در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد
Major II

Major II

نماد کاربر
125

تشکر کرده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 21 دی 1390 17:26

آرشيو سپاس: 224 مرتبه در 69 پست

سوال درباره انتقالی دانشگاه

توسط ze_ca » شنبه 11 آبان 1392 20:40

سلام

من پارسال دانشگاه غیرانتفاعی قبول شدم
و دو ترم رو در دانشگاه درس خوندم
حالا امسال دوباره امتحان دادم و تونستم دانشگاه دولتی قبول بشم.
میخواستم بدونم حالا میتونم واحد هامو تطبیق بزنم؟ اگه میشه , شروطش چیه؟(مثلا نمرات حتما باید بالای 14 باشن یا یه چیزهایی مثه این؟)

درضمن من رشتم برق قدرت و کارشناسی ناپیوسته هستم.
برای ظهور حضرت مهدی (عج) صلوات

|           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: سوال درباره انتقالی دانشگاه

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 12 آبان 1392 05:06

ze_ca,  
البته در ايران قوانين ثانيه‌اي تغيير ميکنه و با تغيير هر مسئول هم کامل باز نويسي ميشه. اما زمان ما دولتي فقط دولتي رو قبول داشت، آزاد فقط آزاد و غير انتفاعي فقط غير انتفاعي رو، شايد ديگر دوستان اطلاعات دقيق‌تر و به روز‌تري داشته باشند  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ze_ca, MASTER

New Member

no avatar
17

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 17 آبان 1390 15:52

آرشيو سپاس: 45 مرتبه در 8 پست

توسط srf020 » يکشنبه 12 آبان 1392 11:31

یکی از دوستان من پارسال از دانشگاهی غیر انتفاعی در یزد به دانشگاه آزاد شهرکرد انتقالی گرفت و منتقل هم شد.
اون درسهایی هم که بالای 12 بودند رو تطبیق داده بودند.
ولی در مورد دولتی اطلاع دقیقی ندارم جالب اینکه هیچ کس اطلاع دقیقی از این چیزا نداره.
به هر حال برای قبولیتون تبریک می گم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب srf020 تشکر کرده اند:
ze_ca

Major II

Major II

نماد کاربر
125

تشکر کرده: 29 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 21 دی 1390 17:26

آرشيو سپاس: 224 مرتبه در 69 پست

توسط ze_ca » يکشنبه 12 آبان 1392 12:19

srf020 نوشته است:به هر حال برای قبولیتون تبریک می گم.

ممنونم
برای ظهور حضرت مهدی (عج) صلوات

|           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد           |           لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد            |