در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Major I

Major I

no avatar
199

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 آذر 1392 17:40

آرشيو سپاس: 74 مرتبه در 45 پست

پرچم داره اینده جی ال ایکس

توسط vahidkhan0831 » سه شنبه 26 آذر 1392 19:57

با توجه به اینکه این شرکت شده مرکز کپی زنی در اینده نزدیک شاهد این گوشی خواهیم بود یادتون نره من زودتر معرفیش کردم ها

http://happytek.manufacturer.globalsour ... tphone.htm
حال همه ما خوب است.....
اما تو باور نکن.......

Major

Major

نماد کاربر
210

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 خرداد 1390 01:10

آرشيو سپاس: 207 مرتبه در 95 پست

Re: پرچم داره اینده جی ال ایکس

توسط mohammadmun62 » سه شنبه 26 آذر 1392 21:44

vahidkhan0831,  
سلام ممنون که همه ما رو روشن کردی.این آگاهی دادن شما باعث شد در آینده نزدیک که میخوام گوشی خودمو عوض کنم حتما حتما یکی از مدل های GLX رو بگیرم تا کمکی کرده باشم به شرکت GLX و کارگرها و کارمندهای اون شرکت.چون میدونم با خرید من از اون شرکت ،کارگری به خاطر فروش کم اخراج نمیشه و جلوی زن و بچه اش شرمنده نمیشه و... و میدونم با خرید از شرکت ایرانی تمام ارز رو به خارج از کشور نمیبرم تا دلار گرون تر بشه و بازار سیاه و...و میدونم که خرید کالای ایرانی+چینی خیلی بهتر از خرید کالاهای آمریکایی و کره ای و...هست که با تحریم خون مارو تو شیشه کردن.فکر میکنید چرا به این وضع افتادیم؟تمام شرکت ها ورشکست شدن و کارگران اخراج.....
به این کشف بزرگتون آفرین میگم ولی من قبل اینکه گوشی G3 را بخرم میدانستم گوشی چینی هست و ایران فقط قاب اونو تولید میکنه.ولی شنیدم 500 کارگر دارن اونجا کار میکنن و الان شدن 2500 کارگر و قراره تا سال بعد به 5000 کارگر برسن.البته به همت و تفکر هوشمندانه ما بستگی داره. :razz:  :razz:  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammadmun62 تشکر کرده اند:
sohraba, ali 313, mahdirg, ali2914, Abdoll@h, Mahdi1944, A3eman, كيارش, esijoon, hermes_PERSIAN, Ali$amir, pedmehr, ASHKAN95, ali.4171, viper, Shahbaz, SMH, anga2009, Present

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
38

تاريخ عضويت

شنبه 28 دی 1387 12:18

آرشيو سپاس: 79 مرتبه در 24 پست

توسط ostovar akbar » چهارشنبه 27 آذر 1392 12:43

تا اونجا که خود مسولان شرکت اعلام کردن طراحی و ساخت گوشی های تولیدی با کمک یک شرکت کره ای بوده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ostovar akbar تشکر کرده اند:
Present, كيارش, Ali$amir, ali.4171, SMH

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
20

تاريخ عضويت

شنبه 25 آبان 1392 21:58

آرشيو سپاس: 41 مرتبه در 17 پست

توسط 910628187 » جمعه 29 آذر 1392 17:43

[quote="vahidkhan0831"]با توجه به اینکه این شرکت شده مرکز کپی زنی در اینده نزدیک شاهد این گوشی خواهیم بود یادتون نره من زودتر معرفیش کردم ها

http://happytek.manufacturer.globalsour ... tphone.htm[/quote]

مگه این گوشی که شما میگی چه اشکالی داره ... طراحی خوب ... امکانات واقعا بالا  و البته قیمت مناسب ... امکانات پردازشی این گوشی از همون نوعی است که در xperia z1 به کار رفته ... اگر نتیجه کپی زدن و مونتاژ تولید اینطور گوشی باشه بد که هیچ . خیلی هم خوبه ... چون از قیافه این گوشی میشه فهمید که اگه بدست شرکت glx مونتاژ بشه می تونه فروش خیلی خوبی داشته باشه ... من یکبار دیگه هم خدمت شما عرض کرده بودم که هزینه طراحی می تونه باعث افزایش شدید قیمت گوشی های glx بشه .. پس چه بهتر این هزینه حذف بشه ... گوشی g4 هم کپی یکی از محصولات این شرکت بوده و موفق هم بوده . پس اسپایدر هم موفق خواهد شد ... در ضمن کمی دقت خوبه که برخی امکانات رو glx خودش به این گوشی ها اضافه می کنه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب 910628187 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, sohraba, mm1990, A3eman, SMH