در اين بخش مي‌توانيد در مباحث مربوط به زبانهاي بر پايه C به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 11 دی 1392 18:04

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

اجرا نشدن برنامه c

توسط رضاس1000 » پنج شنبه 12 دی 1392 21:47

سلام خدمت دوستان محترم.من یک کامپایلر dev c را دانلود کردم.و تمام موارد تنظیمات این کامپایلر را اجرا کردم و همچنین دو فایل اساسی که برای برنامه نویسی گرافیک لازم است را در مکان هایی که اموزش داده شد کپی کردم. ولی زمانی که مثال های داده شده از زبان سی را وارد می کنم و حروف ها و space ها را بو طور دقیق رعایت می کنم.اما برنامه اجرا نمی شود و در قسمت دیباگر پیام های زیر ظاهر می شود.لطفا مرا راهنمایی کنید.می خواستم عکسشو بذارم اما ایکون ها کار نمی کرد.به دلیل کپی کردن پیام ها درخود برنامه اصلی از چپ به راست خوانده می شود.

1 0 F:\Users\acrobat\Desktop\Untitled1.cpp In file included from F:\Users\acrobat\Desktop\Untitled1.cpp

302 40 f:\program files\dev-cpp\include\graphics.h [Error] redefinition of 'int right'

302 27 f:\program files\dev-cpp\include\graphics.h [Error] 'int right' previously declared here

F:\Users\acrobat\Desktop\Untitled1.cpp In function 'int main()':

5 21 F:\Users\acrobat\Desktop\Untitled1.cpp [Error] expected ')' before string constant

5 39 F:\Users\acrobat\Desktop\Untitled1.cpp [Error] invalid conversion from 'int' to 'const char*' [-fpermissive]

268 5 f:\program files\dev-cpp\include\graphics.h [Error]   initializing argument 3 of 'int initwindow(int, int, const char*, int, int, bool, bool)' [-fpermissive]

alireza272mihan از این پست سپاسگزاري کرده است