در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد
Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: بک آپ از اسکای

توسط Mahdi1944 » جمعه 13 دی 1392 23:46

Mr.behrad,  
اين لينک رو مطالعه کرده و مو به مو انجام دهيد
glx-mtk-t107000.html
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 13 مهر 1392 01:26

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 10 پست

توسط Mr.behrad » شنبه 14 دی 1392 01:02

مهدی عزیز مو به مو انجام شده بود. ولی ازاولوانجام دادم بازم همون مشکل پا برجاست.عجیبه آدم حس میکنه گوشیم طلسم شده!ریکاوریشو ناققص هم کرده یعنی وقتی با پاور و ولوم بالا روشنش میکنم به جای اینکه بره تو ریکاوری شکل اون آدم آهنی سبز آندروید هست که شکمش و پیچ های اون قسمت باز شده توش قرمزه!ههه ببخشید اسمشو بلد نبودم.اونومیاره و دیگه گیرمیکنه بیست بار تست کردم همونه.و این ارور رو میده موقع فلش کردن.نمیدونم چیکارکنم به خدا هرکاری که توتاپیک گفته انجام شده.سه کابل عوض کردم.یو اس بی ۲و ۳تست کردم همون مشکله.
شرمنده زیاد اذیت شدین

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 14 دی 1392 06:53

Mr.behrad,  
فايلها درست هستند؟ پسوند اونها IMG هست و از فايلي که آپلود کردم Extract کرديد؟
من شديدا تاکيد دارم که پورت USB کامپيوتر يا موبايل و يا خود کابل و يا درايور مشکل داره. درايور قسمت دوم که بايد در حالت دانلودينگ نصب بشه رو هم مطمئن هستيد که نصب هست؟ يعني وقتي گوشي در حالت دانلودينگ به سيستم متصل هست هيچ درايور نصب نشده در Device Manager کامپيوتر وجود نداره؟
ضمنا ويندوز شما چه نسخه‌اي هست؟ چه آنتي ويروسي نصب داريد. هر آنتي ويروسي نصب داريد غير فعال و مجددا تست کنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تاريخ عضويت

توسط Mr.behrad » شنبه 14 دی 1392 10:45

قسمت دوم منظورتون پست دومتونه؟
خیر همش. رو میشناسه!ویندوز 7ultimate آنتی ویروس و حتی اینترنتم قطع میکنم!آخه داداش همه پورت ها سالمه و سه ککابل وصل کردم!نمیدونم واقعا چه مرضی داره و هی ارورمیده

New Member

no avatar
11

تاريخ عضويت

سه شنبه 23 مهر 1392 08:51

آرشيو سپاس: 5 مرتبه در 5 پست

توسط hosseinimani » شنبه 14 دی 1392 11:13

Mr.behrad نوشته است:مهدی عزیز مو به مو انجام شده بود. ولی ازاولوانجام دادم بازم همون مشکل پا برجاست.عجیبه آدم حس میکنه گوشیم طلسم شده!ریکاوریشو ناققص هم کرده یعنی وقتی با پاور و ولوم بالا روشنش میکنم به جای اینکه بره تو ریکاوری شکل اون آدم آهنی سبز آندروید هست که شکمش و پیچ های اون قسمت باز شده توش قرمزه!ههه ببخشید اسمشو بلد نبودم.اونومیاره و دیگه گیرمیکنه بیست بار تست کردم همونه.و این ارور رو میده موقع فلش کردن.نمیدونم چیکارکنم به خدا هرکاری که توتاپیک گفته انجام شده.سه کابل عوض کردم.یو اس بی ۲و ۳تست کردم همون مشکله.
شرمنده زیاد اذیت شدین

سلام دوست عزیز
من فکر نکنم ریکاوری گوشی شما ناقص باشه . این شکلی که میگی وقتی اومد کلید home و بزن گزینه ها ظاهر میشه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hosseinimani تشکر کرده اند:
Mr.behrad

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تاريخ عضويت

توسط Mr.behrad » شنبه 14 دی 1392 13:49

hosseinimani نوشته است:
Mr.behrad نوشته است:مهدی عزیز مو به مو انجام شده بود. ولی ازاولوانجام دادم بازم همون مشکل پا برجاست.عجیبه آدم حس میکنه گوشیم طلسم شده!ریکاوریشو ناققص هم کرده یعنی وقتی با پاور و ولوم بالا روشنش میکنم به جای اینکه بره تو ریکاوری شکل اون آدم آهنی سبز آندروید هست که شکمش و پیچ های اون قسمت باز شده توش قرمزه!ههه ببخشید اسمشو بلد نبودم.اونومیاره و دیگه گیرمیکنه بیست بار تست کردم همونه.و این ارور رو میده موقع فلش کردن.نمیدونم چیکارکنم به خدا هرکاری که توتاپیک گفته انجام شده.سه کابل عوض کردم.یو اس بی ۲و ۳تست کردم همون مشکله.
شرمنده زیاد اذیت شدین

سلام دوست عزیز
من فکر نکنم ریکاوری گوشی شما ناقص باشه . این شکلی که میگی وقتی اومد کلید home و بزن گزینه ها ظاهر میشه

داداش واقعا تشکر ممنون.
تنها چیزی که حالا رام جدید رو فلش میزنم بازم همون ارور رو میده ولی تموم wipe ها رو انجام دادم ولی وقتی فلش زدم با اس پی فلش تول این نیومد که تو تصویره!

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تاريخ عضويت

توسط Mr.behrad » يکشنبه 15 دی 1392 13:08

میشه راهنماییم کنین؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 17 دی 1392 02:48

Mr.behrad,  
ببينيد شما بايد دقيقا به اين شکل عمل کنيد:
1- هر دو قسمت درايور رو نصب کنيد
2- برنامه‌ي SP Flashtool رو اجرا کنيد
3- scatter رو که در فولدر فريموير هست انتخاب کنيد
3- تيک preloader و DSP رو برداريد و دانلود رو بزنيد
4- در اين لحظه گوشي رو خاموش کرده. محص احتياط در گوشي‌هاي اسکاي و اسنوي باتري رو هم در بياريد و مجددا بگذاريد
5- سه کليد POWER+VOLUP+VOLDOWN رو با هم گرفته و کابل رو که قبلا به يک USB2 سالم زده شده به گوشي وصل کنيد و به محض وصل کردن کليدها رو رها کنيد

اگر کار درست انجام شده باشه يکبار خط قرمز تا آخر رفته و مود فلش شروع ميشه. اگر باز هم نشد، با کامپيوتر ديگه‌اي اگر ميتونيد تست کنيد...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Mr.behrad

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تاريخ عضويت

توسط Mr.behrad » چهارشنبه 18 دی 1392 21:06

داداش همه ی اینکارا رو مو به مو انجام میدم عجیب اینجاس اون قرمزه رو پر میکنه ولی آخرش اون ارور رو میده که عکسشو دادم!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 19 دی 1392 02:48

Mr.behrad,  
در اين صورت به اين معني هست که درايور درست نصب شده و قطعا مشکل در ارتباطات هست. پورت USB سيستم، پورت USB‌ گوشي و يا کابل ارتباطي
براي اسکاي و اسنوي ضروري هست که قبل از فلش يکبار باطري رو در بياريد. چون از قابليت Fast Boot برخوردار هستند و تا برق قطع نشه کامل خاموش نميشه و براي اجزا شبيه هايبرنت در کامپيوتر مجددا لود ميشه
بجز اينها چيز ديگه‌اي به ذهنم نميرسه

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
30

تاريخ عضويت

توسط Mr.behrad » پنج شنبه 19 دی 1392 03:53

:razz:  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:
ممنونم مهدی جان متاسفانه هرکاری میکنم نشد باید از یه سیستم دیگه هم تست کنم!خیلی زحمت دادم دوست عزیزم ممنون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mr.behrad تشکر کرده اند:
Mahdi1944

قبلي