در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
1212

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 2 اسفند 1388 10:53

آرشيو سپاس: 5964 مرتبه در 1162 پست

Re: خاموشی شدن یهویی سیستم!

توسط anybody » سه شنبه 12 آذر 1392 11:42

ASHKAN95 نوشته است:سلام

من هم رو لپتاپم همین مشکل رو داشتم و واقعا داشت دیوونم میکرد. هر کاری که فکرشو بکنی انجام دادم. من از ویندوز 7 32 بیت استفاده میکردم (رم من هم مثل شما 3 گیگ هست). در نهایت ویندوز 8 64 بیت ریختم و مشکل حل شد. ولی چون با ویندوز 8 مشکل کرک و ... داشتم، همون ویندوز 7 64 بیتی ریختم و خدا رو شکر مشکل برطرف شد. یه تیری تو تاریکیه، امتحان کنید، انشاالله مشکل برطرف بشه. البته شاید مسخره به نظر بیاد، ولی خب مشکل حل شد :-(

پیروز باشید

آخه بدبختی اینجاست این مشکل من موقع بوت شدنم پیش میاد.یعنی میشه از ویندوز باشه و موقع بوت هم اتفاق بیوفته؟
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب anybody تشکر کرده اند:
ASHKAN95

Major

Major

نماد کاربر
1212

تاريخ عضويت

توسط anybody » سه شنبه 12 آذر 1392 11:49

جناب  HS368 امروز صبح ساعت 8:30 روشن کردم.ساعت 10 خراب شد.وقتی همون مسیر که فرمودید رو چک کردمتا 8:40 بیشتر ثبت نکرده بود و بقیه اش مربوط میشد به همون زمان که دوباره روشنش کردم یعنی ساعت. 10:26
این عکسشه:
http://www.8pic.ir/images/12490884045338689147.jpg

برای ساعت 10 چیزی ثبت نشده بود.

راستی میشه از اینترنت و مودم وایرلس اترنت باشه؟

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!

Major I

Major I

no avatar
229

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 بهمن 1388 05:06

آرشيو سپاس: 1034 مرتبه در 211 پست

توسط HS368 » سه شنبه 12 آذر 1392 15:47

anybody نوشته است:جناب  HS368 امروز صبح ساعت 8:30 روشن کردم.ساعت 10 خراب شد.وقتی همون مسیر که فرمودید رو چک کردمتا 8:40 بیشتر ثبت نکرده بود و بقیه اش مربوط میشد به همون زمان که دوباره روشنش کردم یعنی ساعت. 10:26
این عکسشه:

طبق گفته شما هیچ ارور critical در محدوده زمانی هنگ ثبت نشده، بنابراین این نشون میده مشکل سخت افزاریه، یعنی قبل از اینکه سیستم عامل تشخیص بده، سی پی یو halt میشه، بنابراین سی پی یو یا رم و یا مادربرد مشکل داره!
همونطور که گفتم تمام قطعات جانبی رو در بیارید! حالا از رم شروع کنید اگر رم شما در دو اسلات قرار داره، جاهارو عوض کنید یا جدا جدا تست کنید (بعید میدونم رم مشکل داشته باشه چون در این صورت صفحه آبی میاد ولی تستش ضرری نداره)، اگر مشکل پابرجاست سراغ گرافیک برید، اگر مادربرد شما گرافیک آنبرد داره در بایوس روی آنبرد تنظیم کنید، همچنین در ویندوز درایور گرافیک جی فورس رو غیرفعال کنید (اگر گرافیک آنبرد دارید اینکارو بکنید تست بگیرید اگر نه که هیچ). تست آخر با درآوردن هارد، سیستم رو برای چند ساعت بدون سیستم عامل روشن کنید در این صورت اگر همچین اتفاقی افتاد میشه مطمئن شد که مادربرد مشکل داره.
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HS368 تشکر کرده اند:
anybody, Mahdi1944, KH.I.A.2500, ASHKAN95

Major

Major

نماد کاربر
1212

تاريخ عضويت

توسط anybody » سه شنبه 12 آذر 1392 16:37

HS368 نوشته است:
anybody نوشته است:جناب  HS368 امروز صبح ساعت 8:30 روشن کردم.ساعت 10 خراب شد.وقتی همون مسیر که فرمودید رو چک کردمتا 8:40 بیشتر ثبت نکرده بود و بقیه اش مربوط میشد به همون زمان که دوباره روشنش کردم یعنی ساعت. 10:26
این عکسشه:

سراغ گرافیک برید، اگر مادربرد شما گرافیک آنبرد داره در بایوس روی آنبرد تنظیم کنید، همچنین در ویندوز درایور گرافیک جی فورس رو غیرفعال کنید (اگر گرافیک آنبرد دارید اینکارو بکنید تست بگیرید اگر نه که هیچ)..

در بایوس از کجا روی مادر برد آنبرد تنظیم میشه؟
در ویندوز درایور گرافیک جی فورس رو آن اینستال کنم؟غیر فعال کردن چجوریه؟

Major I

Major I

no avatar
229

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 25 بهمن 1388 05:06

آرشيو سپاس: 1034 مرتبه در 211 پست

توسط HS368 » چهارشنبه 13 آذر 1392 15:06

شما کارت گرافیک جی فورس در بیارید و فیش مونیتور رو به پورت vga مین برد وصل کنید.
خوشبختی ما در سه جمله است ... تجربه از دیروز , استفاده از امروز , امید به فردا ... ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه میکنیم حسرت دیروز , اتلاف امروز , ترس از فردا ... دکتر علی شریعتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HS368 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, anybody, KH.I.A.2500, ASHKAN95

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 1 بهمن 1389 17:10

آرشيو سپاس: 7 مرتبه در 5 پست

توسط ترانسپورتر » چهارشنبه 13 آذر 1392 15:38

برای تست سی پی یو می تونید از نرم افزار prime95 استفاده کنید و به مدت 20 دقیقه تست بگیرید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ترانسپورتر تشکر کرده اند:
Mahdi1944, anybody

Major

Major

نماد کاربر
1212

تاريخ عضويت

توسط anybody » چهارشنبه 13 آذر 1392 20:02

HS368 نوشته است:شما کارت گرافیک جی فورس در بیارید و فیش مونیتور رو به پورت vga مین برد وصل کنید.

ایتکارو میکنم.ولی اینکه موقع بوت شدنم این اتفاق میوفته موضوع گرافیک رو رد نمیکنه؟

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5580

تشکر کرده: 1558 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » پنج شنبه 21 آذر 1392 18:51

سلام بر شما دوست من

به کجا رسیدید ؟  :D

باتشکر. :razz:
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

قبلي