سوال

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

سوال

پست توسط aazp1272 » شنبه 7 دی 1392, 4:16 pm

سلام
من یه گوشی نوکیاn78 دارم ومی خوم با وای فای اون به اینترنت وصل بشم اما این سروری که بهش باید وصل بشم بعد از وصل شدن باید بهش user ,password بدم اما نمیدونم توی گوشی چجوری باید ایندوتا رو وارد کنم
اگه میتونید کمکم کنید
باتشکر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72047 بار
سپاس‌های دریافتی: 31412 بار
تماس:

Re: سوال

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 دی 1392, 8:53 pm

,
احتمالا از ميکروتيک استفاده ميکنه، در اين صورت کافيه بعد از وصل شدن به واي‌فاي، وارد مرورگر شده و يوزر و پسورد رو وارد کنيد تا سشن براي کل اون گوشي وليد بشه. اگر روش ديگه‌اي هست، لطفا کامل توضيح بديد که دقيقا کجا و در چه مرحله‌اي بايد يوزر و پسورد وارد کرد؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات تلفن همراه”