در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: راهنمایی در مورد خرید لپ تاپ

توسط Solver » سه شنبه 21 آبان 1392 02:36

.لنوو صفحه نمایش هاش تعریفی نیست

کدوم مدلش؟

- -
اگر از لنوو قصد انتخاب دارید به سراغ سری IdeaPad  اون برید. محصولات سبک و با کیفیتی هستند.

سونی (خصوصا تولیدات جدیدش) و اپل / از نظر من جاشون تو ویترین مغازه است نه زیر دست کاربر.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Never is never an option +

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Lord_Jason, sinaset

Major II

Major II

نماد کاربر
316

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 18 بهمن 1390 22:11

آرشيو سپاس: 2399 مرتبه در 301 پست

توسط Lord_Jason » سه شنبه 21 آبان 1392 10:41

M.Abooali نوشته است:
اگر از لنوو قصد انتخاب دارید به سراغ سری IdeaPad  اون برید. محصولات سبک و با کیفیتی هستند.

سونی (خصوصا تولیدات جدیدش) و اپل / از نظر من جاشون تو ویترین مغازه است نه زیر دست کاربر.

مدل خاصی از این کلاس لنوو مد نظرتون هست که ویژگی های ذکر شده رو داشته باشه و صفحه نمایشش هم مناسب باشه؟
شخصاً از خرید سونی پشیمون هستم و هرگز در لپ تاپ به سراغ سونی نمیرم؛ حداقل برای من که مدام لپ تاپ رو جابجا میکنم مناسب نیست و خیلی ظریف و سوسوله.
اپل خیلی خوش ساخته اما از سگ جونی و مقاومت فیزیکی اونهم مطمئن نیستم و سراغش نرفتم. اما در مورد اسوس و کلاس X450 خیلی شنیدم. نظر خاصی بهش ندارید؟

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » سه شنبه 21 آبان 1392 11:22

قیاس U300 لنوو با UX31 ایسوز را اینجا میتونید مشاهده کنید:

http://www.ultrabookreview.com/480-leno ... comparison

سال گذشته برترین تولید کننده لپ تاپ در خیلی از سنجش ها و معیارهای مختلف و در کل لنوو بوده است:

ThinkPad X1 Carbon - 1249$  قابلیت تاچ اسکرین هم برخی مدلاش دارند حدود 250$ گرانتر. نمایشگر 360 درجه چرخش دارد. و البته به معنای کلمه اولترابوک

به اعتقاد برخی که اپل را خیلی کار درست میدانند، این مدل تنها رقیب امروزی ایر است و به اعتقاد برخی که کلا اپل را جدی نمی گیرن این مدل با اختلاف قابل توجهی به عنوان برتریت اولترابوک سال شناخته می شود.

بعد از  ThinkPad X230  سریعترین بوت متعلق به همین X1 هست بعدش مدلی از فوجیتسو و در نهایت مدل ایسوز که در قیاس بالا اشاره کردم بهش و ایر اپل کند ترین بوت را داراست!

از نظر عملکرد گرافیک X230  و ایر اپل در یک رنج هستند، و البته x1 با وجود قابل قبول بودن عملکردش اما تو رقابت از این دو تا عقبتر است.

از نظر کیفیت صفحه نمایش Zenbook Prime UX31A  رتبه اول را داراست، بعدش X1 لنوو است بعدش ایر اپل و سایر مدل ها در کنارش.

از نظر سیستم خنک کننده واقعا X1  و  X230  یک سر گردن بالاتر از کلیه مدل های همتراز خودشان هستند به لطف تکنولوژی خاصل لنوو در این حوزه که رو لپ تاپ های نه چندان گرانش از جمله مدلی که خود من دارم هم به کار برده است.

اطلاعات دقیق تر از قیاس مدل ها و البته مشخصات X1 :

http://www.laptopmag.com/review/laptops ... arbon.aspx

البته اگر شخصا بخوام انتخاب کنم به جای X1 میرم سراغ سری Yoga 2 Pro لنوو که فکر میکنم زمان نوشتن نقد و بررسی بالا تو فهرست قرار داده نشده بوده است.

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Lord_Jason, sinaset, Amiiiin, KAL-KOI-BABAK, arsham33, Mahdi1944, reza4087

Major II

Major II

نماد کاربر
177

تشکر کرده: 58 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 تیر 1389 16:26

آرشيو سپاس: 581 مرتبه در 138 پست

توسط KAL-KOI-BABAK » سه شنبه 21 آبان 1392 15:10

سلام
من این مدل هایی که گفتید رو درست نمیشناسم منظور من کیفیت متوسط صفحات نمایشگر در سری z بود که خودم دارم و سری های پایین تر
صفحه نمایش z500 خیلی جالب نیست
زمانی که خاطره هایتان از امیدهایتان قوی تر شدند ، روزگار افولتان در راه است . . .

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
62

تشکر کرده: 294 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 1 آذر 1389 21:04

آرشيو سپاس: 131 مرتبه در 45 پست

توسط arsham33 » سه شنبه 21 آبان 1392 22:15

Lord_Jason نوشته است:
arsham33 نوشته است:MD760 فکر می کنم از فلش استوریج استفاده می کند، پیشنهاد می کنم یک بررسی بفرمایید که آیا در برابر ضربه و تغییر جریان برق و همچنین بازیافت اطلاعات چه وضعیتی در مقایسه با سایر روش های ذخیره سازی دارد.

با تشکر از راهنمایی های شما کاربر عزیز
منظور از روش ذخیره سازی Flash storage دقیقاً چیه؟

سلام
به زبان ساده
store.apple.com/us/question/answers/mac/what-is-flash-storage/QK22CFPYAYKF27YT7
همچنین
http://www.anandtech.com/show/6023/the- ... -review/10
و
http://www.computerweekly.com/feature/W ... come-after

در ارتباط Flash storage با SSD می توان به جمله ای از لینک دوم اشاره نمود:
"I suspect it’s a nicer way of saying proprietary SSD but either way they are technically the same thing, just in different forms"

بخش پایانی لینک سوم نیز مطالبی کوتاه و خواندنی از برخی تکنولوژی های در راه برای ذخیره سازی را آورده است.

قبلي