مهم - نحوه اعتراض به مستقیم شدن تاثیر سوابق تحصیلی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 55 بار
سپاس‌های دریافتی: 157 بار

Re: مهم - نحوه اعتراض به مستقیم شدن تاثیر سوابق تحصیلی

پست توسط mahdybadrykoohi » پنج شنبه 14 آذر 1392, 12:53 pm

با سلام خدمت دوستان گرامی نتایج پیگیری های من و در سازمان سنجش به این ترتیب بود و از همه مهمتر جواب آن که کاملا.....
متن سوال:سیستم معدل و نمره چه در مدارس و امتحانات داخلی و چه در امتحانات نهایی از سلامت کافی برخوردار نیست ولی در کنکور اینطور نیست و سلامت و حفاظت بالایی دارد البته این به معنای تایید کنکور نیست اما در هر حال با توجه به دیده های خودم در امتحانات نهایی نمرات همه دانش آموزان واقعی نیست و اگر معدل تاثیر منفی در کنکور داشته باشد موجب تضییع حقوق داوطلبین دیگر خواهد شد.
پاسخ سازمان سنجش:برای جلوگیری از تقلب به اداره آموزش و پرورش شهر خود مراجعه کنید!!!!!
البته بنده به آموزش و پرورش مراجعه کردم و جوابی نگرفتم. :x
[FONT=Tahoma, Geneva, sans-serif]   تو نمی توانی باور کنی ،برای کسی که باور دارد همه چیز امکان پذیر    

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط sasanzarghar » دو شنبه 3 آذر 1393, 8:18 pm

آقا یه سایت هست که تازه جمعی از دانش آموزان برای اعتراض به تاثیر مستقیم معدل در کنکور ساختنش و به کمک شما واسه فعالیت نیاز داره ....من تنها سایتیه که تو این زمینه دیدم و تنها راه و امید ما ...بهتره همه ما یک جا جمع باشیم تا این قانون رو حذف کنیم...www.aysilence.com

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 33 بار
سپاس‌های دریافتی: 115 بار

پست توسط lormishju » چهار شنبه 5 آذر 1393, 7:44 pm

به نظر من در حال حاضر به جز دانشگاههای دولتی شهرهای تهران,اصفهان,شیراز و مشهد بقیه ی دانشگاههای کشور دوزار ارزش ندارند ..در دانشگاه ها رو چارطاق باز کرده اند یک کنکور کشکی می گیرند دانشجوها را وارد می کنند از دانشجو پول می گیرند نمره می دهند بخصوص این آزاد و پیام نور دیگه شورشو در آوردن ..همین طوری دانشجو ترم به ترم پاس می کند آخرش هم که فارغ التحصیل شد میاد می بینه کار نیست (کاری متناسب با مدرکش نیست وگرنه به گفته ی مقامات 2.5 میلیون شغل وجود دارد که به دلیل منزلت پایین کسی خواهان آنهانیست) به نظر من در حال حاضر تحصیل در سطوح دانشگاهی یک چیز بی خود است بعد از اتمام دبیرستان وارد بازار کار بشی بهتره تو زندگی جلو می افتی البته بعد از گذراندن سربازی ! یا اگه تونستی به یک دانشگاه معتبر خارجی برو

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

پست توسط Present » جمعه 7 آذر 1393, 1:18 am

, عزیز دل برادر همون دولتی های شهرهای بزرگ هم فاتحشون خوندست مخصوصا با اون قانون قشنگی که برای ورودی های 91 به بعد گذاشتند که هر کی یک درس رو بیوفته اگر ترم بعد با نمره بالای 14 پاس کنه نمره تک از کارنامه و معدل حذف می شه !!
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

ارسال پست

بازگشت به “کنکور و دانشگاه”