در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
17

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 11 آبان 1392 20:13

آرشيو سپاس: 8 مرتبه در 7 پست

مشکل وای فای در گوشی اسکای دوال

توسط abolfazl.609 » چهارشنبه 20 آذر 1392 19:14

سلام از وقتی فریمور بک اپ شده twrp و کاستوم ریکاوری رو ریختم وای فای از کار افتاده روشنش که میکنم وای فای 8 ثانیه روشنه بعدش خاموش میشه هر کاری میکنم درست نمیشه تو قسمت وای فای در setting گوشی میرم بعد دکمه کنار خانه رو میزنم و میرم به advanced نوشته:
mac adress:unavailable
ip adress:unavailable
هزار تا راه هم انجام دادم درست نمیشه

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل وای فای در گوشی اسکای دوال

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 20 آذر 1392 23:07

abolfazl.609,  
احتمالا اسکاي هم در سري‌هاي محتلف چيپ‌هاي متفاوتي استفاده کرده. بهتر بود قبل از ريستور کردن فريموير جديد، از فريموير خودتون بکاپ تهيه ميکرديد ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

samy2k9 از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
MASTER, ARafiee

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 مرداد 1393 11:36

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط samy2k9 » چهارشنبه 12 شهریور 1393 10:22

سلام به همگي
من هم بعد فلش زدن و زنده كردن گوشي با مشكل واي فاي مواجه شدم به طوري كه اصلا روشن نميشه و مك آدرس و آي پي واي فاي اينوليد ميده. ميخوام از دوستان خواهش كنم فريمور اصلي براي glx sky dual core بزارن كه من شديدا بهش محتاجم. با تشكر

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 13 شهریور 1393 00:19

samy2k9,  
متاسفانه اين گوشي در سري‌هاي مختلف، سخت افزارهاي متفاوتي استفاده کرده و به همين دليل شما حتما بايد بدونيد نسخه‌ي اصلي که روي گوشي شما بوده چند هست و اگر اين رو نميدونيد بايد فريمويرهاي مختلف رو تست کنيد تا ببينيد کداميک با گوشي شما سازگار هست

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

2 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 مرداد 1393 11:36

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط samy2k9 » پنج شنبه 13 شهریور 1393 16:15

سلام میشه آدرس لینک این فریمور ها رو بزارید؟
آیا این فریمور ها اصلی هستند؟
به نظرم فریمور اصلی گوشیم 4.0.4 بوده
من این فریمور(GLX_SKY_DUALCORE_20130403_160330_STOCK_ROM )از سایت دانلود و روی گوشی فلش زدم ولی همچنان مشکل روشن نشدن وای فای موجوده.آیا این فریمور 4.0.4 بوده؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 18 شهریور 1393 00:00

samy2k9,  
بله، فريمويرهاي پورت نشده، اصلي هستند، منظورم از نسخه، نسخه‌ي فريموير بود، نه نسخه‌ي سيستم عامل. بله نسخه‌ي سيستم عامل 4.0.4 هست. اما منظور من Build Number بود كه تغيين ميكنه مربوط به كدام نسخه‌ است.
فريمويرها در دو تاپيك فريموير كه خودم ارسال كردم و همينطور فريموير‌هاي پشتيبان گرفته شده كه دوستان زحمت كشيدند ارائه شده. اگر پيدا نكرديد، ميتونيد به نمايندگي اين شركت مراجعه كنيد و براتون فلش كنند. فقط گوشي رو از حالت روت خارج كنيد اگر روت شده

hani1459 از این پست سپاسگزاري کرده است