در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

163

تشکر کرده: 5 مرتبه
تشکر شده: 18 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 14 آبان 1390 00:42

آرشيو سپاس: 1011 مرتبه در 143 پست

"اسلحه ی بی صدای اسنایپر "ویخلوپ

توسط mjy » جمعه 12 مهر 1392 13:20

در مواقعی تنها یک تیر و یا گلوله، سرنوشت ملتی را رقم میزند. گلوله ای سرشار از قدرت و امید، باید آنقدر دقیق به هدف اصابت کند تا پیروزی حاصل شود. در چنین موقعیتی تمامی امیدها را می توان به دست اسلحه اسنایپر سپرد. تک تیر اندازی دقیق که به خاطر داشتن گلوله های خاص و فرم استسنائی خود، توان نابودی اهداف دور را دارد.

امروزه یکی از تحولات نوید بخش در صنعت اسلحه سازی، اسلحه ی بی صدای اسنایپر <ویخلوپ> بوده که به سفارش مستقیم سرویس امنیتی فدرال روسیه (FSB) ، طراحی و ساخته شده است. این اسلحه برای اولین بار در سال 2005 در نهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات امنیتی و نظامی کشورها <INTERPOLITEX > به نمایش عموم گذاشته شد.

این تک تیرانداز کالیبر بزرگ و بی صدا، حاصل تلاش متخصصین کارخانه مشهور اسلحه سازی تولا واقع در روسیه می باشد. این تک تیرانداز در این کارخانه به تعداد محدودی تولید گشته و همین تعداد به خدمت سرویس امنیتی فدرال روسیه گرفته شده است.

این تک تیرانداز با برخورداری از سیستم کم صدای شلیک و دود خفه کن پیشرفته، توان اصابت و نابودی تسلیحات زرهی سبک و همچنین نظامیان با جلیقه ضد گلوله را از فاصله 600 متری دارد. همچنین گلوله های شلیک شده از کالیبر 12،7 میلیمتری این اسلحه، توان رد شدن از فولاد 16 میلیمتری و ایجاد حفره در جلیقه ضدگلوله کلاس 5 را از فاصله 200 متری دارد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mjy تشکر کرده اند:
hermes_PERSIAN, mohammad area51, Mahdi1944, امام قلي خان, sand_fighter, Shahbaz, كيارش, saeedjiji, Ali$amir

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان