در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 8 مهر 1392 16:05

آرشيو سپاس: 42 مرتبه در 22 پست

بهم ریختگی جملات هنگام کپی از سایتهای اینترنتی

توسط mehdighasemi198 » پنج شنبه 7 آذر 1392 00:10

سلام.دوستان من یه گوشی اسکای دوآل کوردارم.از روزاول این مشکل روداشتم که وقتی از توسایتهای اینترنتی باتمام مرورگرهامطلبی روکپی میکنم ودرجای دیگه پیست میکنم جملات بهم ریخته میشن.هرراهی بوده تاحالاامتحان کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم.خواهشاراهی سراغ داریدراهنماییم کنید.خیلی به این قابلیت نیازدارم.درضمن این مشکل فقط در سایتهای اینترنتی هست از تواس ام اس هاکه کپی میکنم جملات سالم هستن...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: بهم ریختگی جملات هنگام کپی از سایتهای اینترنتی

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 7 آذر 1392 04:20

mehdighasemi198,  
از چه مرورگري استفاده ميکنيد؟
علت اين مشکل کپي شدن فرمت متن همراه خود متن هست. براي رفع اين مشکل اگر با تغيير مرورگر مثلا به opera mobile مشکل شما حل نشد. متن رو ابتدا در يک فايل txt در گوشي کپي کنيد و بعد از ذخيره، متن رو از فايل txt در سايت مورد نظر کپي کنيد، اين روش براي حذف فرمت متن هست. چون txt اساسا فرمت رو پشتيباني نميکنه و فقط متن رو ذخيره ميکنه
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
wildfire.s, milad.z, ASHKAN95, Shahbaz, Present, Solver

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تاريخ عضويت

توسط mehdighasemi198 » پنج شنبه 7 آذر 1392 12:34

Mahdi1944 نوشته است:mehdighasemi198,  
از چه مرورگري استفاده ميکنيد؟
علت اين مشکل کپي شدن فرمت متن همراه خود متن هست. براي رفع اين مشکل اگر با تغيير مرورگر مثلا به opera mobile مشکل شما حل نشد. متن رو ابتدا در يک فايل txt در گوشي کپي کنيد و بعد از ذخيره، متن رو از فايل txt در سايت مورد نظر کپي کنيد، اين روش براي حذف فرمت متن هست. چون txt اساسا فرمت رو پشتيباني نميکنه و فقط متن رو ذخيره ميکنه

سلام.مهدی جان باتمام مرورگرهااینمشکلودارم.ضمناکاریم که شماگفتی انجام دادم تغییری حاصل نشد
یه نمونه برات مثال میزنم
متن موردنظرراکپی کنید
بعدازپیست کردن میشه
کنیدکپی رانظرموردمتن
این یه مثال بودباجی ال ایکس هم تماس گرفتم جوابی ندادن گفتن راه حلی نداره

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mehdighasemi198 تشکر کرده اند:
Present

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » جمعه 8 آذر 1392 11:03

mehdighasemi198,  
به اسکاي دسترسي ندارم که تست کنم، اما همين الان روي G3 تست کردم، هيچ مشکلي در اين زمينه وجود نداره. شايد نسخه‌ي فريمويري که روي گوشي شما نصب هست اين مشکل رو داشته باشه. چک کنيد چه نسخه‌اي هست و اگر نسخه‌ي قديمي‌تر از نسخه‌اي که دوستان در انجمن ارائه کردند هست، اون رو ارتقا بديد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
27

تاريخ عضويت

توسط mehdighasemi198 » جمعه 8 آذر 1392 11:09

مهدی جان اپراموبایل نصب کردم اوکی شد.فریمورم آخرین ورژنه