در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

386

تشکر کرده: 604 مرتبه
تشکر شده: 131 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 14:15

محل سکونت

کرمان

آرشيو سپاس: 1113 مرتبه در 163 پست

داستان تکراری مسلمان شدن شخصیت های مشهور! "مستربین"

توسط SA@M » شنبه 13 مهر 1392 21:02

داستان تکراری مسلمان شدن شخصیت های مشهور! اینبار نوبت به مستر بین رسید
بعد از اینشتین، مایکل جکسون، ناجیه جولی (آنجلینا جولی سابق!)، پاریس هیلتون و بیل گیتس، این بار نوبت به روآن اتکینسون (مستر بین) رسیده تا شایعه‌سازان به زور شهادتین را بر زبانش جاری کنند.


این داستان‌ها که شاید بتوان نام “ورژن مذهبی ایرانی بودن شخصیت‌های مشهور” را بر آن‌ها گذاشت، در بعضی موارد اصلاً طنز بوده، و در موارد دیگر آنقدر مضحک هستند که فکرش را هم نمی‌کردیم که احتیاج به نوشتن درباره‌ی آن‌ها باشد.

داستان مسلمان شدن مستر بین را در  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   با تیتر “مستر بین مسلمان شد” بخوانید.( لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ) همچنین در  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ،  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ،  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ،  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  .

اما داستان از چه قرار است؟
ظاهراً همه چیز از  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  شروع شده است.

مطلبی در سایتی به آدرس israellycool.com که علی‌رغم تیتر و محتوایش، به عنوان منبعی برای اثبات مسلمان شدن مستربین استفاده می‌شود!

ظاهراً بسیاری از کاربران مسلمان اینترنت همچون اکثریت هم‌کیشان ایرانی‌شان به شدت از فقر زبان انگلیسی رنج می‌برند.

در همین مطلب که به آن استناد می‌کنند آمده:

“چیزی که این ادعا را مضحک می‌کند، این است که روآن اتکینسون همواره در خط مقدم مبارزه با قوانین ضد توهین به مقدسات در بریتانیا قرار داشته و در این‌باره گفته:

“من با این لایحه مخالفم. آن‌ها با خودشان می‌گویند: “تنفر از مذهب! به نظر چیز بدی می‌آید. بهتر است که قانونی بر علیه آن داشته باشیم!” اما من میگویم اگر نفرت را دوست نداشتن شدید تعریف کنیم، کجای تنفر از دین اشتباه است؟ دینی که آموزه‌های آن بسیار ظالمانه، غیر منطقی و سوء استفاده از حقوق بشر است سزاوار تنفر است.”

مطلبی در همین رابطه در  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

دست آخر وبسایت Israellycool که مطلبش تبدیل به ریفرنسی برای مسلمان شدن مستر بین در جهان اسلام شده بود، در پستی جداگانه به تکذیب این ادعا و توضیح چگونگی شکل گرفتن  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

جالب اینجاست که بعد از همه‌گیر شدن این شایعه، در صفحه‌ی ویکیپدیای روآن اتکینسون آمده بود که “او در تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۳ به اسلام تغییر دین داد.” و به عنوان منبع به همین سایت ریفرنس داده بودند که موجب بهت و حیرت نویسنده‌ی آن شده بود!

در انتها سایت مذکور با مدیر برنامه‌های اتکینسون تماس گرفته، و تکذیبیه او را منتشر کرد تا پایانی بر شایعات باشد.


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
اندکی صبر سحر نزدیک است...
اينك آخرالزمان

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب SA@M تشکر کرده اند:
nima-rad, hasan_21, mogtaba-pilot, CAPTAIN PILOT, mohammad area51, Mardaviz, Mahdi1944, saeedjiji, Present, Ali$amir, zzvf

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 15 مهمان