خاموشی شدن یهویی سیستم!

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: Shahbaz, MASTER, رونین, شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: خاموشی شدن یهویی سیستم!

پست توسط anybody » سه شنبه 12 آذر 1392, 11:42 am

ASHKAN95 نوشته شده:سلام

من هم رو لپتاپم همین مشکل رو داشتم و واقعا داشت دیوونم میکرد. هر کاری که فکرشو بکنی انجام دادم. من از ویندوز 7 32 بیت استفاده میکردم (رم من هم مثل شما 3 گیگ هست). در نهایت ویندوز 8 64 بیت ریختم و مشکل حل شد. ولی چون با ویندوز 8 مشکل کرک و ... داشتم، همون ویندوز 7 64 بیتی ریختم و خدا رو شکر مشکل برطرف شد. یه تیری تو تاریکیه، امتحان کنید، انشاالله مشکل برطرف بشه. البته شاید مسخره به نظر بیاد، ولی خب مشکل حل شد :-(

پیروز باشید

آخه بدبختی اینجاست این مشکل من موقع بوت شدنم پیش میاد.یعنی میشه از ویندوز باشه و موقع بوت هم اتفاق بیوفته؟
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody » سه شنبه 12 آذر 1392, 11:49 am

جناب HS368 امروز صبح ساعت 8:30 روشن کردم.ساعت 10 خراب شد.وقتی همون مسیر که فرمودید رو چک کردمتا 8:40 بیشتر ثبت نکرده بود و بقیه اش مربوط میشد به همون زمان که دوباره روشنش کردم یعنی ساعت. 10:26
این عکسشه:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

برای ساعت 10 چیزی ثبت نشده بود.

راستی میشه از اینترنت و مودم وایرلس اترنت باشه؟

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 977 بار
سپاس‌های دریافتی: 988 بار

پست توسط HS368 » سه شنبه 12 آذر 1392, 3:47 pm

anybody نوشته شده:جناب HS368 امروز صبح ساعت 8:30 روشن کردم.ساعت 10 خراب شد.وقتی همون مسیر که فرمودید رو چک کردمتا 8:40 بیشتر ثبت نکرده بود و بقیه اش مربوط میشد به همون زمان که دوباره روشنش کردم یعنی ساعت. 10:26
این عکسشه:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

طبق گفته شما هیچ ارور critical در محدوده زمانی هنگ ثبت نشده، بنابراین این نشون میده مشکل سخت افزاریه، یعنی قبل از اینکه سیستم عامل تشخیص بده، سی پی یو halt میشه، بنابراین سی پی یو یا رم و یا مادربرد مشکل داره!
همونطور که گفتم تمام قطعات جانبی رو در بیارید! حالا از رم شروع کنید اگر رم شما در دو اسلات قرار داره، جاهارو عوض کنید یا جدا جدا تست کنید (بعید میدونم رم مشکل داشته باشه چون در این صورت صفحه آبی میاد ولی تستش ضرری نداره)، اگر مشکل پابرجاست سراغ گرافیک برید، اگر مادربرد شما گرافیک آنبرد داره در بایوس روی آنبرد تنظیم کنید، همچنین در ویندوز درایور گرافیک جی فورس رو غیرفعال کنید (اگر گرافیک آنبرد دارید اینکارو بکنید تست بگیرید اگر نه که هیچ). تست آخر با درآوردن هارد، سیستم رو برای چند ساعت بدون سیستم عامل روشن کنید در این صورت اگر همچین اتفاقی افتاد میشه مطمئن شد که مادربرد مشکل داره.
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody » سه شنبه 12 آذر 1392, 4:37 pm

HS368 نوشته شده:
anybody نوشته شده:جناب HS368 امروز صبح ساعت 8:30 روشن کردم.ساعت 10 خراب شد.وقتی همون مسیر که فرمودید رو چک کردمتا 8:40 بیشتر ثبت نکرده بود و بقیه اش مربوط میشد به همون زمان که دوباره روشنش کردم یعنی ساعت. 10:26
این عکسشه:

سراغ گرافیک برید، اگر مادربرد شما گرافیک آنبرد داره در بایوس روی آنبرد تنظیم کنید، همچنین در ویندوز درایور گرافیک جی فورس رو غیرفعال کنید (اگر گرافیک آنبرد دارید اینکارو بکنید تست بگیرید اگر نه که هیچ)..

در بایوس از کجا روی مادر برد آنبرد تنظیم میشه؟
در ویندوز درایور گرافیک جی فورس رو آن اینستال کنم؟غیر فعال کردن چجوریه؟

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 977 بار
سپاس‌های دریافتی: 988 بار

پست توسط HS368 » چهار شنبه 13 آذر 1392, 3:06 pm

شما کارت گرافیک جی فورس در بیارید و فیش مونیتور رو به پورت vga مین برد وصل کنید.
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 19 بار
سپاس‌های دریافتی: 25 بار

پست توسط ترانسپورتر » چهار شنبه 13 آذر 1392, 3:38 pm

برای تست سی پی یو می تونید از نرم افزار prime95 استفاده کنید و به مدت 20 دقیقه تست بگیرید

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody » چهار شنبه 13 آذر 1392, 8:02 pm

HS368 نوشته شده:شما کارت گرافیک جی فورس در بیارید و فیش مونیتور رو به پورت vga مین برد وصل کنید.

ایتکارو میکنم.ولی اینکه موقع بوت شدنم این اتفاق میوفته موضوع گرافیک رو رد نمیکنه؟

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9170 بار
سپاس‌های دریافتی: 20863 بار
تماس:

پست توسط sinaset » پنج شنبه 21 آذر 1392, 6:51 pm

سلام بر شما دوست من

به کجا رسیدید ؟ :D

باتشکر. :razz:
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”