در اين بخش مي‌توانيد درباره نرم افزار تلفن همراه به تبادل نظر بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 1 آبان 1392 18:16

آرشيو سپاس: 17 مرتبه در 12 پست

سوال در مورد نحوه نصب نرم افزار از طریق ریکاوری در اندروید

توسط deprem » شنبه 25 آبان 1392 00:13

سلام
برادر من با یه برنامه لانچر اصلی گوشی رو حذف کرد .حالا گوشی کار می کنه اما بدون لانچر یعنی زنگ می خوره و اس ام اس میاد ولی چون لانچری روش نیست نمی شه به منوها دست رسی داشت. سوالم اینه که آیا می شه از طریق ریکاوری برنامه لانچر نصب کرد ؟ در ضمن رام گوشی هم پیدا نمی شه .

mpo از این پست سپاسگزاري کرده است

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: سوال در مورد نحوه نصب نرم افزار از طریق ریکاوری در اندر

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 26 آبان 1392 12:49

deprem,  
شما از ريکاوري اصلي استفاده ميکنيد و يا کاستوم ريکاوري؟
اگر کاستوم ريکاوري مثل TWRP هست که به راحتي ميتونيد فايل رو در مسير ديتا گوشي کپي کرده و پرميشن 644 براي اون ست کنيد تا لانچر بياد بالا، حتي ميشه پکيح نصب zip هم براي اون ساخت که بياد بالا. اما اگر ريکاوري اصلي گوشي هست، کاري نميشه کرد، اگر گوشي شما چيني هست، ممکنه رام اون در سايت needrom.com پيدا بشه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Shahbaz, deprem, ARafiee

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

چهارشنبه 1 آبان 1392 18:16

آرشيو سپاس: 17 مرتبه در 12 پست

توسط deprem » يکشنبه 26 آبان 1392 21:00

سلام
نه ریکاوری اصلی رو گوشی هست ولی یک گزینه به اسم apply sdcard:update.zip  
حالا نمی دونم چطور فایل زیپ رو بسازم یا پرمیشن رو از کجا ست کنم . تو xda یه برنامه بود که فایل زیپ برای نصب می ساخت ولی من وقتی فایل زیپ رو می سازم ایراد امضا میگیره. می دونید چیکارم کنم یا امکان دارم فایل apk  رو برای شما بفرستام تا فایل zip نصبی رو درست کنید؟

برنامه که از xda  گرفتم در این صفحه است ، شاید به دردتون خورد.

http://www.mediafire.com/download/22o6e ... ows%5D.zip

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 27 آبان 1392 22:15

deprem,  
ريکاوري اصلي گوشي نياز به ساين مخصوص اون گوشي داره تا کار کنه و بدون اون ساين که براي هر مدل متفاوت هست رو نميشه جعل کرد ...
اگر تبلت دستگاه شما کرنل حفاظت شده نداشته باشه، ميتونيد با ADB لانجر چديدي در گوشي از طريق کامپيوتر نصب کنيد. در غير اين صورت فقط بايد فريمويري سازگار با اون رو پيدا کنيد
سايتي که معرفي کردم رو ديديد؟ اونجا معمولا فريموير شرکت‌هاي چيني وجود داره و قابل دانلود هستند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Shahbaz, ARafiee

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

يکشنبه 26 اردیبهشت 1395 01:21

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط moj12345678 » يکشنبه 26 اردیبهشت 1395 01:51

deprem نوشته است:سلام
برادر من با یه برنامه لانچر اصلی گوشی رو حذف کرد .حالا گوشی کار می کنه اما بدون لانچر یعنی زنگ می خوره و اس ام اس میاد ولی چون لانچری روش نیست نمی شه به منوها دست رسی داشت. سوالم اینه که آیا می شه از طریق ریکاوری برنامه لانچر نصب کرد ؟ در ضمن رام گوشی هم پیدا نمی شه .

سلام دوست عزیز
منم دقیقا همین کارو کردم و حلش کردم
راه حل:
نرم افزارهای زیادی توی اینترنت وجود دارند که کارشون نصب برنامه (با پسوند apk) از طریق کامپیوتر روی گوشی و تبلت اندرویدی است؛ مردم این نرم افزارها رو معمولا زمانی استفاده می کنند که می خوان تعداد زیادی برنامه رو همزمان روی گوشی یا تبلتشون و خیلی سریع و بی دردسر نصب کنند. (اگر این عبارت رو توی گوگل سرچ کنی خیلیاشونو پیدا می کنی: نصب برنامه روی گوشی با کامپیوتر) نرم افزاری که من استفاده کردم و خیلی راحت جواب داد نرم افزار android injector هستش.نرم افزار رو روی کامپیوتر نصب کن و یه لانچر سبک هم دانلود کن و بعدش گوشی رو به کامپیوتر وصل کن(احتمالا میتونی وارد تنظیمات گوشی بشی، اگر میتونی از قسمت تنظیمات usb debuging رو هم فعال کن ، البته احتمالا فعال کردنش لازم نیست ولی محض احتیاط انجام بده)
حالا در حالی که گوشی به کامپیوتر وصله، برنامه ی android injector رو که دانلود کردی باز کن و روی پوشه ی زرد رنگ کلیک کن و آدرس لانچری رو که دانلود کردی بده ، حالا روی دکمه ای که علامت play داره کلیک کن و کار تمومه، اگر لانچر درست نصب شده باشه تو صفحه ی برنامه بهت گزارش میده،من این کار رو با برنامه ی android injector و لانچر smart launcher pro که هر دو رو از اینترنت دانلود کرده بودم انجام دادم.
روند کار همینه ولی اگه جواب نداد با برنامه و لانچرهای دیگه امتحان کن حتما میشه.
آدرس برنامه هایی که من استفاده کردم:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

من معمولا زیاد اهل جواب دادن تو انجمن ها نیستم ، این بار خواستم واقعا اگه بتونم کمکی بکنم ، لطفا اگه این مطلب به دردتون خورد اگه مایل بودید برای برادرم که یه مشکلی تو زندگیش به وجود اومده دعا کنید.
ممنونم.

sinaset از این پست سپاسگزاري کرده است