در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تشکر شده: 390 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

توسط hani1459 » دوشنبه 13 آبان 1392 16:49

کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اضافه کرد: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد، هر چند خبر پیروزی‌های ارتش سوریه را از زبان یک فرمانده سوری می‌شنوید، اما پشت پرده آن نیروهای ایرانی قرار دارند.
        لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اعتقاد به غیرواقعی بودن طرح موضوع خالی بودن خزانه گفت: خزانه سالی 12 مرتبه پر می‌شود و 12 مرتبه هم خالی می‌شود، 210 هزار میلیارد تومان بودجه 92 در مجلس تصویب شده و می‌تواند مورد استفاده دولت قرار گیرد.

به گزارش ایسنا جواد کریمی قدوسی در مراسمی که با عنوان مبارزه با استکبار برگزار شد، گفت: فضای امروز کشور تحت تاثیر بحث مذاکره با آمریکا است به طوری که این موضوع بر فضای اقتصادی و سیاسی اجتماع سایه انداخته است لذا این مسئله جهت افزایش سطح بصیرت جای تعمق دارد.

وی ادامه داد: برکات این تحولات افزایش آگاهی مردم است به طوری که حتی با صرف ده سال وقت و برگزاری کلاس درس این مقدار آگاهی برای مردم به وجود نمی‌آمد.

کریمی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، افزود: اسلام در یک قدمی فتحی بزرگ قرار دارد و ما در نقطه عطف هستیم.

وی ضمن اشاره به تحولات منطقه و نقش آمریکا در این تحولات خاطرنشان کرد: این تحولات به مدد ایران به وجود آمده و از طرفی آثار خستگی و شکست نیز در جبهه کفر دیده می‌شود .

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: غرب خسته شده و اسرائیل در حال منزوی شدن است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیان تاریخ صدر اسلام و ماجرای جنگ صفین پرداخت و اظهار داشت: در شب آخر جنگ صفین حضرت علی به یاران خود این بشارت را دادند که با طلوع آفتاب کار معاویه یکسره خواهد شد

کریمی افزود: اما در همین شب معاویه پس از مشورت با عمروعاص به این نتیجه رسید که باید کاری کند که سپاهیان امیر المومنین (ع) شکست خود را اعتراف کنند در حالی که در حقیقت شکست نخورده‌اند و ا گر اعتراف هم نکنند بینشان اختلاف خواهد افتاد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بحث مذاکره با آمریکا گفت: هنوز اتفاقی نیافتاده و فقط یک تلفن برقرار شده اما آمریکا در دنیا جشن گرفته و استفاده تبلیغاتی خود را از این تلفن کرده است.

به گزارش ایسنا عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اکنون حقانیت سخن مقام معظم رهبری مشخص می شود که آمریکایی‌ها، «مذاکره» را برای «مذاکره» می خواهند، همین قدر که ایران را پای میز مذاکره بنشانند برای آنها کافی است و به دنیا القاء می‌کنند که جمهوری اسلامی بعد از 34 سال حاضر به مذاکره شد.

کریمی در ادامه ضمن انتقاد از سیاست‌های دولت در عرصه دیپلماسی خارجی و نپرداختن به حماسه اقتصادی بیان کرد: آقایان مدام مشکلات را ده برابر جلوه و آن را به تحریم ربط می دهند و تحریم را هم به مذاکره وصل می کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، افزود: آقای ظریف می گوید سال‌ها در آمریکا زندگی کرده و با «جو بایدن»، رفت و آمد خانوادگی داشته است، هم‌چنین با «جورج سوروس» (که پدر انقلاب‌های مخملی در دنیاست)، نیز رفت و آمد می‌کرده، آقای ظریف که اینان را می شناسد، باید بهتر از این عمل کند.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به لزوم مقاومت در مقطع کنونی جهت دسترسی به پیروزی بزرگ، یادآور شد: آمریکایی‌ها به دنبال این هستند که با حفظ منافع ملی‌شان این پرونده را مختومه کنند، دلیل مهم آن این است که آمریکا برای تحریم ایران نیاز داشت تا موافقت هم‌پیمان خود را جلب کند.

وی افزود: آمریکایی‌ها ادعا می‌کردند که اگر هم‌پیمانان اروپایی‌شان با آنها همکاری کنند، 6 ماهه ایران تسلیم خواهد شد، اما اکنون بیش از ده سال گذشته و این امر اتفاق نیفتاده است، به همین دلیل شرکای آمریکا برای برطرف کردن تحریم‌ها، او را تحت فشار قرار داده‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس دلیل دوم ضرورت مقاومت در مرحله کنونی را ناکارآمد شدن سلاح تحریم دانست و ادامه داد: سلاح تحریم از سلاح‌های نظامی کشنده‌تر است، آمریکا این سلاح را هر جا به کار برده، نتیجه گرفته است مگر در مقابل ایران.

وی افزود: اگر این سلاح شکسته شود دیگر در هیچ جای دنیا آمریکا نمی‌تواند از آن استفاده کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه سخنان خود، دلیل سوم بر لزوم مقاومت وضعیت منطقه دانست و افزود: روز به روز منافع ایران در منطقه بیشتر می شود و حضور غرب و منافع او کاهش می‌یابد.

کریمی ادامه داد: روزی که همه سفارتخانه‌ها در دمشق تعطیل شده بود (هنگام اعلام حمله آمریکا به سوریه)، هیئت رسمی جمهوری اسلامی ایران، همراه با خانواده در آنجا حاضر بود و این باعث دلگرمی بشار اسد شده بود.

وی در ادامه ضمن نقل خاطره دیدار خود با سیدحسن‌نصرالله، گفت: رهبر حزب الله به اسرائیل هشدار داده بود که اگر حمله را شروع کند، روز اول حمله در حیفا 400 هزار کشته روی دست اسرائیل خواهد گذاشت.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد، هر چند خبر پیروزی‌های ارتش سوریه را از زبان یک فرمانده سوری می‌شنوید، اما پشت پرده آن نیروهای ایرانی قرار دارند.

به گزارش ایسنا، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به توضیحات عراقچی درباره سفر رییس‌جمهور به آمریکا گفت: آقای عراقچی در کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره سفر آمریکا توضیح داد که آمریکایی‌ها از ما خواستند تا غنی‌سازی را متوقف کنیم، ما نیز ما به آنها گفتیم اگر شما تحریم‌ها را بردارید، ما قول می دهیم لایحه پروتکل الحاقی را تنظیم و به مجلس ارائه دهیم.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی در باره عملکرد مجلس در نقد سیاست‌های دولت گفت: مجلس در دو مرحله مورد آزمایش قرار گرفت، یکی جریان بررسی صلاحیت‌ها و دیگری در مقطع کنونی.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی، افزود: فراکسیون روحانیت مجلس نام 6 نفر را برای عدم رای اعتماد امضا کرده بود اما از این تعداد 3 نفر رای اعتماد گرفتند.

کریمی مدعی شد که روحانی حداکثر در مجلس صد نماینده دارد و پس از گذشت مدتی کوتاهی، این تعداد ریزش می‌کنند و به 80 یا 90 نماینده خواهند رسید.

وی خاطرنشان کرد: ما باید در مواجهه و انتقاد از سیاست‌های دولت محتاطانه عمل کنیم تا مردم به تدریج با نقاط ضعف این سیاست‌ها آشنا شوند.

وی تاکید کرد: ما در کمیسیون امنیت ملی صحبت‌های آقای ظریف بعد از سفر به آمریکا را گوش دادیم و متوجه شدیم تیتر کیهان درست است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، از تصمیمات دولت برای به دست آوردن اکثریت مجلس دهم خبر داد و خاطر نشان کرد: آنها به طور قطع برای مجلس دهم کمر بسته‌اند، آقای عارف برای ریاست مجلس بعدی ماموریت پیدا کرده است و آقای هاشمی نیز مجلس خبرگان رهبری را محور فعالیت خود قرار داده است.

خبر انلاین
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
Present, A3eman, hesperus, mahdi2elve

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تشکر شده: 267 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

توسط sand_fighter » دوشنبه 13 آبان 1392 17:15

تکذیب شد فکر کنم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
hani1459, anga2009, A3eman, Mahdi1944

Major II

Major IIno avatar
پست ها

163

تشکر کرده: 5 مرتبه
تشکر شده: 18 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 14 آبان 1390 00:42

آرشيو سپاس: 1011 مرتبه در 143 پست

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

توسط mjy » دوشنبه 13 آبان 1392 17:22

بله تكذيب شد.به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه، درپی انتشار خبر اظهارات یکی از نمایندگان مشهد در مجلس شورای اسلامی مبنی بر «وجود صدها گردان ایرانی در سوریه»، گفت: وجود گردان‌های ایرانی در سوریه را به شدت تکذیب می‌کنیم.

وی افزود: همانگونه که بارها گفته شده است ایران هیچگونه گردان سازمانی در سوریه نداشته و تنها برای انتقال تجارب دفاعی خود به مدافعان این کشور حضور مستشاری دارند.

شریف با درخواست از صاحبان تریبون برای دقت بیشتر در بیان اظهاراتی که ممکن است مورد سوء استفاده دشمنان ملت و بدخواهان ایران اسلامی قرار گیرد، تاکید کرد: از اصحاب رسانه نیز انتظار می‌رود دقت و حساسیت بیشتری در انتشار اینگونه اخبار به خرج دهند تا دستمایه عملیات روانی رسانه های بیگانه فراهم نشود.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mjy تشکر کرده اند:
امام قلي خان, KH.I.A.2500, hani1459, sukhoi37, KAL-KOI-BABAK, Mahdi1944, Present, A3eman

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تشکر شده: 390 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

توسط hani1459 » دوشنبه 13 آبان 1392 17:25

sand_fighter نوشته است:تکذیب شد فکر کنمباید دید چه کسی این حرف رو زده و چه کسی تکذیب کرده اگر سپاه تکذیب کنه که میکنه خوب معلومه اگر تکذیب نکنه چی کار کنه اما اگر کمیسیون تکذیب کنه این شبهه به وجود میاد که این اقا یا دروغ میگه یا راست و مردم هم   نگاه میکنن خبر از کجا و توسط چه کسی درز کرده تکذیب هم بشه مردم قبول نمیکنند چون تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها حالا مردم به کنار یک عضو از خودشون این حرف رو زده
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
امام قلي خان, دموکراسی, interceptor, ne13, sand_fighter, KAL-KOI-BABAK, Present, A3eman

Major I

Major Ino avatar
پست ها

233

تشکر کرده: 1626 مرتبه
تشکر شده: 426 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 13 خرداد 1391 13:53

آرشيو سپاس: 723 مرتبه در 125 پست

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

توسط Mohammad.Jafar » دوشنبه 13 آبان 1392 21:30

من فکر کنم با توجه به واقعه اخیر سیستان و بلوچستان برای ایجاد یک حس کاذب که ما توانایی بالایی در مبارزه با تروریست داریم این آقای نماینده این دروغ رو فرموده اند!!!
البته انشاءالله که نیروهای مسلح ما واقعاً بتوانند با کمترین تلفات با تروریستها بجنگند

Furious Poster

Furious Posterno avatar
پست ها

374

تشکر کرده: 28 مرتبه
تشکر شده: 65 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 14 بهمن 1386 13:04

آرشيو سپاس: 754 مرتبه در 232 پست

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

توسط kingday » سه شنبه 14 آبان 1392 09:18

صدها گردان!!!؟؟؟

هر گردان حدودا چند نفر میشه؟ معمولا بین 500 تا 1500 نفر . به عبارتی  میشه صدها هزار نفر یعنی بیش از دویست هزار نفر
این حجم از نیرو همراه با تدارکات و لجستیک و .....      اون هم با کشوری که مرز مشترک با ما نداره !!!!

این اصلا با عقل جور در نمیاد !!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب kingday تشکر کرده اند:
Present, hani1459, &mmt, KH.I.A.2500, ne13

Major II

Major IIno avatar
پست ها

465

تشکر کرده: 33 مرتبه
تشکر شده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 مرداد 1387 20:29

آرشيو سپاس: 817 مرتبه در 250 پست

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

توسط shadro » سه شنبه 14 آبان 1392 11:28

شیر توشیریه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shadro تشکر کرده اند:
sand_fighter

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

286

تشکر کرده: 23 مرتبه
تشکر شده: 14 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 بهمن 1390 14:23

محل سکونت

RASHT

آرشيو سپاس: 1181 مرتبه در 245 پست

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

توسط mahdi2elve » سه شنبه 14 آبان 1392 16:33

دروغ نیست واقعیته ولی نه به این تعداد بالا!!!!!!! صد در صد ،، ایرانیان در ارتش سوریه وجود دارن و هیچ شکی درش نیست .
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
www.centralclubs.net/mahdi2elve

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdi2elve تشکر کرده اند:
&mmt, Present, ne13

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1633

تشکر کرده: 2287 مرتبه
تشکر شده: 975 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

Re: نماینده مجلس: صدها گردان از ایران در سوریه وجود دارد

توسط KH.I.A.2500 » چهارشنبه 15 آبان 1392 02:59

با سلام
باید دید چه کسی این حرف رو زده و چه کسی تکذیب کرده اگر سپاه تکذیب کنه که میکنه خوب معلومه اگر تکذیب نکنه چی کار کنه اما اگر کمیسیون تکذیب کنه این شبهه به وجود میاد که این اقا یا دروغ میگه یا راست و مردم هم   نگاه میکنن خبر از کجا و توسط چه کسی درز کرده تکذیب هم بشه مردم قبول نمیکنند چون تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها حالا مردم به کنار یک عضو از خودشون این حرف رو زده


همانطور که مسئول روابط عمومی کل سپاه گفته اند، حضور ایرانی ها به عنوان مستشار در سوریه تأیید شده. ضمن این که شماری هم برای حفاظت از حرم حضرت زینب آنجا حضور دارند.
چیزی که تکذیب شده در واقع حضور صدها گردان از ایران بوده که واقعاً هم با عقل جور در نمی آید. یعنی ما الان دست کم 50000 نیرو در سوریه داریم؟!!!!

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
mahdi2elve, hani1459, &mmt, Mahdi1944, reza4087, Present, ne13


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان