در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

163

تشکر کرده: 5 مرتبه
تشکر شده: 18 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 14 آبان 1390 00:42

آرشيو سپاس: 1011 مرتبه در 143 پست

“الیگاتور”، بالگرد نظامی روسیه

توسط mjy » جمعه 12 مهر 1392 13:19

بالگردها همواره نقش مهمی در پیروزی ارتش های دنیا ایفا می کنند. کمپانی (بالگرد سازی روسیه) از زیر مجموعه های شرکت (روس تکنولوژِی) به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع بالگرد در جهان، 23 درصد از سهم بازار جهان در این صنعت را در اختیار خود قرار داده است.

بالگرد “الیگاتور ” در سال 2006به سفارش مستقیم وزارت دفاع روسیه به تولید و بهره برداری رسیده و به خدمت واحد های ویژه ی نیروهای مسلح روسیه در آمد. در این بالگرد تهاجمی، پیشرفته ترین سیستم های تاکتیکی هدایتی و تجهیزات نوین تسلیسحاتی استفاده شده است. این بالگرد در سال 2008 به تولید انبوه رسید.

بالگرد “الیگاتور ” نقش مهمی در پیشروی نیروهای هوایی و دریایی روسیه ایفا می کند. این بالگرد تبحر خاصی در شناسایی و نقشه برداری از مناطق مخلتف نظامی داشته و می تواند با تعیین هدف و هماهنگی با دیگر بالگردها، اهداف دور و نزدیک را مورد اصابت قرار دهد. “الیگاتور ” با قدرت مانور بالا توان نابودی تسلیحات زرهی سبک و سنگین، اهداف هوایی و همچنین نظامیان را دارد.

از نکات حائز اهمیت در این بالگرد می توان به صندلی های پرشی آن اشاره نمود که در مواقع اصابت و سقوط، نقش بسزایی در حافظ جان خلبان و کمک خلبان ایفا خواهد نمود.

این بالگرد مجهر به پیشرفته ترین مجموعه تسلیحات نظامی با نام <آرگومنت-2000> می باشد. این مجموعه تسلیحاتی دربرگیرنده توپ کالیبر 30 میلیمتری، موشک های مستقیم و هدایت شونده، سیستم های بمب افکن و دیگر تسلیحات توپخانه ای می باشد.http://persian.ruvr.ru/2012_08_24/Russi ... licopters/

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mjy تشکر کرده اند:
hani1459, كيارش, Ali$amir, امام قلي خان, brid7sky, Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان