در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1780

تشکر کرده: 4 مرتبه
تشکر شده: 71 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

تفاوت مذاکرات جلیلی و ظریف در چه بود؟!!!!

توسط typhoon » پنج شنبه 7 آذر 1392 17:49

من توضیح خاصی ندارم!!! فقط این بخشهای رنگی و بولد شده رو بخونید با دقت!!!

اشپیگل نوشت: ایرانی‌ها برای حل مناقشه‌ی اتمی عجله دارند. در ژنو به شکل حرفه‌ای پیشنهاد خود را برای مذاکره ارایه دادند. تهران هرچه سریع‌تر خواستار تصمیم نهایی درباره‌ی برنامه‌ی هسته‌ای خود است.

به گزارش سرویس بین الملل سایت خبری تیک Tik.ir، گفت‌وگوهای ژنو با نیم ساعت تاخیر و یک غافل‌گیری شروع شد. هیات مذاکره‌کننده‌ی ایران پیشنهاد خود را با عنوان «پایان بحرانی غیرضروری، گشودن افق‌های تازه» با برنامه‌ی پاورپوینت که توضیح آن ۶۰ دقیقه به طول کشید، ارایه کرد. برای اولین بار گفت‌وگو به زبان انگلیسی انجام گرفت.

حضور هیات ایران حرفه‌ای بود که در تقابل با هیات مذاکره‌کننده‌ی احمدی‌نژاد، رییس‌جمهور سابق، نمی‌توانست از این بزرگ‌تر باشد. در آن زمان مذاکره‌کننده‌ی ارشد ایران، به جای آن‌که به برنامه‌ی اتمی بپردازد، ساعت‌ها درباره‌ی اسلام سخن می‌گفت. این بار اما برعکس، هیات حسن روحانی، مورد به مورد پیشنهاد خود را توضیح داد.

ریاست هیات ایران را محمدجواد ظریف، وزیر خارجه‌ این کشور برعهده دارد. او در سال ۲۰۰۳ نیز به همراه حسن روحانی، عضو هیات مذاکره‌کننده بود. مایکل مان، سخن‌گوی کاترین اشتون، مسوول سیاست خارجی اتحادیه‌ی اروپا، حضور هیات ایران را «بسیار مفید» خواند. اشتون طرف صحبت ظریف و نماینده‌ی «کشورهای پنج به اضافه‌ی یک» است. پنج عضو شورای امنیت به اضافه‌ی آلمان یا به تعبیر اتحادیه‌ی اروپا «اروپا سه به اضافه‌ی سه» که شامل سه کشور اتحادیه‌ی اروپا و چین، روسیه و آمریکا است.

آمریکا نیز در برابر تهران خود را آماده‌ برای رسیدن به تفاهم نشان داد. وزارت خارجه‌ی آمریکا توضیح داد که از گفت‌وگوهای دوجانبه با ایران در ژنو استقبال می‌کند که اگر چنین شود، این نزدیک شدن به آمریکا در تاریخ جمهوری اسلامی، بی‌سابقه است.

عنوان پیشنهاد ایران آشکار می‌سازد که چه چیزهایی برای ایرانی‌ها مهم است: آن‌ها راه‌حل‌های موقت نمی‌خواهند. ایران می‌خواهد به یک توافق نهایی برسد. عباس عراقچی، معاون وزیر خارجه‌ی ایران گفت: «نمی‌خواهیم در تاریکی، کورمال کورمال راه برویم. می‌خواهیم بدانیم که در انتها چه چیز در انتظار ماست.»

عراقی بعد از این‌که ظریف از ادامه‌ی حضور در مذاکره، عذرخواهی کرد، سرپرستی هیات ایران را برعهده گرفت. وزیر خارجه‌ی ایران کمردرد دارد که بنا به گفته‌ی خود او، از وقتی تندروهای ایران به او حمله‌ی لفظی کردند، دچار این مشکل شده است. تندروها از سیاست جدید روحانی وظریف در برابر غرب انتقاد می‌کنند.

ظریف قبل از ترک گفت‌وگوها آشکار ساخت که ایران هرچه سریع‌تر خواستار راه‌حل قطعی است. به گفته‌ی او تهران به دنبال توافق در سه مرحله است؛ موقت ـ با اقدام‌هایی در یک ماه ـ، میان‌مدت و درازمدت. علی واعظ، کارشناس ایران از اندیشکده‌ی «گروه بین‌المللی بحران» اولین روز گفت‌وگو را در ژنو این‌گونه تفسیر کرد: «ایرانی‌ها می‌خواهند ظرف یک سال به راه‌حل نهایی دست یابند.»

اگر چنین شود رکورد جدیدی خواهد بود. آخرین بار، بین سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵، هیات مذاکره‌کننده‌ی ایران با ظریف و روحانی به دو سال زمان نیاز داشت تا با غرب به مصالحه‌ای دست یابد و در آن زمان، وضعیت در مقایسه با حالا تا این اندازه پیچیده نبود: برنامه‌ی اتمی ایران با ۱۶۴ سانتریفیوژ به جای بیش از ۱۸ هزار عدد در زمان کنونی، هنوز در ابتدای راه بود. از این گذشته،‌ غرب مجازات‌های شدید اقتصادی مانند محدودیت نقل و انتقال پول را برقرار نکرده بود.

طرف‌های صحبت توافق کرده‌اند که مادامی که معلوم نشده آیا توافق ممکن است یا نه، از ذکر جزییات خودداری کنند.

http://www.entekhab.ir/fa/news/133574
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, mohamad javon irani, Motimann, SA@M, hani1459, Lord_Jason, Kookoo_Sabzi1388, sand_fighter, netwet, Java

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

280

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 28 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1391 17:17

محل سکونت

I.R.I

آرشيو سپاس: 1576 مرتبه در 239 پست

Re: تفاوت مذاکرات جلیلی و ظریف در چه بود؟!!!!

توسط zzvf » پنج شنبه 7 آذر 1392 20:21

typhoon نوشته است:به گزارش سرویس بین الملل سایت خبری تیک Tik.ir، گفت‌وگوهای ژنو با نیم ساعت تاخیر و یک غافل‌گیری شروع شد. هیات مذاکره‌کننده‌ی ایران پیشنهاد خود را با عنوان «پایان بحرانی غیرضروری، گشودن افق‌های تازه» با برنامه‌ی پاورپوینت که توضیح آن ۶۰ دقیقه به طول کشید، ارایه کرد. برای اولین بار گفت‌وگو به زبان انگلیسی انجام گرفت.

حضور هیات ایران حرفه‌ای بود که در تقابل با هیات مذاکره‌کننده‌ی احمدی‌نژاد، رییس‌جمهور سابق، نمی‌توانست از این بزرگ‌تر باشد. در آن زمان مذاکره‌کننده‌ی ارشد ایران، به جای آن‌که به برنامه‌ی اتمی بپردازد، ساعت‌ها درباره‌ی اسلام سخن می‌گفت. این بار اما برعکس، هیات حسن روحانی، مورد به مورد پیشنهاد خود را توضیح داد.

جناب typhoon.
1- شما نمی خواهید دست از سیاه نمایی دولت پیشین بردارید؟ چه سودی دارد این حرف ها جز سود بردن بعضی ها...
2- از اشپیگل نوشتن این چیز ها بعید و غیر منتظره نیست.دروغ،سیاه نمایی و... جزیی از برنامه ی رسانه های غربی است.آیا دست کم یک فایل صوتی وجود دارد که نشان دهد دکتر جلیلی ساعت ها درباره ی اسلام سخن گفته است؟
3- این که مذاکرات به زبان انگلیسی باشد آیا شاخ غول شکستن است؟ دکتر ظریف می تواند انگلیسی صحبت کند و این کار را می کند و برتری خاصی در اصل موضوع نیست.
4- یکی از کاربران [که ازش بعید بود چنین حرفی بزند] گفت که هیأت دکتر احمدی نژاد خود ابر قدرت بین بوده است؛من از شما سؤال دارم:

* آیا خواستار حق مسلم خود بودن خود بزرگ بینی است؟
* آیا این که خواهان پیشرفت صلح آمیز خود باشیم،که حق هر ملّتی است،به دیگران آسیبی می رساند؟
* آیا هر کس بگوید "حقّم را می خواهم" خودخواه و خود بزرگ بین است؟
* آیا...

من از هیچ کس دفاع نمی کنم و برای دولت "تدبیر و امید" پیشرفت حقیقی را آرزومندم،همان طور که برای دولت پیشین هم آرزو داشتم.از مدیران هم خواهش می کنم دیگر بساط این سیاه نمایی ها را جمع کنند تا محیط علمی سنترال حفظ شود.


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب zzvf تشکر کرده اند:
mohammad area51, jhan2010, &mmt, anga2009, كيارش, esijoon, shahab313, babak1985, mm1990, Present, moha684

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1780

تشکر کرده: 4 مرتبه
تشکر شده: 71 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

Re: تفاوت مذاکرات جلیلی و ظریف در چه بود؟!!!!

توسط typhoon » پنج شنبه 7 آذر 1392 20:30

متن بسته پیشنهادی ایران :

تردیدی نیست که امروز جهان در آستانه ورود به دوران جدیدی است. دوره سخت استیلای امپراطوری ها و سیطره شبکه های پیوسته رسانه ای و وزن کشی بر اساس قدرت تهاجمی و تسلیحات متعارف و نامتعارف رو به پایان بوده و دوران جدیدی با رویکرد فرهنگ و اندیشه و احترام به حقیقت خدا مدار انسانی در حال رشد و شکوفایی است. بسیاری از معضلات امروز جهان از جمله بحران بی سابقه اقتصادی، بحران فرهنگ و هویت، بحران های سیاسی و امنیتی و رشد تروریسم، جنایات سازمان یافته و مواد مخدر دستاورد دوران رو به پایان حاکمیت تفکر غیر خدایی بر مناسبات جهانی و نیز میراث نحص برای امروز و فردای بشریت است.

حل این مشکلات و برپایی دنیایی سرشار از معنویت، دوستی، رفاه، سلامت و امنیت مستلزم سازماندهی جدید و فراهم آوردن فرصت مناسب برای مشارکت عمومی در مدیریت جهانی است. سازوکارهای موجود قادر به پاسخگویی به نیازهای امروز بشر نبوده و ناکارآمدی آنها در قصاد، سیاست، فرهنگ و امنیت به وضوح قابل مشاهده است. این سازوکارهای ناشی از مناسبات قدرت و سلطه گری است در حالی که جهان امروز نیازمند سازوکار برآمده از تفکر الهی و رویکرد سنتی بر ارزش های انسانی و نیز لطف و محبت است. سازوکاری که زمینه های رشد و شکوفایی همه ملت ها و استقرار صلح و امنیت پایدار جهانی را فراهم نماید.

ملت ایران با تاکید بر ظرفیت های ذاتی ملی و نیز توانمندی های منطقه ای و بین المللی خود و با التزام اصولی، اعتقای و تاریخی به بهره گیری از این ظرفیت ها و توانمندی ها در جهان بر قراری صلح، آرامش، ثبات پیشرفت و رفاه ملت های منطقه و جهان آمادگی دارد تا بر اساس اصول و ارزش های الهی و انسانی از جمله به رسمیت شناختن حقوق ملت ها، احترام به حاکمیت کشورها، رعایت مردم سالاری و حق آزاد انتخاب برای ملت و نیز پرهیز از فشار و تهدید و بر اساس بنیان های محکم عدالت و قانون و از طریق گفتگو و مذاکره مسیر مناسب برای دستیابی به صلح پایدار و ثبات درون رای منطقه و جهان و نیز پیشرفت مستمر و رفاه فراگیر ملت های منطقه و جهان را فراهم آورد.

در این راستا جمهوری اسلامی ایران معتقد است در چارچوب رعایت اصول عدالت محوری، مردم سالاری و چندجانبه گرایی طیف گسترده ای از موضوعات امنیتی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در سطح منطقه ای و جهانی را می توان در بستر گفتگو و با هدف همکاری سازنده به محورهای رشد و تعالی ملت ها و برقراری صلح و ثبات در منطقه و جهان تبدیل کرد.


همانطور که در بسته پیشنهادی سال گذشته نیز تاکید شده جمهوری اسلامی ایران بر این باور است که درس گرفتن از اشتباهات گذشته و عدم اصرار بر مسیرهای بی نتیجه و بن بست، شرط ضروری موفقیت در مذاکرات فرا رو بوده و از این رو التزام همه طرف های درگیر به اولا، تدوین چارچوب نوینی از تعاملات در سطح بین المللی که به دور از اشتباهات گذشته باشد و یقینا پر از حسن نیت همه طرف ها در قول و عمل، پایبندی به احترام متقابل عدالت و قانون می تواند مرحله جدیدی از مذاکرات برای تحقق همکاری های بلند مدت در جهت تحکیم صلح و امنیت پایدار در منطقه و جهان را در پی داشته باشد.

موضوعات سیاسی - امنیتی، اقتصادی و بین المللی از جمله محورهایی هستند که نگرانی های مشترکی را در منطقه و جهان برای دولت ها و ملت ها ایجاد کرده است. جمهوری اسلامی ایران اعتقاد راسخ دارد که بر اساس اصول و مبانی ذکر شده در بالا شرایط کنونی بین المللی نیز اقتضاء دارد تا همه دلسوزان به سرنوشت بشریت و طرف های ذی ربط با تبدیل نگرانی های مشترک به تعهدات دسته جمعی، زمینه موثر همکاری های موثر منطقه ای و بین المللی را فراهم آورند.

بر این اساس جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای ورود به مذاکرات همه جانبه فراگیر و سازنده با هدف دستیابی به چارچوب مشخص همکاری ها از طریق التزام همه طرف ها به تعهدات دسته جمعی اعلام داشته و آینده ای عاری از بی عدالتی و توام با رفاه و پیشرفت و به دور از استانداردهای دوگانه را برای تمامی کشورهای جهان و منطقه در پرتو این همکاری ها پیش بینی می کند.

  در ادامه متن بسته پیشنهادی ایران آمده است : بر اساس اولویت های منطقه ای و بین المللی محورهای مذاکرات برای صلح و رفاه را می توان در سه محور سیاسی - امنیتی، بین المللی و اقتصادی لحاظ نمود.

1- محور سیاسی - امنیتی

1.1 - حفظ کرامت انسانها، احترام به فرهنگ ملت ها و تامین حقوق آنها

1.2 - تقویت ثبات و تحکیم صلح عادلانه، توسعه گستره مردم سالاری و پیشرفت دمکراسی و ارتقاء رفاه ملت ها در مناطقی که از بی ثباتی، نظامی گری، خشونت و تروریسم رنج می برند بر مبنای:

اول: احترام به حقوق ملت ها و منافع ملی کشورها

دوم: تحکیم حاکمیت ملی کشورها در چارچوب روش های مردم سالارانه

سوم: پرهیز از خشونت و نظامی گری

چهارم: مقابله ریشه ای با تروریسم

نقاطی در جهان به ویژه خاورمیانه، بالکان ، بخش هایی از آفریقا و آمریکای جنوبی و شرق آسیا از جمله مناطقی هستند که در اولویت باید مورد توجه قرار گیرند. تعامل مشترک برای کمک به ملت فلسطین برای تدوین طرحی جامع، مردم سالارانه و عادلانه برای دستیابی ملت فلسطین به حقوق اساسی خود می تواند نمونه ای از این همکاری ها باشد.

1.3 - مبارزه با تهدیدهای امنیتی مشترک از طیق مقابله اساسی، همه جانبه و موثر با عوامل ایجاد کننده و تقویت کننده تهدیدهای امنیتی از جمله تروریست، مواد مخدر، مهاجرت های غیر قانونی، حمایت های سازمان یافته و دزدی دریایی

2. مسائل بین الملل

2.1 - اصلاح ساختار سازمان ملل و شورای امنیت و ارتقای کارکرد آنها بر مبنای مردم سالاری و عدالت

2.2 - ارتقای وزن و جایگاه موضوعات زیست محیطی در مسائل بین المللی و مشارکت عمومی در مدیریت مسائل زیست محیطی

2.3 - تعریف و تدوین عادلانه حقوق فضا و سهیم شدن همه دارندگان فناوری فضا در مدیریت و بهره برداری عادلانه از آن

2.4 - تعریف و تدوین حقوق مربوط به تبادل فناوری های نو و پیشرفته

2.5 - توسعه نظارت قانونمند و عادلانه آژانس بین المللی انرژی اتمی و ایجاد سازوکار لازم برای بهره برداری همگانی از انرژی پاک هسته ای در زمینه کشاورزی، صنعت، پزشکی و تولید نیرو

2.6 - جهان شمولی معاهده NPT و سازماندهی عزم جهانی و اعمال برنامه واقعی و اساسی برای خلع سلاح کامل و جلوگیری قاطع از هر گونه توسعه و اشاعه تسلیحات هسته ای، شیمیایی و میکروبی

2.7 - ارتقاء ملاحظات اخلاقی و انسانی و حاکمیت کامل آنها در سازوکارها، مناسبات و رویه های بین المللی

3. محور اقتصادی

3.1 - انرژی و امنیت آن در عرصه های تولید، عرضه و انتقال و مصرف

3.2 - تجارت و سرمایه گذاری

3.3 - ظرفیت سازی برای ارتقاء رفاه عمومی، فقر زدایی از جهان و کاهش فاصله طبقاتی و فاصله شمال جنوب

3.4 - ریشه یابی عوامل بحران اقتصادی و مالی جهانی و جلوگیری از وقوع جنبه های دیگر بحران در عرصه اقتصادی جهان و طراحی سازوکاری جدید وعادلانه

3.5 - مبارزه با اقتصاد زیر زمینی، مفاسد اقتصادی، جرایم مالی و جنایات سازمان یافته علیه امنیت اقتصادی.

من در این متن تنها توهم و خود بزرگ بینی می بینم !!!! نه به دنبال حق بودن !!!چون اصولا درباره هر چیزی صحبت می شود الا اون بحث اصلی !!! حالا بحث اسلام نه ، هر مسئله غیر مرتبط دیگر!!! مردم مظلوم فلسطین!!! شهادت هوگو چاوز به دست سیا!!! ملت به پا خواسته بحرین!!! زیاد است موضوعات برای بحث!!! در آخر هم توافق برای دور بعدی و البته یه 5 تا تحریم برای ملت ایران. تفاوت آدمی که کار را بلد است با آنی که کار را بلد نیست اینجا معلوم می شود!!! اتفاقا باید باشند جاهایی مثل سنترال که جلوی دروغ پردازی های عده ای را بگیرند!!!
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, ASHKAN95, mj_piremard, Kookoo_Sabzi1388, hani1459

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

280

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 28 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1391 17:17

محل سکونت

I.R.I

آرشيو سپاس: 1576 مرتبه در 239 پست

Re: تفاوت مذاکرات جلیلی و ظریف در چه بود؟!!!!

توسط zzvf » پنج شنبه 7 آذر 1392 20:46

من در این متن تنها توهم و خود بزرگ بینی می بینم !!!! نه به دنبال حق بودن !!!چون اصولا درباره هر چیزی صحبت می شود الا اون بحث اصلی !!!


این یک بسته ی پیشنهادی بوده است و از اسمش مشخّص است.درباره ی مسائل هسته ای هم بحث شده بود ولی نمی دانم چرا نیمه ی خالی همیشه نشان داده می شود و نیمه ی پر...

حالا بحث اسلام نه ، هر مسئله غیر مرتبط دیگر!!! مردم مظلوم فلسطین!!! شهادت هوگو چاوز به دست سیا!!! ملت به پا خواسته بحرین!!! زیاد است موضوعات برای بحث!!!


چه زود دیدگاه ها بر می گردند!!!عجب...

در آخر هم توافق برای دور بعدی و البته یه 5 تا تحریم برای ملت ایران. تفاوت آدمی که کار را بلد است با آنی که کار را بلد نیست اینجا معلوم می شود!!! اتفاقا باید باشند جاهایی مثل سنترال که جلوی دروغ پردازی های عده ای را بگیرند!!!


بله!تفاوت انسان ها مشخّص است!غنی سازی 25 به 5 کاهش یافت...البته برای توافق با 6 ابر قدرتی که جهان را زیر پای خود می بیند،دادن چیز بزرگی مانند این لازم است!

باز هم می گویم،آرزوی موفّقیت برای دولت تدبیر و امید...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب zzvf تشکر کرده اند:
anga2009, shahab313, Present, mohammad area51, &mmt, mm1990, كيارش, esijoon

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1780

تشکر کرده: 4 مرتبه
تشکر شده: 71 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

Re: تفاوت مذاکرات جلیلی و ظریف در چه بود؟!!!!

توسط typhoon » پنج شنبه 7 آذر 1392 21:15

هر مبحثی غیر از بحث اتمی در آن محل غیر مرتبط است.

توسعه نظارت قانونمند و عادلانه آژانس بین المللی انرژی اتمی و ایجاد سازوکار لازم برای بهره برداری همگانی از انرژی پاک هسته ای در زمینه کشاورزی، صنعت، پزشکی و تولید نیرو

2.6 - جهان شمولی معاهده NPT و سازماندهی عزم جهانی و اعمال برنامه واقعی و اساسی برای خلع سلاح کامل و جلوگیری قاطع از هر گونه توسعه و اشاعه تسلیحات هسته ای، شیمیایی و میکروبی

هیچ ارتباطی به مسئله حل ایران ندارد ، بسته پیشنهادی مورد نظر بیشتر به یک بسته پیشنهادی برای مشکلات جهانی است !!! این تیم برای حل مسئله هسته ای ایران به مذاکره رفته بود و نه مبارزه فساد اقتصادی در جهان!!! خیلی علاقمند هستند در داخل موارد زیادی موجود است ، به آنها رسیدگی کنند!!!!

غنی سازی 20 درصد و نه 25 درصد!!!

کشوری که بدون ساخت زیر ساختهای خود و در حالی که وارد کننده دارو و غذا است باید این ضربه را تحمل کند.
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, ASHKAN95, Motimann, Mohammad.Jafar, Kookoo_Sabzi1388

Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

280

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 28 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 12 تیر 1391 17:17

محل سکونت

I.R.I

آرشيو سپاس: 1576 مرتبه در 239 پست

Re: تفاوت مذاکرات جلیلی و ظریف در چه بود؟!!!!

توسط zzvf » پنج شنبه 7 آذر 1392 21:38

typhoon نوشته است:هر مبحثی غیر از بحث اتمی در آن محل غیر مرتبط است.

توسعه نظارت قانونمند و عادلانه آژانس بین المللی انرژی اتمی و ایجاد سازوکار لازم برای بهره برداری همگانی از انرژی پاک هسته ای در زمینه کشاورزی، صنعت، پزشکی و تولید نیرو

2.6 - جهان شمولی معاهده NPT و سازماندهی عزم جهانی و اعمال برنامه واقعی و اساسی برای خلع سلاح کامل و جلوگیری قاطع از هر گونه توسعه و اشاعه تسلیحات هسته ای، شیمیایی و میکروبی

هیچ ارتباطی به مسئله حل ایران ندارد ، بسته پیشنهادی مورد نظر بیشتر به یک بسته پیشنهادی برای مشکلات جهانی است !!! این تیم برای حل مسئله هسته ای ایران به مذاکره رفته بود و نه مبارزه فساد اقتصادی در جهان!!!


همه می دانند (و اگر نمی دانند بدانند) برنامه ی هسته بهانه ای است برای جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی.به قول یکی از دوستان امروز هسته ای است فردا فضایی و... حتی در مذاکرات اخیر هم قطعاً درباره ی چیز های دیگر بحث هایی شده است.

غنی سازی 20 درصد و نه 25 درصد!!!


دیگه نشد.اگر قرار بر انگشت نما کردن اشکالات است،من هم می توانم!


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب zzvf تشکر کرده اند:
mohammad area51, &mmt, mm1990, esijoon

Captain

Captainنماد کاربر
پست ها

1780

تشکر کرده: 4 مرتبه
تشکر شده: 71 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

Re: تفاوت مذاکرات جلیلی و ظریف در چه بود؟!!!!

توسط typhoon » پنج شنبه 7 آذر 1392 22:12

اون رو که خیلی وقت است می داند همه!!! عرضه اگر داریم سعی کنیم این دستاوردها را حفظ کنیم البته نه به قیمت گرسنگی دادن به مردم و از بین رفتن بیماران!!!!

شما هم عیب بگیر از من!!!
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
sand_fighter, ASHKAN95, Bystander, hani1459, Motimann, Kookoo_Sabzi1388, Mohammad 1985

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

4265

تشکر کرده: 192 مرتبه
تشکر شده: 706 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

محل سکونت

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

Re: تفاوت مذاکرات جلیلی و ظریف در چه بود؟!!!!

توسط Mohammad 1985 » پنج شنبه 7 آذر 1392 23:07

typhoon, عملکرد دولت قبلی و مذاکره کننده هاشون ! با زبان غیر انگلیسی اون هم در مورد اسلام سخن گفتن وسط بحث اتمی !!! و البته عملکرد واضح دولت قبلی که همه داریم نتیجشو میبینم اصلا جای دفاع نداره شما هم اگر پاسخی ندی به بعضی دوستانی که هنوز عشقشون دولت قبلی هست ! چیزی عوض نمیشه چون اینها اگر با مشاهده این وضع بازم ازش طرفداری میکنن با جوابهای شما که سهله 1000 نفر دیگه هم قانع نمیشن !
این کامنت به معنی تایید دولت فعلی نیست !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
ASHKAN95, vahid_kh, hani1459, masieh, sand_fighter, Mohammad.Jafar


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان