در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
179

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 خرداد 1388 12:39

جهان اول - کره زمین - نبش خلیج فارس - کشور ایران

آرشيو سپاس: 673 مرتبه در 137 پست

حبیب‌الله عسکر اولادی درگذشت

توسط gurkha » سه شنبه 14 آبان 1392 12:42

حبیب‌الله عسکراولادی، دبیرکل سابق حزب مؤتلفه اسلامی، صبح امروز در ‌۸۲ سالگی به علت عارضه قلبی درگذشت.

محسن رفیق دوست با اعلام این خبر گفت: بیش از شصت روز از عمل جراحی قلب باز حبیب الله عسکراولادی می‌گذشت که دچار ناراحتی در ‌ریه‌ها شد.

وی افزود: به ‌رغم اظهار رضایت از عمل باز وی، ‌حبیب الله عسکراولادی به دلیل مشکلات ریوی امروز در بیمارستان درگذشت.

رفیق‌دوست تصریح کرد: هم‌اکنون در حال رفتن به بیمارستان هستم و یکی از بستگان عسکراولادی با من تماس گرفت و خبر فوت وی را به من داد.

عسکراولادی از شهریور امسال در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری بود. وی از یاران نزدیک امام خمینی و از مبارزان اول نهضت اسلامی بود.

وی همچنین سابقه نمایندگی مردم تهران در دوره اول مجلس شورای اسلامی، وزیر بازرگانی دولت رجایی و نماینده حضرت امام و رهبر انقلاب در کمیته امداد را در کارنامه خود دارد.
ای دل چو زمانه می کند غمناکت / ناگه برود ز تن روان پاکت

بر سبزه نشین و خوش بزی روزی چند / زان پیش که سبزه بر دمد از خاکت

((( خیام )))

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب gurkha تشکر کرده اند:
Java, CentralWeb, zzvf, كيارش, Shahbaz, oweiys, vahid_kh, Mahdi1944, Mamal_Moj, Solver, Present, MASTER, SA@M, morteza tomcat, Amiiiin, samsun, apple2009, hasan_21, shafagh 2

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: حبیب‌الله عسکر اولادی درگذشت

توسط Solver » چهارشنبه 15 آبان 1392 12:55

بسیار تاسف بر انگیز بود در گذشت ایشان. من راجع به مبارزاتش اطلاعات داشتم واقعا مبارز خاموشی بودند.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
كيارش, CentralWeb, shafagh 2, Shahbaz, zzvf, Present, oweiys, Java, Mamal_Moj, Mahdi1944, Amiiiin, SA@M, hasan_21