علت این هنگام ورود به انجمن پیغام چیست؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

علت این هنگام ورود به انجمن پیغام چیست؟

پست توسط Present » جمعه 26 مهر 1392, 7:43 pm

سلام به اساتید محترم و مدیریت انجمن
دوستان علت این پیغام در هنگام ورود به انجمن و بعضی از سایت ها در بعضی از مواقع چیست و چگونه از شر آن خلاص شویم ؟
تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70466 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

Re: علت این هنگام ورود به انجمن پیغام چیست؟

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 26 مهر 1392, 8:48 pm

Present,
البته لينک رو اشتباهي در تگ img قرار داديد و قابل ديدن نيست، اما به هر حال اين پيغام دليلش فعال بودن DNS server لوکال که در واقع DNS رو جعل ميکنه هست. ميتونه به دليل تنظبمات خودتون روي ويندوز و فعال کردن DNS server , IIS7 باشه. ميتونه هم مربوط به ISP‌ يا شبکه زيرساخت باشه. هر چه هست داره DNS رو به صورت لوکال جعل ميکنه تا به مسير ديگه‌اي هدايت کنه و ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain

پست توسط Present » جمعه 26 مهر 1392, 11:18 pm

اره تازگی ها من به خاطر برنامه نویسی تحت وب مجبور به فعال کردن IIS شدم ولی بهش هم نیاز دارم باید چه کار کنم ؟ حذفش کنم برنامه هام اجرا نمی شه

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70466 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 27 مهر 1392, 2:52 pm

Present,
ميتونيد اگر به DNS لوکال نياز نداريد، DNS سرور رو غير فعال کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain
Captain

پست توسط Present » شنبه 27 مهر 1392, 6:11 pm

همین کار رو کردم ببینم مشکل باز هم ایجاد می شه یا نه ؟

ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”