنی تاگیل بود.

روبوت تیرانداز "استرلوک" در ماهیت امر تیرباری است که روی شاسی دارای چرخ های زنجیردار نصب می شود. این روبوت را می توان از فاصله 20 کیلومتری هدایت کرد و سه دوربین در هدایت آن به اپراتور کمک می کنند.

ماشین زرهی سبک ASTAIS-VBL موسوم به "قورباغه زره پوش" اثر نمایشی جدید دیگر در نمایشگاه RAE-2013 بود. این ماشین زرهی سه نفره می تواند از موانع آبی عبور کند. ماشین زرهی سبک ASTAIS-VBL ساخت فرانسه است اما قصد دارند آنرا در روسیه نیز تولید کنند.به گزارش مشرق به نقل از ریانووستی، مدل جدید خودروی زرهی "تیگر" که همچون مدل های قبلی این ماشین نظامی برای نیروهای ویژه در نظر گرفته شده از جمله آثار عرضه شده در نمایشگاه تسلیحاتی نیژنی تاگیل بود.

روبوت تیرانداز "استرلوک" در ماهیت امر تیرباری است که که روی شاسی دارای چرخ های زنجیردار نصب می شود. این روبوت را می توان از فاصله 20 کیلومتری هدایت کرد و سه دوربین در هدایت آن به اپراتور کمک می کنند.http://www.mashreghnews.ir/files/fa/new ... 4_109.flv(فيلم)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mjy تشکر کرده اند:
mohammad area51, saeedjiji, Qaher1406, Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان