در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 آذر 1392 14:35

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

نصب جاوا در گوگل کروم

توسط sahar28 » يکشنبه 10 آذر 1392 14:48

سلام
یه مشکلی دارم اینکه برنامه جاوا رو با اکسپلوره  میتونم باز کنم فقط. چه جوری میشه توی گوگل کروم و موزیلا فعالشون کرد گوگل کروم قبلا باز میکرد جاوا رو الان که اپش کردم باز نمیکنه  ممنون میشم راهنمایی کنید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: نصب جاوا در گوگل کروم

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 11 آذر 1392 02:15

sahar28,  
در صورتي که جاوا نصب باشه و مسير اون رو environment var ها اضافه کرده باشيد. در تمام سيستم قابل اجرا هست. فايل شما دقيقا به چه شکلي هست؟ اپلت هست؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Ali$amir, MASTER, Shahbaz, sahar28

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

توسط sahar28 » دوشنبه 11 آذر 1392 13:58

مرسی از راهنماییتون  متاسفانه خیلی اطلاعی ندارم  اما میدونم مشکل از جاوام نیست  ظاهرا مرورگرم تنظیمات مربوط به جاواش فعال نیستش سایت رو با اکسپلوره که باز میکنم مشکلی نداره اما موقع باز کردن با موزیلا یا گوگل کروم این پیغام رو میده
.... plugin is needed to display this content  .install plugin

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 13 آذر 1392 21:57

sahar28,  
براي چه سايتي؟ فکر ميکنم اين پيغام به دليل نصب نبودن فلش و يا به روز نبودن اون باشه. کمتر سايتي داريم که از اپلت استفاده کنه و نياز به جاوا داشته باشه

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

MASTER, sahar28

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

توسط sahar28 » يکشنبه 17 آذر 1392 16:54

سایتش مربوط به یک چت رم هستش  تو لینک  نیک نیم  برام میزنه اینستال پلاگین نصبش هم که میکنم بازم  مشکل داره تو تنظیمات موزیلا که رفتم ببینم  جاوام فعاله یا نه اون مسیر رو پیدا نکردم  مسیرش این بود
1Click Tools | Options 2Click the Content tab 3Make sure Enable JavaScript is checked. 4ok من  همین مسیر رو رفتم منتها تو تب Content فقط تنظیمات مربوط به فونت دارم نمیدونم جاوا رو از کجا میتونم  فعالش کنم یا اپ کنم  اینم ادرس سایت
http://www.d0nya.ir/

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 17 آذر 1392 19:01

sahar28,  
به نظر ميرسه اين سايت از کدهاي غير قابل اعتمادي استفاده ميکنه و کد نويسي متعارف جاوا و اپلت نيست و ريسک اينکه کدهاي مخربي اجرا کنه وجود داره. توصيه ميکنم از اين سايت استفاده نکنيد

sahar28