در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
12

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 14 آذر 1392 15:52

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

بالا نیومدن گوشی پس از روت...

توسط 2cslive » پنج شنبه 14 آذر 1392 19:33

با سلام
بالاخره پس از کلی تلاش موفق شدم گوشی GLX SKY DAL CORE رو طبق آموزش
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد روت کنم  و دلم خوش بود که دیگه موفق شدم گوشیم رو روت کنم
با کلی ذوق و شوق گوشی رو روشن کردم ( پیش خودم داشتم می گفتم خدا خیرتون بده ، آموزشه کار میده!! )
اما میدونید با چه ضد حالی روبرو شدم ؟؟؟؟
صفحه سفید میاد بالا...
حالا چه خاکی بر سرم بریزم ؟؟؟؟؟؟
مثل اینکه نحسی افتاده به گوشیم .
توروخدا یکی کمک کمنه
ممنون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: بالا نیومدن گوشی پس از روت...

توسط Mahdi1944 » جمعه 15 آذر 1392 00:32

2cslive,  
کامل توضيح بديد مراحل رو به شکلي انجام داديد؟
کاستوم ريکاوري نصب شد يا خير؟
من فکر ميکنم شما فريموير اسنوي رو به جاي اسکاي نصب کرده باشيد  و ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
2cslive

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط 2cslive » جمعه 15 آذر 1392 18:08

سلام

من طبق آموزش فريموير گوشی Snowy dual core رو برای اسکای دو هسته ای فلش زدم ( خودتون در محل لینک دانلود فريموير گوشی اسکای دو هسته ای نوشته بودید " به زودی " و گفته بودید میشه به جاش از فريموير گوشی Snowy Dual COre استفاده کرد ، من هم همین کارو کردم و با موفقیت انجام شد )
سپس کاستوم ريکاوري نوشته شده براي گوشي GLX SKY DUALCORE بر روی گوشیم طبق آموزش فلش زدم و با موفقیت انجام شد
اما بعد اتمام مراحل که گوشیم رو روشن کردم فقط صفحه سفید میاد بالا ( حتی وقتی Power Off + vol UP رو هم میگیرم همین طور میشه و صفحه سفید میاد و چندتا ویبره میره )

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط 2cslive » جمعه 15 آذر 1392 18:26

حالا باید دقیقا چیکار کنم ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 15 آذر 1392 18:44

2cslive,  
من هرگز نگفتم از فريموير اسنوي روي اسکاي استفاده کرده و اون رو فلش بزنيد، گفتم با استفاده از فايلهاي اون، کاستوم ريکاوري اسکاي رو فلش بزنيد
من فکر ميکنم باز هم شما مشکل قديمي که بارها گفته شده رو داريد، اگر فايل رو از uploadbaz دانلود کرديد، احتمالا به فايل MAN دانلود شده که مشکل از اين سرويس دهنده هست. فايل man رو به rar تغيير داده و اون رو استخراج کنيد. در نهايت يک فايل img رو شما بايد فلش بزنيد. بعد از اينکه کاستوم ريکاوري فلش زده شد. فايلهاي بکاپ TWRP رو که دوستان ارائه کردند دانلود و طبق روشي که گفته شده با استفاده از TWRP ريستور کنيد. انشاالله که گوشي بالا بياد!

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2cslive, ARafiee

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط 2cslive » جمعه 15 آذر 1392 19:02

منظورتون  از فایل های بکاپ TWRP که دوستانتون ارائه کردند این تایپیکه؟؟؟ :
twrp-glx-sky-dualcore-t109925.html
یا این :
glx-mtk-t107002.html

؟؟؟؟

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط 2cslive » جمعه 15 آذر 1392 19:11

اگر طبق این تاپیک : twrp-glx-sky-dualcore-t109925.html بخوام   فايلهاي بکاپ TWRP رو که دوستان ارائه کردند دانلود و طبق روشي که گفته شده با استفاده از TWRP ريستور کنم ، خب در ابتدای این روش گفته شدا که :
1-اول از همه در sd card گوشیتون این پوشه ها رو به ترتیب بسازید
و سپس گفته شده که :
فریمویر دانلود شده رو از حالت فشرده خارج و بعد پوشه 2013-11-01--12-49-52 را در GLX_SKY_DUALCORE_MT6577 کپی
و ....
خب وقتی گوشی من هنوز بالا نمیاد و وقتی روشنش می کنم صفحه سفید میاد بالا من چطوری این کار ها و دستورالعمل های بعدی رو اجرا کنم ؟
( من اون فایل که به اشتباه فرمتش Man شده بود رو هم zip کردم و سپس Recovery.img که توش بودرو فلش زدم اما هنوز صفحه سفید میاد بالا )

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 15 آذر 1392 19:23

2cslive,  
منظور اين تاپيک هست
twrp-glx-sky-dualcore-t109925.html
شما اينها رو با استفاده از کارت ريدر ميتونيد روي مموري کپي کنيد
من گفتم به rar تبديل کنيد، نه zip ...
اگر ريکاوري درست زده شده باشه. بايد در حالت خاموش با گرفتن کليد پاور و ولوم بالا به ريکاوري وارد شويد. دقت کنيد دقيقا طبق گفته‌ي اون تاپيک تيک فايلها رو بزنيد و تيک اضافي نزنيد که اينبار IMEI بپره و يا ...

ARafiee

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط 2cslive » جمعه 15 آذر 1392 19:37

من طبق آموزش glx-sky-dualcore-t109584.html این کارا رو انجام دادم :(و هنوز صفحه سفید میاد بالا و نمیتونم با گرفتن دو کلید power & vol up به ریکاوری وارد بشم )
1- فريموير گوشی اسنوی دو هسته ای رو روی گوشیم فلش زدم
2- سپس فایلی رو که فرمتش اشتباهی Man بود رو به rar تبدیل کردم و کاملا صحیح و بدون مشکل فایل recovery.img رو از توش استخراج کردم
3- دوباره برنامه flash tool رو اجرا کردم و روی گزینه Scatter-loadin کلیک کردم و فایل MT6577_Android_scatter_emmc رو که در فريموير گوشی Snowy انتخاب کردم
4- همه تیک هارو به غیر از گزینه RecoVery رو برداشتم
5- روی گزینه ریکاوری کلیک کردم و فایل Recovery.img رو که از اون فایل کاملا صحیح استخراج کرده بودم رو انتخاب کردم
6- روی گزینه Download کلیک کردم و سپس Yes رو زدم و در آخر ، با موفقیت انجام شد
هنوز صفحه سفید میاد بالا
لطفا بگیدکجای کارم اشکال داره ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 15 آذر 1392 19:47

2cslive,  
شما قطعا بعد از زدن ريکاوري هم نميتونيد توقع داشته باشيد گوشي شما بوت بشه، چون فريموير رو اشتباهي فلش زديد، اما اگر ريکاوري رو درست زده باشيد. يکبار باتري رو در بياريد، کليد powe+VolUp رو بگيريد بايد بتوانيد وارد ريکاوري بشويد. اگر نميتونيد وارد ريکاوري بشويد يعني اينکه درست عمل نميکنيد و يا اينکه نياز هست فايل کاستوم ريکاوري اسکاي رو مجددا از لينک دوم تاپيک مربوطه دانلود کنيد

2cslive

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط 2cslive » جمعه 15 آذر 1392 19:56

خوب لطفا الان لینک دانلود فريمويری رو که می دونید  درسته و اون رو باید فلش بزنم نه مال اسنوی رو ، در این جا قرار بدید
ممنون   :)

New Member

no avatar
12

تاريخ عضويت

توسط 2cslive » جمعه 15 آذر 1392 20:01

خب حالا اگر فريموير اسنوی رو اشتباهی به جای فريموير اسکای دو هسته ای فلش زده باشم پس از انجام این عملیات گوشی درست میشه ؟
پس از این کارا  در sd card گوشیم این پوشه ها رو به ترتیب بسازم TWRP\BACKUPS\GLX_SKY_DUALCORE_MT6577 و فریمویر دانلود شده از این آدرس : http://www.uploadbaz.com/ujcv1zf76niz
رو از حالت فشرده خارج و بعد پوشه 2013-11-01--12-49-52 را در GLX_SKY_DUALCORE_MT6577 کپی کنم و سپس کاستوم ریکاوری TWRP رو روی گوشی توسط SP_FlashTool فلش بزنم( مثل اون کاستوم ريکاوري نوشته شده  که در فایلی که به اشتباه فرمتش .mAN بود ، همه تیک هارو به غیر از Recovery بر دارم و روی ریکاوری دابل کلیک کنم و آدرس Recovery.img  رو بهش بدم ؟؟؟)
؟؟؟

اگر حتی با انجام کارهای فوق پس از اینکه فريموير گوشی اسنوی رو به جای اسکای فلش زدم ، گوشی درست نمیشه لطفا لینک دانلود فريمويری رو اینجا قرار بدید که من اون رو فلش بزنم نه فريموير اسنوی رو .

بعدي