در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Furious Poster

Furious Poster

نماد کاربر
341

تشکر کرده: 15 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 مهر 1388 09:14

آرشيو سپاس: 1369 مرتبه در 262 پست

Re: جلیلی هم می‌توانست اینچنین توافق کند

توسط saied tomcat » پنج شنبه 7 آذر 1392 22:18

zzvf
برادر من مگه متوجه نیستی "نرود میخ آهنین در سنگ" خودتو اذیت نکن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saied tomcat تشکر کرده اند:
mm1990, mohammad area51, zzvf, Present

Captain

Captain

نماد کاربر
1783

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 اردیبهشت 1386 15:58

آرشيو سپاس: 11669 مرتبه در 1512 پست

توسط typhoon » پنج شنبه 7 آذر 1392 22:22

شما در حدی نیستی که بخوای به من تذکر بدی!!! آخرش که چی ؟!!! می خوان اخراجم کنند از این جا؟!!! ارزونی شما ها !!! بشینید حالش رو ببرید!!!!

یک سرچی در احوالات مصباح و آدم های این دانشگاه بکنی خشونت دستت میاد!!!!
Old soldiers never die.They just fade away

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب typhoon تشکر کرده اند:
Present, sand_fighter, ASHKAN95, Kookoo_Sabzi1388, ali 313

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 4 آذر 1392 10:20

تهران

آرشيو سپاس: 31 مرتبه در 15 پست

توسط chaz » پنج شنبه 7 آذر 1392 22:40

سبویی که شکسته و آبیست که ریخته.

به شخصه اینطور فکر میکنم . در تاوان دادن گناهکاران گذشته شکی نیست ولی امیدوارم لااقل راه برای زندگی بهتر برای کودکان امروز هموار شود.
در حال خاضر که از شدت الودگی هوای تهران در حال مرگ هستیم و همچنان فرغونهای وطنی در حال تولید هستند .انگار تا ما را راهی جهان باقی نکنند بیخیالمان نمیشوند یکی به گوش مسئولان عزیز برساند ما باید یک زوری زنده بمانیم تا از حق مسلم خودمان استفاده مبسوط نماییم.
بعدا فکری به خال دعواهای سیاسی میکنیم  .
وقت شود برای مدیریت جهانی هم پیشنهاد داریم   به حان خودمان...

مدیریت موافقت کنند تاپیکی برای مدیریت جهانی خواهیم نواخت.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب chaz تشکر کرده اند:
Kookoo_Sabzi1388

Captain II

Captain II

نماد کاربر
985

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1391 18:05

آرشيو سپاس: 7456 مرتبه در 1001 پست

توسط mohammad area51 » پنج شنبه 7 آذر 1392 22:51

typhoon نوشته است:شما در حدی نیستی که بخوای به من تذکر بدی!!! آخرش که چی ؟!!! می خوان اخراجم کنند از این جا؟!!! ارزونی شما ها !!! بشینید حالش رو ببرید!!!!

البته دوستان دیگه به درستی جواب شمارو دادن ..........

دوست گرامی شما مدام فارغ التحصیلان یه دانشگاه را افراطی می دونی مدام با ربط و بی ربط به کیهان و فارس فحش میدی به دیگران کاسب کار تحریم میگی وقتی هم دوستان تذکر میدن میگی شما در حد نیستی به من تذکر بدی یا هر کی می خواد اخراجم کنه باکی نیست

ببخشید اونوقت افراطی کیه ؟
ما هر چی دلمون بخواد بگیم اون وقت جایگاه عقل تو نظراتمون کجاست ؟

دانشجوی علوم سیاسی متولد 72 هم شده برای ما تحلیل گر

این ادم الان بیست سالشه تو این کشور حق رای داره  ایا بچست اصلا شما خوندی چی نوشتی یا نه ؟

ما تو همین سایت کاربری به نام اشکان95 داریم که اتفاقا خیلی هم می فهمه و هم متاهل و بنده خیلی دوسش دارم..... ایا باید به این بنده خدا هم بگیم اصلاً حرف نزن

شما متاسفانه فقط مغرورانه نظر میدی کسیم هم که مغرور نمی تونه معتدل باشه

یک سرچی در احوالات مصباح و آدم های این دانشگاه بکنی خشونت دستت میاد!!!!

اگه سرچ کنیم می بینیم که به خیلی از عزیزان دیگه هم کلی نسبتهای بد داده شده ایا باید هر حرفی را قبول کنیم

در اخر باید بگم با این که چندبار از جانب شما حداقل به صورت غیر مستقیم مورد بی احترامی قرار گرفتم و گرفتیم اما هنوز دوست دارم باز تو این سایت باشید و باز نظر بدید چون حرف زدن و انتقاد کردن هم حق شماست و هم دیگران حالا هر سنی می خواد داشته باشند

موفق باشی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammad area51 تشکر کرده اند:
esijoon, zzvf, saied tomcat, mm1990, arsham33, shahab313, Present, Mahdi1944, anga2009

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1604

تشکر کرده: 216 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » پنج شنبه 7 آذر 1392 23:04

سلام

من فكر مي كنم كه كشور نياز به اتحاد داره كه لازمه اون هم همدلي است. اين معاهده بين ايران و آمريكا تا اينجايي كه بنده متوجه شدم

مورد تاييد رهبري و عده زيادي از مردم هستش. در مورد رابطه با آمريكا عده اي به خاطر خون هاي ريخته شده جوانان اين مرز و بوم و

بد قولي هاي اين كشور؛ به معاهده چندان خوشبين نبودند و همه اين گروه مخالفتشون به خاطر منافع اقتصادي نيست.

من اومدم حال مرتضي پرزنت رو بپرسم كه اين ارسال رو فرستادم. راستي براي شفاي رونين صلوات و دعا كنيم :AA:

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
anga2009, كيارش, zzvf, saied tomcat, mm1990, shahab313, Shahbaz, Present, mohammad area51, hamed_713, Mahdi1944, sand_fighter, FREE MAN, Kookoo_Sabzi1388, Mohammad.Jafar, hani1459, ASHKAN95

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
62

تشکر کرده: 294 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 1 آذر 1389 21:04

آرشيو سپاس: 131 مرتبه در 45 پست

توسط arsham33 » دوشنبه 11 آذر 1392 04:21

سلام و درود

هر چند که چند روزی گذشته اما:
1- حتی یک خط مستند در تایید یا رد متن وبلاگ آن متولد 72 ندیدم.
2- متاسفانه موارد عنوان شده صحیح است.
3- نکته آنجا است که جلیلی نمی توانست چنین توافقی کند و ظریف هم نمی توانست توافق نکند. آنچه تعیین کننده است سیاست کلان است که گوشه ای از آن را می توان در شوی سطحی صدا و سیما دید که تلاش می کند جام زهر را نوشدارو جلوه دهد.
4- در مورد ظریف هم می توان به سوابق (با جزئیات) او در وزارت خارجه رجوع کرد و در موضوع روحانی نیز!  ای کاش بیش از آنکه در حال فکر کنیم بر حافظه تاریخی تکیه می کردیم و بیش از آنکه قربان صدقه افراد برویم، ماهیت آنها را مرور کنیم. بسیار باعث تاسف است که روحانی را خوب بدانیم چون می گوییم قبلی بد بود و بر عکس. و بدتر از آن راندن مخالفین روحانی به اتهام دروغین طرفدار احمدی نژاد بودن.
5- تنها یک جمله مرحم زهم ها است: "می توانست بد تر از این هم باشد."

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب arsham33 تشکر کرده اند:
mymail, Present, moha684, KH.I.A.2500

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
179

تشکر کرده: 25 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 23 دی 1387 00:15

البرز

آرشيو سپاس: 520 مرتبه در 133 پست

توسط Abdoll@h » سه شنبه 12 آذر 1392 01:55

دوستان عزیز عرض سلام دارم خدمت همه شما سروران گرامی...
بنده تمامی پستها رو خوندم.دوست عزیزمون Typhoon مثل اینکه خیلی توپش پره....
من فقط می خوام به ایشون و البته همه دوستان عزیز بگم که هر عقیده و نظری دارید قابل احترامه اما به رای و نظر دیگران هم احترام بزارید و سعی کنید به جای تندروی و توهین با دلیل و مدرک حرفتونو ثابت کنین.و اینکه آیه"اشداء علی الکفار و رحماء بینهم" رو هیچ وقت فراموش نکنید.
نظر بنده اینه که وقتی کسی می خواد هر طور که شده نابودی شما رو ببینه دیگه سر چی میشه باهاش مذاکره کرد الا اینکه بتونین توی کاراش کمی تاخیر ایجاد کنین.تا جایی که من می دونم و مطالعه کردم در تمام طول تاریخ هیچ وقت هیچ کدوم از این کشورهای غربی به ایران هیچ امتیازی ندادن که هیچ بلکه همیشه در صدد صدمه زدن به ملت ایران بودن و از اون موقع تا الان تحرکاتشون برای این منظور چندین برابر شده.بنده به شخصه با نحوه مذاکرات گروه اقای ظریف مخالفم.چرا که همچین توافقی که الان اتفاق افتاده رو چند سال قبل هم می شد انجام داد.آقای Typhoon که می گید برای اولین بار مذاکرات با زبان انگلیسی صورت گرفته پس به موفق بودنش خیلی کمک کرده.دوست عزیز این که گروه مذاکره کننده به چه زبانی مذاکره می کنند زیاد مهم نیست چون با امکانت امروزی خیلی راحت می تونن منظورشونو به همدیگه بفهمونن.مهم اینه که توافقاتی که صورت گرفته به خاطر همون سرسختی ای بود که ایران در چند سال گذشته پی گرفنه بود.چون با این کار تمام معادلاتشون به هم ریخت.اونا داشتن می دیدن که هرچی رو از ما دریغ کردن چند سال بعد ما بومی سازی کردیمش.اگه انصاف داشته باشیم می بینیم که بسیاری از چیزهایی که قبلا با کلی زحمت و خواهش و تمنا و خارج شدن کلی ارز از کشور وارد می شدن بعد از اینکه تحریم شدن با کمی تلاش در ایران خودمون ساخته شد.در همین چند سال ما شاهد ساخته شدن چندین نمونه داروی کمیاب بودیم.شاهد خودکفایی تو عرصه های زیادی بودیم.شاهد پرتاب چند تا ماهواره به فضا بودیم.هرچند برخی از ایرانیان خودفروخته و غرب زده به این دستاوردها می خندن ولی همین چیزا دنیا حیرت زده کرده.همین موفقیت ها بود که باعث شده بود تمام دولتهایی غربی که تو 8 سال گذشته مسئولین ما حتی باهاشون دست هم نداده بودن از شکست خوردن تحریم ها علیه ایران صحبت کنن.حالا چی شده که همشون میگن تحریمها اثر بخش بوده و ایرانو پای میز مذاکره کشونده؟چطوری بود که آقای اوباما با اینکه دکتر احمدی نژاد هیچ وقت تحویلش نگرفت و همیشه بهش می گفت "برو با بزرگترت بیا" کشته مرده این شده بود که با ایران مذاکره کنه؟چرا چندین بار نامه نوشت؟چرا هر سال عید نوروز رو به ایران تبریک می گفت؟واقعا چرا؟آیا واقعا ایران منزوی شده بود؟چرا تو 8 سال گذشته سیل تخریب رسانه ای علیه ایران شدت گرفت؟چرا چندین شبکه فارسی زبان تاسیس شد؟چرا شاهد ساخته شدن فیلمهای زیادی علیه ایران بودیم؟چرا این همه تلاش کردند تو ایران براندازی کنن؟خوب اگه ایران داشت به سمت نابودی می رفت و کلکش کنده بود مگه مرض داشتن این همه خرج کنن؟می دونین چرا؟چون دیپلماسی دولت احمدی نژاد با همه دیپلماسی ها فرق داشت.چون سیاستش اون سیاست کثیف و شناخته شدۀ غربی نبود.سیاستی که همش بر پایه دروغ و "هدف وسیله را توجیح میکند" نبود.اون داشت حرفهای جدیدی میزد.پنجره های جدید و روزنه امیدی برای حل شدن مشکلات جهان ارائه کرد.اون دشمن زیاد داشت چون حرف دل مردم دنیا رو می زد و حکمرانان زورگو این صحبت ها رو برنمی تابیدند.احمدی نژاد باعث یک بیداری جدید در تمام دنیا شد.بیداری ای که منجر به سرنگونی دومینو وار سردمداران سرسپرده بعضی از کشورهای اسلامی شده بود.سیاست احمدی نژاد باعث شد ملتهای مستضف خودشون رو باور کنن و به مبازره با حکومت های ظالمشون برخیزند.حتی تو آمریکا جنبش معروف به "وال استریت" راه افتاد.که نتیجه برگزای همایش هایی بود که ایران برگزار می کرد.جالبه بدونید که این همایش ها قبل از انجام مذاکرات دور جدید دولت آقای روحانی کنسل شدن.برای اینکه نکنه به مذاق اونا خوش نیاد امتیازی که بهشون می دیمو قبول نکنن.بسیاری از ضرر و زیانهای اقتصادی کشورهای اروپایی به خاطر سیاستهای ایران بود.ما پرچمدار صلح و عدالت و آزادی خواهی تو دنیا هستیم.تمام ملتهای سختی کشیده دنیا نگاهشون به ماست.اما حالا که می بینن ما خسته شدیم و فشار اومدن به شکممون باعث شده پرچمو زمین بزاریم اونا هم نا امید خواهند شد.به خاطر سیاست های آقای احمدی نژاد بود که گروه 1+5 خودشون زمزمه های مذاکره با ایرانو راه اندختن.چون می دیدن اگه به همین شکل ادامه پیدا کنه.ما یکی پس از دیگری تحریمهاشونو کنار می زنیم و دیگه دسشون به جایی بند نیست.به خاط همین اینقدر علیه احمدی نژاد در داخل و خارج از کشور زدن تا بالاخره مردم ما رو خسته کنن و تفکرشونو عوض کنن.دوست عزیزم.Typhoon عزیز.هموطن عزیزم که عاشقتم.من هم مثل شما یه جوونم.یه جوون ایرانی که دارم تو شرایط سخت توی همین کشور زندگی می کنم.من هم شاهد تمام نابسامانی های کشورم هستم.من هم شاهدم که روزگار چه بلایی  سر جوونای این مملکت  نیاورده.اما به نتیجه این مذاکرات هیچ خوشبین نیستم.چرا که ما چندین سال قبل تمام تاسیسات هسته ای مونو پلمپ کردیم.اما در عوض چه امتیازی گرفتیم؟امتیاز که نگرفتیم هیچ کار به جایی رسیده بود که گفتن رشته های تحصیلی مرتبط با انرژی هسته ای نباید تو دانشگاه ها تدریس بشه.به خاطر همین نمیشه به این دولتهای به اصطلاح ابرقدرت اعتماد کرد و من با توجه به تمام حرفهایی که زدم مطمئنم که اگر سیاستهای آقای احمدی نژاد ادامه پیدا می کرد تا چند سال به دلیل تبعات سنگین مال و جهانی ای که براشون داشت خودشون مجبور میشدن تحریمها رو بردارن.اما بازم میگم اشکال نداره چون رهبری فرمودن"این هم یک تجربه جدیدی است".صبر می کنیم تا ببینیم چی میشه.ولی آماده صبر می کنیم.خوابمون نمی بره.حواسمون جمعه.
من فقط از یه چیزی خیلی غصه می خورم اونم اینه که دشمن تونسته تو تفکر مردم کشورم خیلی نفوذ کنه و ذائقه اونا رو تغییر بده.تعجبی هم نداره.ماهواره که تو همه خونه ها شب و روز تو گوش مردم بخونه همین میشه دیگه.تاریخشون یادشون میره.یه متفکر بزرگی گفته:مردمی که کتاب نخوانند باید تمام تاریخ رو تجربه کنن.من سال 57 موقع انقلاب نبودم.موقع جنگ هم نبودم.چند ماه بعد از تولدم صلح شد.اما خوب می دونم زمانی که مردم می خواستن انقلاب کنن و تو سرمای زمستون نفت نداشتن و مجبور بودن ساعتها توی صف وایسن تا 20 لیتر نفت گیرشون بیاد شعارشون این بود"به کوری چشم شاه زمستونم بهاره".خوب می دونم چند سال بعدش زمانی که کسی می خواست کالایی رو بخره اگه کوپن نداشت و حاضر بود چند برابر هم پول بده بهش نمی فروختن.اون موقع ارزش تو پول نبود.اما دشمن وقتی دید از راه نظامی نمی تونه با این ملت رو به رو بشه رو خوب جایی دست گذاشت.رو ارزشهای مردم و متاسفانه خوب تونسته به سمت هدفش پیش بره.
نمی گم الان هم باید تو صف وایسیم و دم نزنیم اما یادمون باشه که یه زمونی تو چه صفهایی وا می سادیم.حواسمون باشه که یه وقت تو صف دشمن وانسیم.
ببخشید متن خیلی طولانی شد.حرف برای گفتن زیاده.اینشاالله خدا خودش این انقلاب و مردمو تا ظهور مولا و سرورمون و صاحب اصلی این انقلاب حفظ کنه.اینشاالله رهبرمون هرچی بدخواه داره خدا نیست و نابودشون کنه.الهی آمین.موفق باشید.
آدمهای پاک خطا نمی کنند ، سادگی می کنند . و امروز سادگی ، پاکترین خطای دنیاست.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Abdoll@h تشکر کرده اند:
mohammad area51, mm1990, Present, moha684, zzvf

قبلي