در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major I

Major I

نماد کاربر
439

تشکر کرده: 157 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 اردیبهشت 1390 07:53

آرشيو سپاس: 3115 مرتبه در 371 پست

اوباما به تهران سفر می کند

توسط R.A.F » شنبه 9 آذر 1392 00:54

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
یک رسانه کویتی به نقل از یک منبع آمریکایی مدعی سفر رئیس جمهوری آمریکا به ایران در اواسط سال آینده میلادی شد.

به گزارش مهر، روزنامه الجریده کویت به نقل از آنچه منبع دیپلماتیک آمریکایی خواند، مدعی سفر باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا به تهران در نیمه دوم سال آینده میلادی شد. این منبع ادعا کرد: تمایل مشترکی در این باره وجود دارد، اما جزئیات آن هنوز مشخص نیست و اوباما منتظر دعوت رسمی حسن روحانی رئیس جمهوری ایران است تا سیاست جدید خود در منطقه بر اساس اصل عدم دخالت نظامی و توازن را پیاده کند.

این منبع آمریکایی مدعی شد: باراک اوباما می خواهد که اولین رئیس جمهوری آمریکایی باشد که از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در ایران به این کشور سفر می کند تا خود را حامی صلح و گفتگو حتی با کسانی که شعار مرگ بر آمریکا سر می دهند نشان دهد.  
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب R.A.F تشکر کرده اند:
FREE MAN, امام قلي خان, mohammad area51, hagh60, Kookoo_Sabzi1388, Ali$amir, Present, sukhoi37, KAL-KOI-BABAK, airplane, Bystander

Major I

Major I

no avatar
733

تشکر کرده: 31 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 15:59

آرشيو سپاس: 3210 مرتبه در 610 پست

Re: اوباما به تهران سفر می کند

توسط mm1990 » شنبه 9 آذر 1392 09:30

بیاد که چی بشه؟؟؟
خیلی خوشمون میاد ازش؟؟؟!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mm1990 تشکر کرده اند:
Present, zzvf, mohammad area51, airplane

Major II

Major II

no avatar
472

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

توسط samsun » شنبه 9 آذر 1392 10:41

اینا روزنامه دیگه خیلی فیلمو هندی کرده!!  :L:L

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, mohammad area51, javad 64, &mmt, Present, hagh60

Major II

Major II

نماد کاربر
563

تشکر کرده: 258 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

توسط mj_piremard » شنبه 9 آذر 1392 12:43

با سلام
دوستان نمی خوام مسخره کنم به هر حال آقای اوباما هم یه انسان هست و خدا اونو خلق کرده ولی نمیدونم چرا هر وقت می بینمش یاد شخصیت آقای سیب زمینی پشندی تو کارتون اسباب بازی ها میافتم ::ns  ::ns
چه خوب خوند حرف دلمو

سهم من از دنیا همینه که تو تنهایی شبهام کسی اشکامو نبینه کسی اشکامو نبینه.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mj_piremard تشکر کرده اند:
ogfhk, Present, mohammad area51, hagh60

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

توسط sand_fighter » يکشنبه 10 آذر 1392 16:01

آقای جاوا خجالت هم خوب چیزی هست !!!!

آقای مدیر زمان دولت قبل هرکی می گفت بالای چشم احمدی نژاد ابرو هست اخراج می شد ! ولی حالا با بی شرمی تمام این عکس ها اینجا قرار می گیره ولی نه تذکری نه چیزی ؟ ! علت چیه واقعا ؟

متاسفانه حمایت بی دریغ شما باعث ایجاد این حس در برخی شده که فکر می کنند هر بی ادبی که خواستند انجام بدن بون ترس از مجازات !

دیگه بعضی ها برای تخریب تو لجن دست و پا می زنند !

جناب  Present,  و دوستان دیگری که تشکر کردید از این پست java تشکر کردن از پست ها حق شماست و این امتیازیه که مدیریت برای همه گذاشته ولی واقعا از شما می خوام بپرسم اگر روزی در زمان احمدی نژاد کسی از این مدل عکس ها می گذاشت از اون به سادگی می گذشتین ؟ یا سنترالو تو سرش خراب می کردین ؟ آخرش هم طرف اخراج نمی شد ؟ خود من چند بار انتقاد کردم نزدیک 3 سال اکانت من بن شده بود !
تو همین چند وقته یکسری آمار منتشر کردیم ما دوستان لطف کردن همه ی مارو وطن فروش و غرب گرا خواندن ! وای به حالی که کسی از ما توهین این چنینی کنه !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
chad, samsun, Kookoo_Sabzi1388

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3441

تشکر کرده: 272 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » يکشنبه 10 آذر 1392 16:44

هر چند عقاید دولت حاضر قدری در ظاهر اشرافگرایانه جلوه می کند اما نسبت دادن خیانت به ایشان یا تیم مذاکره کننده واقعا بی انصافی است.

sand_fighter,  گلایه شما به جاست. منتها امیدوارم این مسئله را در بحث ها خودتان هم مد نظر قرار بدهید.

یک توصیه می کنم به دوستان که خاص سنترال هم نیست و کلا در جامعه به کار بستنش مفید است، اگر در جایی کسی عقیده متفاوت شما داشت:

میتوانید به او بگویید اشتباه میکند، یا نمی داند (که لازم است متعاقبا اطلاعات جهت آگاه کردن بدهید)، یا در پاره ای از مسائل که اساسا بینش و سلیقه متفاوت است.

اما این که به طرف بحث خود بگویید:

خیانت کردید، یا  نمی فهمید و نانتان آجر شده و ...

همه و همه ادبیات غلطی است که متاسفانه این روزها در برخی از مباحث سنترال مشاهده می شود. این ادبیات تنها مناسب افرادی است که در منطق چیزی برای ارائه نداشته باشند.

خصوصا که انسان معمولا دیگران را به چیزی که خودش دچارش هست متهم می کند. بنابراین ما با این ادبیات غلط هم خودمان را تحقیر می کنیم و هم نقطه ضعف خودمان را نمایان.

جسارت به دوستان نشده باشد، اینجا مقصودم فرد یا موضوع خاصی نبود.

از چیزی که مطمئن نیستیم در موردش قضاوت نکنیم. واقعا شما اطلاع دارید از جریانی یا تنها شانسی برای وجود چنین فسادی هم قائل هستید. تا اطلاع ندارید نسبت دادن فساد به دیگران هم شرعا و هم قانونا خلاف است و اخلاقا هم بیانگر حقارت و خود کوچک بینی.

مطمئنا دوستان در سنترال  (به طور مثال در همین مبحث و تصویر مورد بحث) این روزها از روی احساسات هست که به این سمت متمایل شده اند و با یک بازنگری به پست های خودشان، خیلی زود از ادامه این روند پرهیز می کنند.

Never is never an option +

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
sand_fighter, Qaher1406, mohammad area51, Zox Faox, SA@M, Mahdi1944, Ghost Rider, &mmt, Present

Captain

Captain

no avatar
1202

تشکر کرده: 883 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

توسط shafagh 2 » يکشنبه 10 آذر 1392 17:29

قبل از این که این خبر را بخوانم امروز در یک مغازه شنیدم یکنفر به فروشنده می گفت :  اوباما قرار است با دوچرخه به ایران بیاید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shafagh 2 تشکر کرده اند:
Present, mohammad area51

Captain II

Captain II

نماد کاربر
985

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1391 18:05

آرشيو سپاس: 7456 مرتبه در 1001 پست

توسط mohammad area51 » يکشنبه 10 آذر 1392 18:02

sand_fighter نوشته است:آقای جاوا خجالت هم خوب چیزی هست !!!!

آقای مدیر زمان دولت قبل هرکی می گفت بالای چشم احمدی نژاد ابرو هست اخراج می شد ! ولی حالا با بی شرمی تمام این عکس ها اینجا قرار می گیره ولی نه تذکری نه چیزی ؟ ! علت چیه واقعا ؟

متاسفانه حمایت بی دریغ شما باعث ایجاد این حس در برخی شده که فکر می کنند هر بی ادبی که خواستند انجام بدن بون ترس از مجازات !

جناب  Present,  و دوستان دیگری که تشکر کردید از این پست java تشکر کردن از پست ها حق شماست و این امتیازیه که مدیریت برای همه گذاشته ولی واقعا از شما می خوام بپرسم اگر روزی در زمان احمدی نژاد کسی از این مدل عکس ها می گذاشت از اون به سادگی می گذشتین ؟ یا سنترالو تو سرش خراب می کردین ؟ آخرش هم طرف اخراج نمی شد ؟ خود من چند بار انتقاد کردم نزدیک 3 سال اکانت من بن شده بود !
تو همین چند وقته یکسری آمار منتشر کردیم ما دوستان لطف کردن همه ی مارو وطن فروش و غرب گرا خواندن ! وای به حالی که کسی از ما توهین این چنینی کنه !

ادب و احترام به شرط ها و شروطها

دوست گرامی

تو همین چند روز گذشته که اون بنده خدا مدام تو این سایت به این و اون- فارغ التحصیل فلان دانشگاه و فلان حزب بی احترامی می کرد پستهاش مزین به تشکر شما بود حالا شما .......به ما ایراد می گیری

دیگه بعضی ها برای تخریب تو لجن دست و پا می زنند !

اینم طرز پست گذاشتن شما که سراسر ادب و احترام ...یاد بگیرم !
آخرين ويرايش توسط mohammad area51 در يکشنبه 10 آذر 1392 18:20, ويرايش شده 1 در کل.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammad area51 تشکر کرده اند:
Present, mm1990, SA@M, Qaher1406, Mahdi1944, KH.I.A.2500, esijoon

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

توسط hani1459 » يکشنبه 10 آذر 1392 18:13

بیاد اینجا باهاش یک دست کله پاچه میزنیم وقتی رفت هپروت یواشکی ازش امضاهه رو میگرم و خلاص اینم  نقشه ماست  نظرتون چیه

بزن اون  دست قشنگه رو به افتخار کله پاچه  
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
mohammad area51, SA@M

Captain

Captain

نماد کاربر
1348

تشکر کرده: 2091 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

توسط Java » يکشنبه 10 آذر 1392 19:07

خدایا.... اینجا چه خبره!!!!؟؟؟؟ من کیم؟؟؟؟؟

آقا مرد حسابی اول برو متن بالای کاریکاتور رو بخون!!!! برو مضمونش رو بفهم!!!! این عکس روی جلد نشریه THE WEEK انگلستان بود!!!!

خداوند همگی ما را به راه راست هدایت کتد....

این فقط یک کاریکاتور بود که نشان از حرکت دو کشور, به سمت صلح میکرد!!!

آخه آقا مهدی شما که کما بیش با عقاید سیاسی بنده آشنا هستید....اون از حذف تاپیک تولد احمدی نژاد!!!! این هم از این!!؟؟؟

آدم چی میتونه بگه؟
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Java تشکر کرده اند:
mohammad area51, SA@M, anga2009

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » يکشنبه 10 آذر 1392 19:21

من فقط برداشتی که از این کاریکاتور داشتم این بود که ، پولهای ایران برگشته ، ایران با آمریکا صلح کرده واین مفهوم رو هم از کبوترهای بالای سر این دو شخص برداشت کردم که یک برگ ( شاخه درخت) در نوک خود داشت !
اینکه شما چه برداشتی کردید رو من نمی دونم والا همه می دونند که من و آقای  Java,  در خیلی از موضوع های سیاسی با هم ، هم عقیده نیستیم ! ولی هر کجا که از مطالب دوستان مخالف نظرم هم خوشم بیاد "تشکر" را می فشارم !
اینم توضیح دادم که مبادا کسی فکر کند و بخواهد که از این مورد سو استفاده کند . :-o
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
anga2009, Java, mohammad area51, hani1459, SA@M

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

توسط esijoon » يکشنبه 10 آذر 1392 19:23

Java نوشته است:آدم چی میتونه بگه؟

من پیشنهاد میکنم بری تو افق محو شی....والا به خدا

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب esijoon تشکر کرده اند:
anga2009, Java, mohammad area51, Present, SA@M

بعدي