در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
426

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 تیر 1391 13:19

آرشيو سپاس: 2720 مرتبه در 407 پست

Re: استاندار لرستان: نرخ بیکاری ۱۵ تا ۲۴ ساله‌ها در استان نگ

توسط jhan2010 » شنبه 11 آبان 1392 17:23

potpotpot نوشته است:
jhan2010 نوشته است:
دوست عزیز شما با چه مدرکی و سندی می توانی ثبت کنی که تمام مردم نسبت به پردخت مالیات خود اقدام  می کنند

دوست عزیزم بنده هیچ وقت همچین ادعایی نکردم !!  که حالا  ، سند و مدرک بیاورم !!

توجه داشت باشید ،  این شما بودید ، که ادعا کردید ، و بهتان زدید!!

بنده هم ادعایی نکردم  انچه گفته شده بیان گفته های یک فرد آگاه در شهرداری خرم اباد بوده اگر ادعایی هم بوده ایشان کرده و شما بروید خر ایشان را بگیرید
                                                        قضاوت برعهده دوستان

jhan2010 نوشته است:انچه در موضوع مالیات مردم خرم اباد مطرح شد از من و یا به تصور شما زییده ای افکار من نبود چیزی بود که بنده از ریس موتوری شهرداری خرم اباد شنیدم و صحت و سقم ان را نمی دانم

پس صحت وسقم آن را نمی دانید!!

بنده به این نکته صریحا در بند بالا اشاره کردم ، بهتر مطاله کنید و درگیر ا احساسات نشوید

jhan2010 نوشته است:در ضمن شهری که مالیات ان به موقع پرداخت شود نباید دچار مشکلات این چنینی شود

شما فرق ، بین ، شهر ، و استان را هم نمی دانید ، منظور از استان لرستان ، فقط شهر

خرم آباد نیست.  عجیبه که این را  نمی دانید !!

بله نمیدانم خواستم  شما بهم بگویید جناب استاد عجیبه که شما هم فرق بین شهر روستا را نمی دانید انچه بنده گفتم نتیجه سه سفری بود که بی این شهر کردم  و در تمام نوشته هایم اسم خرم اباد را اوردم و هر انچه گفته شده در مورد این شهر بود و لا غیر و مایه تاسف است که شما خرم اباد را هنوز روستا می دانید

بردن آب زمین های کشاورزی لرستان ، و بی آب شدن ، مزارع کشاورزی استان ، اصلاً چه ارتباطی به مالیات ، کسبه وتجار داره!!!!!!!!!!

شما علاوه بر اینکه ذوق خوبی در استفاده کردن از کلمه (( بهتان )) دارید انگار مهارت خواصی هم در قاطی کردن موضوعات دارید فکر نمی کنم در جایی در مورد موضوع اب به بحث نشسته باشم که شما ان را به من  نسبت می دهید و یا به قولی بهتان بهم می زنید

کشاورزان ، مطابق قانون از پرداخت مالیات معاف هستند   دوست عزیز شما این  رو نمی دونی !!

این را هم نمی دونستم چه خوبه ادم های با این همه اطلاعات دراین  فروم هستند  شما خیلی میدانید

اکثریت غریب به اتفاق ، جمعیت فعال و شاغل در ، استان لرستان کشاورز هستند.

jhan2010 نوشته است:  در ضمن شهردار الان خرم اباد یک لر هستند

گویا شما فرق استان و شهر ، استاندار و شهر دار را نمی دانید !!

همه ی مشکلات از ندانستن است ، از عدم معرفت و شناخت

موفق باشید

نکته اخر فکر نکنید همه علم های عالم در شما است دیگران از ان بی بهره اند  با یاد گرفتن چند کلمه و به زبان اوردن ان در هر پست وسطر خود را در جایگاه بالایی نبینید نمی دانم بهتان را چند وقت است یاد گرفته اید اما می دانم که هنوز معنی ان را دقیق نمی دانید  و نمی دانید در کجا و برای چه مواردی باید استفاده کنید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منبع اصلی تامین درآمد ، در استان لرستان کشاورزی بوده ، که کشاورزی آبی تبدیل به دیم شده و کشاورزی رونق خود را از دست داده ، و مشکل اصلی ، انتقال منابع آب استان لرستان ، از طریق تونل هاو کانال هاست .

استان لرستان به منابع آبش احتیاج دارد ، و خود استان با مشکل کم آبی مواجه است ، انتقال منابع آب این استان به استان های دیگر کار چندان پسندیده ای نیست ، برای زمین کشاورزی آب از طلا هم با ارزش تر است.

این استان خودش کم آبه و به منابع آبش احتیاج داره ، برای کشاورزی برای صنعت برای رونق و توسعه و شکوفایی لرستان.....

امید به رهایی نیست وقتی همه دیوارند

قبلي