بک آپ از اسکای

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

مدیران انجمن: S.M.Seyednoor, Alireza.Hosseini, شوراي نظارت

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70724 بار
سپاس‌های دریافتی: 31282 بار
تماس:

Re: بک آپ از اسکای

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 13 دی 1392, 11:46 pm

. ,
اين لينک رو مطالعه کرده و مو به مو انجام دهيد
glx-mtk-t107000.html
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 12 بار

پست توسط Mr.behrad » شنبه 14 دی 1392, 1:02 am

مهدی عزیز مو به مو انجام شده بود. ولی ازاولوانجام دادم بازم همون مشکل پا برجاست.عجیبه آدم حس میکنه گوشیم طلسم شده!ریکاوریشو ناققص هم کرده یعنی وقتی با پاور و ولوم بالا روشنش میکنم به جای اینکه بره تو ریکاوری شکل اون آدم آهنی سبز آندروید هست که شکمش و پیچ های اون قسمت باز شده توش قرمزه!ههه ببخشید اسمشو بلد نبودم.اونومیاره و دیگه گیرمیکنه بیست بار تست کردم همونه.و این ارور رو میده موقع فلش کردن.نمیدونم چیکارکنم به خدا هرکاری که توتاپیک گفته انجام شده.سه کابل عوض کردم.یو اس بی ۲و ۳تست کردم همون مشکله.
شرمنده زیاد اذیت شدین

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 14 دی 1392, 6:53 am

. ,
فايلها درست هستند؟ پسوند اونها IMG هست و از فايلي که آپلود کردم Extract کرديد؟
من شديدا تاکيد دارم که پورت USB کامپيوتر يا موبايل و يا خود کابل و يا درايور مشکل داره. درايور قسمت دوم که بايد در حالت دانلودينگ نصب بشه رو هم مطمئن هستيد که نصب هست؟ يعني وقتي گوشي در حالت دانلودينگ به سيستم متصل هست هيچ درايور نصب نشده در Device Manager کامپيوتر وجود نداره؟
ضمنا ويندوز شما چه نسخه‌اي هست؟ چه آنتي ويروسي نصب داريد. هر آنتي ويروسي نصب داريد غير فعال و مجددا تست کنيد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط Mr.behrad » شنبه 14 دی 1392, 10:45 am

قسمت دوم منظورتون پست دومتونه؟
خیر همش. رو میشناسه!ویندوز 7ultimate آنتی ویروس و حتی اینترنتم قطع میکنم!آخه داداش همه پورت ها سالمه و سه ککابل وصل کردم!نمیدونم واقعا چه مرضی داره و هی ارورمیده

New Member
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار
تماس:

پست توسط hosseinimani » شنبه 14 دی 1392, 11:13 am

Mr.behrad نوشته شده:مهدی عزیز مو به مو انجام شده بود. ولی ازاولوانجام دادم بازم همون مشکل پا برجاست.عجیبه آدم حس میکنه گوشیم طلسم شده!ریکاوریشو ناققص هم کرده یعنی وقتی با پاور و ولوم بالا روشنش میکنم به جای اینکه بره تو ریکاوری شکل اون آدم آهنی سبز آندروید هست که شکمش و پیچ های اون قسمت باز شده توش قرمزه!ههه ببخشید اسمشو بلد نبودم.اونومیاره و دیگه گیرمیکنه بیست بار تست کردم همونه.و این ارور رو میده موقع فلش کردن.نمیدونم چیکارکنم به خدا هرکاری که توتاپیک گفته انجام شده.سه کابل عوض کردم.یو اس بی ۲و ۳تست کردم همون مشکله.
شرمنده زیاد اذیت شدین

سلام دوست عزیز
من فکر نکنم ریکاوری گوشی شما ناقص باشه . این شکلی که میگی وقتی اومد کلید home و بزن گزینه ها ظاهر میشه

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط Mr.behrad » شنبه 14 دی 1392, 1:49 pm

hosseinimani نوشته شده:
Mr.behrad نوشته شده:مهدی عزیز مو به مو انجام شده بود. ولی ازاولوانجام دادم بازم همون مشکل پا برجاست.عجیبه آدم حس میکنه گوشیم طلسم شده!ریکاوریشو ناققص هم کرده یعنی وقتی با پاور و ولوم بالا روشنش میکنم به جای اینکه بره تو ریکاوری شکل اون آدم آهنی سبز آندروید هست که شکمش و پیچ های اون قسمت باز شده توش قرمزه!ههه ببخشید اسمشو بلد نبودم.اونومیاره و دیگه گیرمیکنه بیست بار تست کردم همونه.و این ارور رو میده موقع فلش کردن.نمیدونم چیکارکنم به خدا هرکاری که توتاپیک گفته انجام شده.سه کابل عوض کردم.یو اس بی ۲و ۳تست کردم همون مشکله.
شرمنده زیاد اذیت شدین

سلام دوست عزیز
من فکر نکنم ریکاوری گوشی شما ناقص باشه . این شکلی که میگی وقتی اومد کلید home و بزن گزینه ها ظاهر میشه

داداش واقعا تشکر ممنون.
تنها چیزی که حالا رام جدید رو فلش میزنم بازم همون ارور رو میده ولی تموم wipe ها رو انجام دادم ولی وقتی فلش زدم با اس پی فلش تول این نیومد که تو تصویره!
تصویر

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط Mr.behrad » یک شنبه 15 دی 1392, 1:08 pm

میشه راهنماییم کنین؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 17 دی 1392, 2:48 am

. ,
ببينيد شما بايد دقيقا به اين شکل عمل کنيد:
1- هر دو قسمت درايور رو نصب کنيد
2- برنامه‌ي SP Flashtool رو اجرا کنيد
3- scatter رو که در فولدر فريموير هست انتخاب کنيد
3- تيک preloader و DSP رو برداريد و دانلود رو بزنيد
4- در اين لحظه گوشي رو خاموش کرده. محص احتياط در گوشي‌هاي اسکاي و اسنوي باتري رو هم در بياريد و مجددا بگذاريد
5- سه کليد POWER+VOLUP+VOLDOWN رو با هم گرفته و کابل رو که قبلا به يک USB2 سالم زده شده به گوشي وصل کنيد و به محض وصل کردن کليدها رو رها کنيد

اگر کار درست انجام شده باشه يکبار خط قرمز تا آخر رفته و مود فلش شروع ميشه. اگر باز هم نشد، با کامپيوتر ديگه‌اي اگر ميتونيد تست کنيد...

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط Mr.behrad » چهار شنبه 18 دی 1392, 9:06 pm

داداش همه ی اینکارا رو مو به مو انجام میدم عجیب اینجاس اون قرمزه رو پر میکنه ولی آخرش اون ارور رو میده که عکسشو دادم!

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 19 دی 1392, 2:48 am

. ,
در اين صورت به اين معني هست که درايور درست نصب شده و قطعا مشکل در ارتباطات هست. پورت USB سيستم، پورت USB‌ گوشي و يا کابل ارتباطي
براي اسکاي و اسنوي ضروري هست که قبل از فلش يکبار باطري رو در بياريد. چون از قابليت Fast Boot برخوردار هستند و تا برق قطع نشه کامل خاموش نميشه و براي اجزا شبيه هايبرنت در کامپيوتر مجددا لود ميشه
بجز اينها چيز ديگه‌اي به ذهنم نميرسه

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط Mr.behrad » پنج شنبه 19 دی 1392, 3:53 am

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
ممنونم مهدی جان متاسفانه هرکاری میکنم نشد باید از یه سیستم دیگه هم تست کنم!خیلی زحمت دادم دوست عزیزم ممنون

ارسال پست

بازگشت به “GLX”