در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Major II

Major II

no avatar
130

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 مهر 1392 19:29

آرشيو سپاس: 64 مرتبه در 37 پست

Re: رام 4.2.2 برای گوشیهای جی ال ایکس

توسط rahnema » جمعه 12 اردیبهشت 1393 18:14

من ورژن قبلی این رام سامسونگ رو دارم، سرعتش بد نیست، این ورژن با اون تفاوت داره؟
در ضمن بعضی اوقات وقتی میخوام صفحه رو روشن کنم و کلید پاور رو میزنم صفحه به حالت کاملا سیاه روشن یشه و باید دوباره پاور رو بزنم تا صفحه به طور کامل خاموش بشه و دوباره یه بار دیگه پاور رو بزنم تا درست روشن بشه و لاک اسکرین رو کامل ببینم
به نظرم این رام http://www.needrom.com/mobile/android-4-2-2 بهترین و سبکترین رام 4.2.2 برای g3 باشه، فقط یه نکته که هست اینه که باید لانچر اصلیش رو به dodol launcher تغییر داد(این لانچر یه آیکون مخصوص خای کردن فضای رم داره و قابلیت شخصی سازیش هم خیلی بالاست) و یه سری از برنامه هاش رو غیر فعال و برخی رو هم پاک کرد
من با نرم افزار بنچمارک گرفتم از هر دو تای رام سامسونگ و این رامه، رام سمسونگ اومد 7300 ولی اون رام بالایی 8300

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب rahnema تشکر کرده اند:
SMH

Major II

Major II

نماد کاربر
130

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 خرداد 1392 04:42

آرشيو سپاس: 87 مرتبه در 62 پست

توسط mahtab1392 » جمعه 12 اردیبهشت 1393 23:17

mid.Bermuda
سلام این رام رو تست کردم عالییییییه....همه چیزش عالیه...فقط چندتا عیب کوچیک و اساسی داشت.... یکی اینکه برخی از نرم افزار ها نصب نمیشد...مثلا وایبر و یا نرم افزار google text-to speak english .... و نرم افزار system tuner pro  اطلاعات و اسم نرم افزار هارو نمی داد تا بخوام برخی رو حذف کنم.روت رو هم با سوپر یوزر قبول نمی کرد.
دوربین علاوه بر مشکل دوربین جلو ... وقت عکاسی هروقت دست رو میبردی روی سنسور نور یهو میرفت به گالری
مشکل اساسی من با اون نصب نشدن برخی نرم افزار ها بود و روت نشدنش و کار نکردن اینترنت موبایل.....
نمی دونم از فایل بوت هست و یا از چیز دیگه به نظرت از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به هر حال عالیه دستتتتتت درد نکنه.مرسی از تو

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahtab1392 تشکر کرده اند:
SMH, Mahdi1944

Major I

Major I

no avatar
41

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 29 شهریور 1392 11:51

آرشيو سپاس: 82 مرتبه در 39 پست

توسط mid.Bermuda » شنبه 13 اردیبهشت 1393 00:01

در رابطه با اینکه در برنامه دوربین با تحریک سنسور نور،  گالری میاد جزو افکتهای خود رام هست واز توی notification میتونی غیر فعالش کنی  اسمش air gesture هست
در رابطه با روت باید بگم که این رام خودش روت هست و سوپر یوزر داره و برای من درست کار میکنه
در رابطه با نصب نرم‌افزار هم هیج مشکلی برای من نداشته

شاید شما بعد از نصب رام ریست فکتوری نکرده باشی
یا اینکه نرم‌افزارهایی که نصب نمیشن رو از بکاپ نرم‌افزارهای نصب شده در یک اندروید دیگه باشند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mid.Bermuda تشکر کرده اند:
SMH, Silver62

Major II

Major II

نماد کاربر
130

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 خرداد 1392 04:42

آرشيو سپاس: 87 مرتبه در 62 پست

توسط mahtab1392 » شنبه 13 اردیبهشت 1393 00:25

mid.Bermuda,  
ممنونم از پاسخ شما... کار نکردن اینترنت موبایل(دیتا) رو میدونی از چیه مال تو مشکل نداره؟
و اینکه نرم افزاری مثل system tuner pro  رو میشناسی که بتونه فایل ها و نرم افزار های سیستم رو که اضافی هستن رو پاک کنه؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahtab1392 تشکر کرده اند:
SMH

New Member

no avatar
12

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 23:25

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 5 پست

توسط Silver62 » شنبه 13 اردیبهشت 1393 01:03

mahtab1392 نوشته است:mid.Bermuda,  
ممنونم از پاسخ شما... کار نکردن اینترنت موبایل(دیتا) رو میدونی از چیه مال تو مشکل نداره؟
و اینکه نرم افزاری مثل system tuner pro  رو میشناسی که بتونه فایل ها و نرم افزار های سیستم رو که اضافی هستن رو پاک کنه؟

سلام و خسته نباشید به همه دوستان که لطف کرده در مورد پشتیبانی این گوشی سخت فعال بوده  و با جدیت تمام سعی در رفع اشکالات هستند در رابطه با مشکل برنامه سوپر یوزر من هم این مشکل را داشتم که به صورتی که در ظاهر گوشی روت بود و برنامه هایی که احتیاج به روت داشتند برنامه سوپر یوزر اطلاع می داد و بعد از اینکه مجوز را به برنامه برای اجرای دسترسی روت می دادی دیگه این گونه برنامه ها که باید با دسترسی روت اجرا بشوند هنگ می کردند برای رفع این مشکل بعد از اینکه رام را نصب کردم یکبار دیتا رام و همچنین Cach و dalvik را وایپ کردم و دوباره از اول برنامه ها را نصب کردم که بعد از این کار مشکل حل شد و دوم اینکه برای حذف برنامه های اضافی از برنامه Root Uninstaller5.7  استفاده می کنم که خیلی راحت و ساده و سریع کارش را انجام میده وهمچنین برای پاک کردن فایله اضافی از برنامه Go task manager pro استفاده می کنم که این برنامه هم امکانات خوبی برای تنظیم کردن برنامه های استارت آپ و ارسال دسته جمعی برنامه ها به کارت SD دارد.
در ضمن من این فایل بوت که دوست عزیزمون زحمتش را کشیدند را داخل فایل (به قول معروف) پچ معروف 4.2 انداختم و از طریق ریکاوری نصب می کنم که با این کار هم پچ نصب میشه و هم فایل بوت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Silver62 تشکر کرده اند:
SMH, mid.Bermuda

New Member

no avatar
12

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 6 اردیبهشت 1392 23:25

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 5 پست

توسط Silver62 » شنبه 13 اردیبهشت 1393 01:21

یک سوال از دوستان محترم دارم اینکه رام سامسونگ ورژن سوم یک مشکل کوچک باهاش داشتم می خواستم بدونم کسی راه حلش را میدونه که راهنمایی بکنه، مشکل من این هست که این رام رم SD گوشی را به عنوان phone storege  میشناسه و بالعکس که موقعی که این طوری میشه دیگه نمیشه برنامه ها را به کارت SD فرستاد این مشکل را با چند تا از رام های دیگه هم قبلا داشتم ولی رام ورژن اولی سامسونگ این مشکل را نداره لطف کنید اگر از دوستان کسی روش حل این مشکل را میدونه جواب بده چون من برنامه زیاد نصب می کنم و حافظه خود گوشی زود پر میشه .
هر چند خود من برای رفع این مشکل ابتدا روی یک رام که مورد نداره برنامه را نصب می کنم و بعد از انتقال برنامه ها به کارت SD رام را به ورژن بالاتر آپدیت می کنم ولی میخواستم یک روش ساده تر پیدا کنم که دیگه لازم به دوباره نصب کردن یک رام دیگه نباشه چون این کار دردسرهای خودش را داره و بعضی وقت ها بعداز اینکه کلی زحمت کشیدی و همه برنامه ها را نصب کردی بعداز نصب رام جدید گوشی هنگ میکنه و مجبور میشی که همه چیز را پاک کنی که واقعا خیلی زور داره

Captain

Captain

no avatar
434

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 خرداد 1392 10:02

آرشيو سپاس: 269 مرتبه در 173 پست

توسط sam1375 » شنبه 13 اردیبهشت 1393 11:25

فایل vold , sdcard رو از پوشه bin انتقال بده ردیف میشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sam1375 تشکر کرده اند:
SMH, Silver62, rahnema

Captain

Captain

no avatar
434

تاريخ عضويت

توسط sam1375 » شنبه 20 اردیبهشت 1393 12:15

سلام اقای mid.Bermuda میتونی این کرنل رو ردیف کنی مال رام lewa ولی واسه p770 هست
http://uplod.ir/ubmu9t9u2r73/boot_lewa_p770.zip.htm

Silver62, mid.Bermuda

Captain

Captain

no avatar
434

تاريخ عضويت

توسط sam1375 » شنبه 20 اردیبهشت 1393 22:41

اموزشی از این نرم افزار و طریقه درست کردن کرنل رو بذار تا بقیه هم استفاده کنن

Silver62, SMH

Major I

Major I

no avatar
41

تاريخ عضويت

جمعه 29 شهریور 1392 11:51

آرشيو سپاس: 82 مرتبه در 39 پست

توسط mid.Bermuda » يکشنبه 21 اردیبهشت 1393 23:42

sam1375 عزیز
سلام، انجام شد، اما هیچ تفاوتی از لحاظ حجم توی فایل کرنل و رمدیسک با اون بوت اولی که از p770 ادیت کردم نداشت ،شاید تغیر خیلی کم بوده و در حجم تاثیری نداشت ولی روی همین رام ۴.۲ که‌ دارم هم تستش کردم و باز تغیری ندیدم.
این هم آدرسش ، شاید روی لِوا فرقی داشته باشه!

http://uplod.ir/g16t3xudgoxf/G3-leva-boot-image.zip.htm

درمورد آموزش ویرایش هم به روی چشم، یه چیزی آماده میکنم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mid.Bermuda تشکر کرده اند:
SMH, Mahdi1944, Silver62

Captain

Captain

no avatar
434

تاريخ عضويت

توسط sam1375 » دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 12:22

سلام بچه ها با این کرنل  که اقای mid.Bermuda اماده کردند و این روش میتونید از این رام lewa که خیلی هم زیبا و کاربردی است استفاده کنید
واسه نصب از این پچ که اماده کردم استفاده کنید[url]حواستون باشه کپی و ریپلیسش کنید نه اینکه بعد نصب رام نصبش کنید[/url]
اینم ادرس رامhttp://www.needrom.com/mobile/lenovo-p770-6/
اینم ادرس پچhttp://uplod.ir/9neh4prvc51r/lewa_patch.zip.htm
بنده از 5.23 استفاده میکنم

Mahdi1944, SMH, Silver62

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 22 اردیبهشت 1393 20:25

mid.Bermuda,  
به رسم قدرداني درجه‌ي شما ارتقا پيدا کرد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SMH, mid.Bermuda

قبليبعدي