در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 آذر 1392 23:38

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

جستجوی نام فیلم

توسط khoshnoodi20 » جمعه 15 آذر 1392 23:48

سلام . من دنبال نام فیلم سینمایی کلاسیکی هستم در مورد دانشمندی که از علم و شهرت خسته شده و به یک جزیره بطور ناشناس  میرود و به زندگی مشغول می شود ولی در پایان در یک مسابقه ساخت فشفشه  به همراه جمعی از ساکنین جزیره شرکت کرده و برنده می شوند و همین باعث لو رفتن مکان زندگیش می شود

bamn از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب khoshnoodi20 تشکر کرده اند:
Mahdi1944

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

سه شنبه 2 بهمن 1386 23:14

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: جستجوی نام فیلم

توسط hassan mehdi » دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 22:52

باسلام خدمت مدیر سایت وتمامی اعضاي سایت
تقریبا بیشتر از 10 سال پیش از شبکه دو فیلم داستانی راجب شخصی که نمایشگاه اتومبیل داشت دوستانش به او حسد میکنند و او را معتاد میکنند وزندگیش کلا" نابود میشه . فکر کنم این فیلم را در اصفهان بازی کرده بودند . و شاید هم اسم فیلم کلاغها نام داشت . لطفا" مرا در این مورد راهنمایی نمایید . با تشکر

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

توسط RAHVAR » دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 23:25

سلام دوست عزیز

فیلم ایرانی که برا سال پیش باشه به زحمت میشه اطاعاتشو و حتی لینک دانلودش رو به دست آورد

شما با شرکت سروش تماس بگیرین و به سایتشون مراجعه کنید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
SMH, Mahdi1944

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

پنج شنبه 11 شهریور 1395 00:34

توسط ترمیناتور » پنج شنبه 11 شهریور 1395 00:42

سلام من به دنبال فیلمی هستم با داستان زوجی در حال طلاق که مرد اتشنشان است اما با گرفتن کتابی از پدرش که تکالیفی برای او در رابطه همسرش معین کرده پس از چهل روز دوباره همسرش را عاشق خودش میکند.

Captain I

Captain I

no avatar
1112

تشکر کرده: 2849 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 بهمن 1392 11:40

آرشيو سپاس: 338 مرتبه در 72 پست

توسط bamn » يکشنبه 14 شهریور 1395 10:01

با سلام خدمت دوستان محترم .

آقا شما دنبال چه فیلم های عتیقه ایی می گردید؟!!! فیلم های درجه 2 و 3 و تلوزیونی را حتی اگر دیده باشیم هم که یاد کسی نمی ماند! بی خود نیست که فیلم ها را به دو دسته کلاسیک و غیر کلاسیک تقسیم می کنند! کلاسیک یعنی ماندگار ، غیر کلاسیک یعنی غیر ماندگار . حالا بنده یک فیلم کلاسیک را می گویم بهتان که نامش را نمی دانم ؛ ببینم چه می گویید ؛

فیلم احتمالاً مربوط به دهه پنجاه و شصت میلادی است که اوج طلایی سینمای یوگوسلاوی سابق بود . چند پسر بچه واکسی در زمان جنگ جهانی دوم در کنار کار روزمره شان بصورت پنهانی با آلمانی ها می جنگند و علیه شان دست به خرابکاری می زنند تا اینکه آلمانی ها به روستایشان آمده و همه را قتل عام می کنند . این فیلم در دهه هفتاد شمسی از تلوزیون ما پخش شده و بنده در ذهنم بود که نام فیلم "رزهای جنگ" یا "گل های جنگ" می باشد اما چند سال قبل که راجب آن تحقیق کردم به فیلم معروف دیگری از دوره طلایی سینمای یوگوسلاوی سابق برخورد کردم که همین نام "رزهای جنگ" را داشت و در همان ژانر بود اما داستانش تفاوت داشت . بنابراین درباره اسم فیلم مورد نظر خودم به شک افتاده ام . از طرف دیگر تا جایی که بنده در تاریخ خوانده ام قتل عام کامل اهالی یک روستا توسط آلمانی ها فقط دو بار اتفاق افتاده که هر دو بار در چکسواکی بوده ، پس ممکن است برخلاف ذهنیت بنده فیلم از سینمای چکسواکی سابق باشد نه یوگوسلاوی سابق! اما نتوانستم هیچ سابقه ایی از سینمای چکسواکی پیدا کنم که ردی از این فیلم در آن باشد . چند سال پیش هم یادم نیست در این سایت یا در سایت دیگری این سئوال را مطرح کردم و دوستی بنده را به همان " رزهای جنگ " یوگوسلاوی ارجاع داد که اشتباه بود . پس یک بار دیگر شما را به داستان فیلم مورد نظرم در بالای پاراگراف ارجاع می دهم و یکی-دو سکانس گل درشتی هم که از فیلم در ذهنم مانده ؛ در اواسط فیلم بچه ها مخفیانه سوار قطار آلمانی ها شده اند و سعی می کنند ذغال های لوکوموتیو را بدزدند اما آلمانی ها به آنها شلیک می کنند و یکی شان کشته می شود ، در سکانس دیگری آلمانی ها نقشه بزرگی از اروپا را کنار خیابان نصب کرده اند و پیرمردی در حال تماشای آن است که می گوید : " جون خودشون تا مسکو پیشروی کردن! " یا یک همچین چیزی!!! در آخر فیلم هم یکی از بچه ها که زخمی شده بعد از رفتن آلمانی ها خودش را از گودال قتل عام بیرون می کشد و در جاده به راه می افتد تا اینکه جایی زمین می خورد و فیلم تمام می شود!
کانال موقت تلگرام فروشگاه بنده :

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

دوشنبه 29 شهریور 1395 13:02

توسط shahramhn » دوشنبه 29 شهریور 1395 13:06

سلام
دنبال اسم یه فیلم ایرانی هستم. ماجراش : یه پسر نوجوان که مامانش تلاق گرفته رفته خارج و با باباش زندگی می کنه. صدای خوبی داره و دوس داره خواننده بشه . مادرش برمیگرده ایران و میخواد بدون اینکه به پسرش بگه که مادرشه با وابسته کردن به خودش پسره رو ببره خارج. پسره آخرش میفهمه و آهنگ الهه ناز رو میخونه.

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

شنبه 29 آبان 1395 20:59

توسط Mehrdadshahbazi » شنبه 29 آبان 1395 21:02

سلام و خسته نباشید...دوستان من خیلی ساله دنبال فیملی میگردم و پیداش نمیکنم.اسمشم نمیدونم...موضوع فیلم ===فیلم واسه دهه 1960 تا اخر دهه 1970.تلویزیون هم چند بار پخش کردش...فک میکنم واسه بلوک شرقم باشه اگه اشتباه نکنم....خانواده ای سوار ماشین میشن و میرن تو جاده.تو جاده با یه تریلی شاخ به شاخ میشن و کل خانواده به جز پدر خانواده میمیرن.2 تا بچه و مادرشون فوت میکنن.....راننده تریلی 2 نفر بودن که مست هم بودن و در حال خندیدن بودن حتی موقع تصادف...مرد شدید زخمی شده..و انتقال پیدا میکنه به بیمارستان که متوجه میشه همه خانوادش مردن...بعد از خوب شدنش تصمیم به انتقام میگیره از راننده تریلی که باهاش تصادف کرده...و راننده های تریلی هایی که نامردی میکردنو و خلاف میکرندو میکشتن...دوستشم به کمکش رقت.و با موتور دنبال اینا میکردن...صلاحشونم شبیه گرز بود....بسته بودن به طناب..ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.که چجوری میتئنم تهییش کنم...

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 12 آذر 1395 07:06

توسط saeed8920 » جمعه 12 آذر 1395 07:18

با عرض سلام و خسته نباشید
من به دنبال اسم یع سریال میگردم که چون چند سال پیش یکی دو قسمتشو دیدم دقیق موضوعش رو بلد نیستم ولی تا اونجایی که یادمه یه عده نیروهای ارتش امریکایی همراه با زیر دریاییشون توی یه شهری که کنار دریاست میمونن تا فکر کنم با یه خرابکاری مبارزه کنن . تا همین خد بیشتر نمیدونم
اگر بتونین کمکم کنید ممنون میشم