در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
56

تشکر کرده: 30 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 17 مرداد 1388 22:49

آرشيو سپاس: 115 مرتبه در 30 پست

Re: مهم - نحوه اعتراض به مستقیم شدن تاثیر سوابق تحصیلی

توسط mahdybadrykoohi » پنج شنبه 14 آذر 1392 12:53

با سلام خدمت دوستان گرامی نتایج پیگیری های من و در سازمان سنجش به این ترتیب بود و از همه مهمتر جواب آن که کاملا.....
متن سوال:سیستم معدل و نمره چه در مدارس و امتحانات داخلی و چه در امتحانات نهایی از سلامت کافی برخوردار نیست ولی در کنکور اینطور نیست و سلامت و حفاظت بالایی دارد البته این به معنای تایید کنکور نیست اما در هر حال با توجه به دیده های خودم در امتحانات نهایی نمرات همه دانش آموزان واقعی نیست و اگر معدل تاثیر منفی در کنکور داشته باشد موجب تضییع حقوق داوطلبین دیگر خواهد شد.
پاسخ سازمان سنجش:برای جلوگیری از تقلب به اداره آموزش و پرورش شهر خود مراجعه کنید!!!!!
البته بنده به آموزش و پرورش مراجعه کردم و جوابی نگرفتم. :x
اگر تو نمی توانی باور کنی ،برای کسی که باور دارد همه چیز امکان پذیر است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahdybadrykoohi تشکر کرده اند:
Present, A3eman, ABCABC

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 3 آذر 1393 20:14

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط sasanzarghar » دوشنبه 3 آذر 1393 20:18

آقا یه سایت هست که تازه جمعی از دانش آموزان برای اعتراض  به تاثیر مستقیم معدل در کنکور ساختنش و به کمک شما واسه فعالیت نیاز داره ....من تنها سایتیه که تو این زمینه دیدم و تنها راه و امید ما ...بهتره  همه ما یک جا جمع باشیم تا این قانون رو حذف کنیم...www.aysilence.com

A3eman از این پست سپاسگزاري کرده است

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
74

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 17 آبان 1390 14:11

آرشيو سپاس: 20 مرتبه در 7 پست

توسط lormishju » چهارشنبه 5 آذر 1393 19:44

به نظر من در حال حاضر به جز دانشگاههای دولتی شهرهای تهران,اصفهان,شیراز و مشهد بقیه ی دانشگاههای کشور دوزار ارزش ندارند ..در دانشگاه ها رو چارطاق باز کرده اند یک کنکور کشکی می گیرند دانشجوها را وارد می کنند از دانشجو پول می گیرند نمره می دهند بخصوص این آزاد و پیام نور دیگه شورشو در آوردن ..همین طوری دانشجو ترم به ترم پاس می کند آخرش هم که فارغ التحصیل شد میاد می بینه کار نیست (کاری متناسب با مدرکش نیست وگرنه به گفته ی مقامات 2.5 میلیون شغل وجود دارد که به دلیل منزلت پایین کسی خواهان آنهانیست) به نظر من در حال حاضر تحصیل در سطوح دانشگاهی یک چیز بی خود است بعد از اتمام دبیرستان وارد بازار کار بشی بهتره تو زندگی جلو می افتی البته بعد از گذراندن سربازی ! یا اگه تونستی به یک دانشگاه معتبر خارجی برو

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

Captain

Captain

no avatar
2756

تشکر کرده: 1573 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » جمعه 7 آذر 1393 01:18

lormishju,  عزیز دل برادر همون دولتی های شهرهای بزرگ هم فاتحشون خوندست مخصوصا با اون قانون قشنگی که برای ورودی های 91 به بعد گذاشتند که هر کی یک درس رو بیوفته اگر ترم بعد با نمره بالای 14 پاس کنه نمره تک از کارنامه و معدل حذف می شه !!
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

قبلي