جستجوی نام فیلم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

جستجوی نام فیلم

پست توسط khoshnoodi20 » جمعه 15 آذر 1392, 11:48 pm

سلام . من دنبال نام فیلم سینمایی کلاسیکی هستم در مورد دانشمندی که از علم و شهرت خسته شده و به یک جزیره بطور ناشناس میرود و به زندگی مشغول می شود ولی در پایان در یک مسابقه ساخت فشفشه به همراه جمعی از ساکنین جزیره شرکت کرده و برنده می شوند و همین باعث لو رفتن مکان زندگیش می شود

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: جستجوی نام فیلم

پست توسط hassan mehdi » دو شنبه 29 اردیبهشت 1393, 11:52 pm

باسلام خدمت مدیر سایت وتمامی اعضاي سایت
تقریبا بیشتر از 10 سال پیش از شبکه دو فیلم داستانی راجب شخصی که نمایشگاه اتومبیل داشت دوستانش به او حسد میکنند و او را معتاد میکنند وزندگیش کلا" نابود میشه . فکر کنم این فیلم را در اصفهان بازی کرده بودند . و شاید هم اسم فیلم کلاغها نام داشت . لطفا" مرا در این مورد راهنمایی نمایید . با تشکر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14093 بار
تماس:

پست توسط RAHVAR » سه شنبه 30 اردیبهشت 1393, 12:25 am

سلام دوست عزیز

فیلم ایرانی که برا سال پیش باشه به زحمت میشه اطاعاتشو و حتی لینک دانلودش رو به دست آورد

شما با شرکت سروش تماس بگیرین و به سایتشون مراجعه کنید
   تصویر     

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط ترمیناتور » پنج شنبه 11 شهریور 1395, 1:42 am

سلام من به دنبال فیلمی هستم با داستان زوجی در حال طلاق که مرد اتشنشان است اما با گرفتن کتابی از پدرش که تکالیفی برای او در رابطه همسرش معین کرده پس از چهل روز دوباره همسرش را عاشق خودش میکند.

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3830 بار
سپاس‌های دریافتی: 5195 بار

پست توسط bamn » یک شنبه 14 شهریور 1395, 11:01 am

با سلام خدمت دوستان محترم . 

آقا شما دنبال چه فیلم های عتیقه ایی می گردید؟!!! فیلم های درجه 2 و 3 و تلوزیونی را حتی اگر دیده باشیم هم که یاد کسی نمی ماند! بی خود نیست که فیلم ها را به دو دسته کلاسیک و غیر کلاسیک تقسیم می کنند! کلاسیک یعنی ماندگار ، غیر کلاسیک یعنی غیر ماندگار . حالا بنده یک فیلم کلاسیک را می گویم بهتان که نامش را نمی دانم ؛ ببینم چه می گویید ؛ 

فیلم احتمالاً مربوط به دهه پنجاه و شصت میلادی است که اوج طلایی سینمای یوگوسلاوی سابق بود . چند پسر بچه واکسی در زمان جنگ جهانی دوم در کنار کار روزمره شان بصورت پنهانی با آلمانی ها می جنگند و علیه شان دست به خرابکاری می زنند تا اینکه آلمانی ها به روستایشان آمده و همه را قتل عام می کنند . این فیلم در دهه هفتاد شمسی از تلوزیون ما پخش شده و بنده در ذهنم بود که نام فیلم "رزهای جنگ" یا "گل های جنگ" می باشد اما چند سال قبل که راجب آن تحقیق کردم به فیلم معروف دیگری از دوره طلایی سینمای یوگوسلاوی سابق برخورد کردم که همین نام "رزهای جنگ" را داشت و در همان ژانر بود اما داستانش تفاوت داشت . بنابراین درباره اسم فیلم مورد نظر خودم به شک افتاده ام . از طرف دیگر تا جایی که بنده در تاریخ خوانده ام قتل عام کامل اهالی یک روستا توسط آلمانی ها فقط دو بار اتفاق افتاده که هر دو بار در چکسواکی بوده ، پس ممکن است برخلاف ذهنیت بنده فیلم از سینمای چکسواکی سابق باشد نه یوگوسلاوی سابق! اما نتوانستم هیچ سابقه ایی از سینمای چکسواکی پیدا کنم که ردی از این فیلم در آن باشد . چند سال پیش هم یادم نیست در این سایت یا در سایت دیگری این سئوال را مطرح کردم و دوستی بنده را به همان " رزهای جنگ " یوگوسلاوی ارجاع داد که اشتباه بود . پس یک بار دیگر شما را به داستان فیلم مورد نظرم در بالای پاراگراف ارجاع می دهم و یکی-دو سکانس گل درشتی هم که از فیلم در ذهنم مانده ؛ در اواسط فیلم بچه ها مخفیانه سوار قطار آلمانی ها شده اند و سعی می کنند ذغال های لوکوموتیو را بدزدند اما آلمانی ها به آنها شلیک می کنند و یکی شان کشته می شود ، در سکانس دیگری آلمانی ها نقشه بزرگی از اروپا را کنار خیابان نصب کرده اند و پیرمردی در حال تماشای آن است که می گوید : " جون خودشون تا مسکو پیشروی کردن! " یا یک همچین چیزی!!! در آخر فیلم هم یکی از بچه ها که زخمی شده بعد از رفتن آلمانی ها خودش را از گودال قتل عام بیرون می کشد و در جاده به راه می افتد تا اینکه جایی زمین می خورد و فیلم تمام می شود!   
کانال های بنده :

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member

پست توسط shahramhn » دو شنبه 29 شهریور 1395, 2:06 pm

سلام
دنبال اسم یه فیلم ایرانی هستم. ماجراش : یه پسر نوجوان که مامانش تلاق گرفته رفته خارج و با باباش زندگی می کنه. صدای خوبی داره و دوس داره خواننده بشه . مادرش برمیگرده ایران و میخواد بدون اینکه به پسرش بگه که مادرشه با وابسته کردن به خودش پسره رو ببره خارج. پسره آخرش میفهمه و آهنگ الهه ناز رو میخونه.

New Member

پست توسط Mehrdadshahbazi » شنبه 29 آبان 1395, 9:02 pm

سلام و خسته نباشید...دوستان من خیلی ساله دنبال فیملی میگردم و پیداش نمیکنم.اسمشم نمیدونم...موضوع فیلم ===فیلم واسه دهه 1960 تا اخر دهه 1970.تلویزیون هم چند بار پخش کردش...فک میکنم واسه بلوک شرقم باشه اگه اشتباه نکنم....خانواده ای سوار ماشین میشن و میرن تو جاده.تو جاده با یه تریلی شاخ به شاخ میشن و کل خانواده به جز پدر خانواده میمیرن.2 تا بچه و مادرشون فوت میکنن.....راننده تریلی 2 نفر بودن که مست هم بودن و در حال خندیدن بودن حتی موقع تصادف...مرد شدید زخمی شده..و انتقال پیدا میکنه به بیمارستان که متوجه میشه همه خانوادش مردن...بعد از خوب شدنش تصمیم به انتقام میگیره از راننده تریلی که باهاش تصادف کرده...و راننده های تریلی هایی که نامردی میکردنو و خلاف میکرندو میکشتن...دوستشم به کمکش رقت.و با موتور دنبال اینا میکردن...صلاحشونم شبیه گرز بود....بسته بودن به طناب..ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.که چجوری میتئنم تهییش کنم...

New Member

پست توسط saeed8920 » جمعه 12 آذر 1395, 7:18 am

با عرض سلام و خسته نباشید
من به دنبال اسم یع سریال میگردم که چون چند سال پیش یکی دو قسمتشو دیدم دقیق موضوعش رو بلد نیستم ولی تا اونجایی که یادمه یه عده نیروهای ارتش امریکایی همراه با زیر دریاییشون توی یه شهری که کنار دریاست میمونن تا فکر کنم با یه خرابکاری مبارزه کنن . تا همین خد بیشتر نمیدونم
اگر بتونین کمکم کنید ممنون میشم

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط dash_yaser24 » دو شنبه 15 خرداد 1396, 11:02 pm

سلام. میخواستم ازتون در مورد اسم یه سریال کمک بگیرم. یه مینی سریال آمریکایی عاشقانه ترسناکه. جریانش از این قراره که: پسری برای عروسی خود همه دوستان و آشنایان را به جزیره ای دعوت میکند. این فرد که از بچگی عاشق دختری بود برای عروسی خود آن دختر را نیز دعوت میکند. در حین برگزاری مراسم و بعد از آن، آقای داماد همه مهمانان و حتی عروس خود را به طرز فجیعی میکشد تا با دختری که از بچگی عاشق او بود ازدواج کند و بقیه ماجرا.
ممنون میشم راهنمایی کنین در مورد اسمش. فک کنم کمتر از ۱۵ قسمت بود. چند سال پیش دیدم الان دوباره میخوامش ولی اسمشو یادم نیست

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 542 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

پست توسط Taghdir » سه شنبه 16 خرداد 1396, 6:00 pm

saeed8920 نوشته شده:با عرض سلام و خسته نباشید
من به دنبال اسم یع سریال میگردم که چون چند سال پیش یکی دو قسمتشو دیدم دقیق موضوعش رو بلد نیستم ولی تا اونجایی که یادمه یه عده نیروهای ارتش امریکایی همراه با زیر دریاییشون توی یه شهری که کنار دریاست میمونن تا فکر کنم با یه خرابکاری مبارزه کنن . تا همین خد بیشتر نمیدونم
اگر بتونین کمکم کنید ممنون میشم

The last resort

New Member

پست توسط alialiha » شنبه 20 خرداد 1396, 6:53 pm

با سلام

دهه 70 یه فیلم از تلویزیون پخش شد که توی اون یه گروه 3 نفره که تکاور بودند به یه جایی که فکر کنم جزیره بود رفتند و با یک باند قاچاقچی مواد مخدر درگیر شدند یکی از اون 3 نفر هم یه سیاه پوست بود
اسم فیلم رو نمیدونم اگر دوستان کمک کنند ممنون میشم

تصویر

New Member

پست توسط alish23878bb » چهار شنبه 31 مرداد 1397, 12:46 am

سلام من قبلا یه فیلمی تو ماهواره دیدم یک مرد یا دانشمند روی خودش ازمایش انجام داده بود بعد مرگش جسدش را درون محفظه قرار میدن بعد زمانی که دانشمندان دیگر محفظه را کشف میکنند و باز میکنند یه چیزی شبیه ریشه از جسد بیرون می امد که همه جا فرا میگرفت اخرشم با خون پسرش نابود میشه ینی وقتی پسرش خونش میریزه رو ریشه ها نابود میشه مال 4 یا 5 سال قبله اون موقع بچه بودم یادم نیست فقط اگه کسی اسمش میدونه به ایمیلم بفرسته ممنون
**

ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”