سوال درباره انتقالی دانشگاه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 203 بار
سپاس‌های دریافتی: 219 بار
تماس:

سوال درباره انتقالی دانشگاه

پست توسط ze_ca » شنبه 11 آبان 1392, 8:40 pm

سلام

من پارسال دانشگاه غیرانتفاعی قبول شدم
و دو ترم رو در دانشگاه درس خوندم
حالا امسال دوباره امتحان دادم و تونستم دانشگاه دولتی قبول بشم.
میخواستم بدونم حالا میتونم واحد هامو تطبیق بزنم؟ اگه میشه , شروطش چیه؟(مثلا نمرات حتما باید بالای 14 باشن یا یه چیزهایی مثه این؟)

درضمن من رشتم برق قدرت و کارشناسی ناپیوسته هستم.
برای ظهور حضرت مهدی (عج) صلوات

| [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  |

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70493 بار
سپاس‌های دریافتی: 31265 بار
تماس:

Re: سوال درباره انتقالی دانشگاه

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 12 آبان 1392, 5:06 am

,
البته در ايران قوانين ثانيه‌اي تغيير ميکنه و با تغيير هر مسئول هم کامل باز نويسي ميشه. اما زمان ما دولتي فقط دولتي رو قبول داشت، آزاد فقط آزاد و غير انتفاعي فقط غير انتفاعي رو، شايد ديگر دوستان اطلاعات دقيق‌تر و به روز‌تري داشته باشند :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1974 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

پست توسط srf020 » یک شنبه 12 آبان 1392, 11:31 am

یکی از دوستان من پارسال از دانشگاهی غیر انتفاعی در یزد به دانشگاه آزاد شهرکرد انتقالی گرفت و منتقل هم شد.
اون درسهایی هم که بالای 12 بودند رو تطبیق داده بودند.
ولی در مورد دولتی اطلاع دقیقی ندارم جالب اینکه هیچ کس اطلاع دقیقی از این چیزا نداره.
به هر حال برای قبولیتون تبریک می گم.

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 203 بار
سپاس‌های دریافتی: 219 بار
تماس:

پست توسط ze_ca » یک شنبه 12 آبان 1392, 12:19 pm

srf020 نوشته شده:به هر حال برای قبولیتون تبریک می گم.

ممنونم
برای ظهور حضرت مهدی (عج) صلوات

| [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]   | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]  |

ارسال پست

بازگشت به “کنکور و دانشگاه”