در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 مهر 1392 09:36

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

سوال مهم لطفا جواب بدین

توسط 1jerjis » سه شنبه 23 مهر 1392 10:11

من 1 لپ تاب لنوو با ویندوز8 اورجینال گرفتم بعد از اپذیت که سیستم ریستارت شد دیگه از صفحه ابی در حالی که رو صفحه نوشته please wait... بالاتر نمیاد!!

1بار تو حالت safe mode اومدم بالا system restore کردم اما بازم رفت تو همون صفحه ابی با please wait که restore کنه و موند!!!!!!

دوباره که خواستم تو حالت safe mode بیام بالا وقتی safe mode انتخاب می کنم دیگه تو محیط ویندوز نمیره و باز صفحه ابی میاد و please wait!!!!!!

چیکار کنم دوستان؟؟؟؟؟؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: سوال مهم لطفا جواب بدین

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 23 مهر 1392 11:41

1jerjis,  
در ويندوز 8 ميتونيد سيستم عامل رو ريست کنيد تا کاملا فرش بشه، البته تمام برنامه‌ها حذف خواهد شد. البته در برخي مواقع نياز به ديسک نصب ويندوز داره، براي اين کار هم از همون منويي که با اون وارد safemode شديد ميتونيد به اين گزينه‌ها هم دسترسي پيدا کنيد
در صورتي که اطلاعات درايو نصب ويندوز براتون مهم نيست هم بهتره از نو نصب کنيد
دليل اين مشکلي که رخ داده هم احتمالا ويروس و يا درايور ناسازگار با آپديت‌هاي جديد بوده فکر ميکنم ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Shahbaz, Solver, AGeNiS1, salam_2407, jhan2010, ARafiee, Ali$amir

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » پنج شنبه 25 مهر 1392 07:18

1jerjis,  سری لپ تاپ شما و مدلش؟

متاسفانه بر خلاف تبلیغات لنوو، ظاهرا با ویندوز 8 مشکل دارد. در حالی که من یادم هست جزو اولین شرکت هایی بود که لپ تاپ با ویندوز 8 داد بیرون.

Mahdi1944,  

من رو لپ تاپ خودم تست زدم، این مشکل صفحه آبی را، این لپ تاپ که تو ویندوز 7 با اون رم 2 گیگ ساعت ها که چه عرض کنم روزها روشن بود و اصلا تجربه هنگ کردن نداشتم باش، در 8  و البته با رم 4  مشکل داشت، در حالی که درایور ها هم همگی توسط خود لنوو عرضه شده اند براش. (لپ تاپ من سری G580 البته مدل 20150)

اتفاقا آخرین مورد Z500 هم که باز جزو محصولات کم نظیر لنوو هست با ویندوز 8 بود این بار که دادم به مشتری، اما شدیدا از خالی شدن شارژ و هنگ کردنش مینالید. البته این را مطمئن نیستم ویندزو 8 مشکلش بوده باشد یا مثلا سری جدید z500 افت کیفیت داشته اما به هر حال این لنوو من رو ویندوز 7 تا حالا مشکل ندیدم ازش (منظورم کل لنوو هایی که کار کردم هست) اما تو ویندوز 8. خودم و مشتریم و این مورد چندم در نت هست که برخورد می کنم.

یک جا شما توصیه کرده بودین ویندوز 8 بزنند، من اون روز نرسیدم جواب بدم، من هنوز فکر می کنم این ویندوز 8 یک جاهاییش می لنگد. دقیقا کجاش نمی دونم چون مثلا لپ تاپ من 2 روز بدون مشکل کار کرد. اما در سری 5 آپدیت کردنش بود که حالش بد شد و کلا به هیچ طریق هم درست نشد  ::sa ناچار مجدد 7 نصب کردم. البته اشاره کنم اون دو مورد من نسخه 8.0 بودند نه نسخه جدید.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Shahbaz, nima-rad, Mahdi1944

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 26 مهر 1392 17:19

M.Abooali,  
در مورد مارک لنوو چندان تجربه‌اي ندارم، البته دوستاني که داشتند و 8 نصب کردند هم هيچ مشکلي نداشتند (حتي سري‌هايي که با Cpu‌هاي مشکل دار Ci7 نسل اول بودند)
اما ممکنه مدلهايي که شما بررسي کرديد اينطور باشه که چون تست نکردم نظري ندارم. اما مارک دل، سوني و ايسوس بسيار عالي با ويندوز 8 سازگار هستند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Shahbaz, Solver