مشکل در بازی های سنگین

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: Alireza.Hosseini, S.M.Seyednoor, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

مشکل در بازی های سنگین

پست توسط flmehrdad » سه شنبه 3 دی 1392, 12:17 pm

سلام گوشی من اسکای دو هسته است که روت هم شده ولی بازی های مثل اسفالت 7و 8 یا nova2,3رو تا منوی بازی میاد یا صفحه سیاه میشه یا از بازی میاد بیرون دیتاهای مختلفی هم اامتحان کردم حتی دیتا رو رو حافظه گوشی ریختم ولی باز نمی یاره با برنامه های مثل game booster هم جواب نداد حتی بازی های مثل bia2 وnova1 رو هم وسط باز force close میشه خواهشن بگین مشکل کجاست خیلی عصبیم کرده ممنون (باتشکر از مدیریت سایت)

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

Re: مشکل در بازی های سنگین

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 دی 1392, 7:25 pm

,
اسفالت 7 که بدون مشکل روي اين گوشي من تا اخر رفتم (همش هم سه ستاره :grin: )
بايد مارکت پچ شده رو نصب کنيد تا لايسنس رو از سرور چک نکنه. احتمالا به اين دليل کار نميکنه بازي‌ها
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

Re: مشکل در بازی های سنگین

پست توسط ahmadii2000 » چهار شنبه 28 اسفند 1392, 10:42 am

من مدرن کمبات 4 رو روش اجرا کردم

ارسال پست

بازگشت به “GLX”