در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

New Member

نماد کاربر
17

تشکر کرده: 302 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 14 اسفند 1390 07:43

آرشيو سپاس: 52 مرتبه در 10 پست

مشکل انتن گوشی هواووی

توسط hagh60 » پنج شنبه 25 مهر 1392 19:07

سلام دوستان عزیز 2ماهه که یه گوشی دو سیمکارته هواووی)ascend g 330 d)مدلhuawei  u8825 dخریدم ماه اول مشکلی نداشت ولی از یک ماه پیش انتن گوشی بد جوری بازی وپرش پیدا کرده بطوری که وقتی سوار تاکسی میشم داخل شهر هر دوتا انتنش هم خالی میشه.اوایل که پرش داشت ولی جدیدا کلا انتنش میره.فلش زدم 2بار وکانکتورهای انتنم چک کردم ولی فایده ایی نداشت.تقویت کننده انتن نصب کردم نشد کیف محافظشم برداشتم ولی فرقی نکرد وحتی سیمکارتاشم عوض کردم با یه سیمکارتم تست کردم جواب نداد. تورو خدا کمک کنین جایی رو  روشی رو سراغ ندارین بشه درستش کرد؟ممنو ن همه تونم دوستای خوبم
چه کلمه ی مظلومی است ؛. "قسمت" ..... گاهی تمام تقصیرهای ما را به عهده میگیرد ...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل انتن گوشی هواووی

توسط Mahdi1944 » جمعه 26 مهر 1392 01:47

hagh60,  
اين گوشي اگر به صورت غير اصولي روت بشه مشکل پرش آنتن براش ايجاد ميشه، احتمالا شما با اسکريپت‌هايي که گوشي رو روت ميکنند، گوشي رو روت کرديد و يا سعي کرديد روت کنيد. اين اسکريپت‌ها مشکلات جدي براي سيستم عامل و در صورت تداول استفاده براي سخت افزار اون ايجاد ميکنند. اگر به فريموير اون دسترسي داريد، اون رو با فريموير اصلي فلش بزنيد تا در صورتي که هنوز چيپ انتن صدمه نديده مشکل رفع بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
hagh60

New Member

نماد کاربر
17

تشکر کرده: 302 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 14 اسفند 1390 07:43

آرشيو سپاس: 52 مرتبه در 10 پست

توسط hagh60 » جمعه 26 مهر 1392 16:07

Mahdi1944 نوشته است:hagh60,  
اين گوشي اگر به صورت غير اصولي روت بشه مشکل پرش آنتن براش ايجاد ميشه، احتمالا شما با اسکريپت‌هايي که گوشي رو روت ميکنند، گوشي رو روت کرديد و يا سعي کرديد روت کنيد. اين اسکريپت‌ها مشکلات جدي براي سيستم عامل و در صورت تداول استفاده براي سخت افزار اون ايجاد ميکنند. اگر به فريموير اون دسترسي داريد، اون رو با فريموير اصلي فلش بزنيد تا در صورتي که هنوز چيپ انتن صدمه نديده مشکل رفع بشه

از لطفتون ممنونم،من فریمور اصلیشو از سایت هواووی دانلودکردم.میخواشتم بدونم با همون فریموربدم فلش بزنن یا خودم میتونم روت کنم؟وبرای روت کردن اون طوری که تو انجمنهای دیگه یدم میگن نیاز به انلاک کردن وکد داره میشه راهنمایی کنین کدانلاک رو از کجا گیر بیارم؟از این که وقت گذاشتین تشکر میکنم.بهترین روشو بهم بگین چیکار کنم واگه شما فریمور یا لینکشو دارین ممنون میشم راهنمایی کنین
چه کلمه ی مظلومی است ؛. "قسمت" ..... گاهی تمام تقصیرهای ما را به عهده میگیرد ...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 26 مهر 1392 16:18

hagh60,  
بهترين راه نصب کاستوم ريکاوري و بعد از اون نصب SuperUser هست
در مورد انلاک هم کد رو معمولا بايد از سايت خود شرکت گرفت
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
hagh60