در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 آذر 1392 21:36

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

خريد لپ تاپ سايز 14 اينچ

توسط wsxproxy » يکشنبه 10 آذر 1392 22:20

با سلام - در دنياي امروز لپ تاپ ها و نوت بوك ها توسط شركت ها با تنوع بسيار زيادي توليد و منشتر ميشند، من قصد خريد لپ تاپي رو دارم و معيارهايي برام مهم هست كه سعي ميكنم مختصر درباره اونا بگم و همچنين مدل هايي كه انتخاب كردم براي خريد و اميدوارم اين مطالب براي همه مفيد باشه و در انتها هم اگر لپ تاپي خريدم بيشتر در موردش در همين تاپيك توضيحاتي رو ميدم

اولين معيار من براي خريد سايز لپ تاپ هست كه 14 ايچ باشه و دومين معيار داشتن حداقل 2 پورت usb3 و يك پورت usb2 داشتن Lan ، حسگر اثر انگشت ، وزن كم در حدود 2 كيلو و در آخر قيمتش در حدود يك ميليون هفتصد هزار باشه ( حالا يكم بالا پايين )

اما چيزهايي كه در مرحله بعد برام مهم هستند سي پي يو در حد cori3 و سي پي يو با حداقل 2 مگابايت كش يا Cori5
رم 4 گيگابايت
هارد 500 گيگ
گرافيك 1 گيگ
( كارت گرافيكم هم اونقد مهم نيست )

بگم كه دوستان عزيز چون ميخوام رايتر داشته باشه پس كلاً خريد نوت بوك كنسل ميشه ... حالا خودم به چه نتايجي رسيدم براي خريد

انتخاب خودم : Lenovo B490 b ( در مورد اين a , b ) خيلي تحقيق كردم كه كلا Lenovo B490 A خيلي پايينه و قيمتش حدود يك ميليون هست و ورژن b اون حدود يك ميليون و هفتصد
انتخاب فروشنده : Lenovo B580 14"inch  قيمتي فكر كنم حدود يك ميليون هشتصد هست قيمتش
انتخاب دوستم : Msi Cx41 14inch قيمت فكر كنم حدود يك ميليون پانصد هست

حالا دوستناني كه در اين زمينه اطلاعات جامع تري دارند به من كمك كنند تا بتونم لپ تاي خريد كنم، از همه دوستاني هم كه در اينجا پست ميزنند از همين جا تشكر مينكم و تنها كاري كه ميتونم براي هر دوستي كه اطلاعاتي به من ميده اينه كه يه "صلوات" براي اون خانوادش بفرستم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب wsxproxy تشکر کرده اند:
Present

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: خريد لپ تاپ سايز 14 اينچ

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 13 آذر 1392 22:29

wsxproxy,  
پيشنهاد ميکنم Asus K45DR رو بررسي کنيد. من اين رو پيشنهاد ميکنم. البته با AMD APU A-8 يا A-10
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
arsham33, Mohammad 1985, Present, MASTER