در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 آذر 1392 18:28

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشكل تاج g3

توسط behnamaba » جمعه 13 دی 1392 18:06

سلام و خسته نباشيد
ببخشد گوشي g3 من موقه كار كردن باهش يدفعه lcd گوشي شروع به حركت ميكنه تمام ايكون ها از بالا  به بايين به حركت در ميان
از موقعي كه به اين مشكل برخورده تاج گوشي ضعيف شده
گوشي رو هم فلش كردم ولي مشكلش هنوز برطرف نشده
در ضمن تو شهرمون هم نمايندگي وجود نداره
از دوستان عزيز خواهشمندم  راهنمايي كنيد كه چگونه اين مشكل رو هم برطرف كنم
و نكته ي كه يادم رفت بگم اين كه وقتي با گوشي كار ميكنم گوشي داغ ميكنه و اين مشكل به وجود مياد

ممنون

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشكل تاج g3

توسط Mahdi1944 » جمعه 13 دی 1392 18:50

behnamaba,  
اين مشکل هميشه رخ ميده و يا زماني که در حال شارژ شدن با اون کار ميکنيد؟ اگر از شارژري جز شارژر اصلي استفاده کنيد احتمال مشکل در عملکرد تاچ براي تمام گوشي‌هاي وجود داره. اما اگر در حالت عادي اين مشکل رو داريد يکبار گوشي رو فلش کنيد و بعد هم مستر ريست و مموري رو هم فرمت کنيد. اگر در حالت فرش هم اين مشکل وجود داشت. احتمالا تاچ گوشي مشکل پيدا کرده. اما من فکر ميکنم مشکل نرم افزاري باشه و با اين روش حل خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ARafiee, SMH

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 827 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 10 اردیبهشت 1386 20:32

آرشيو سپاس: 2 مرتبه در 1 پست

توسط m.kia » جمعه 13 دی 1392 23:59

سلام
ممکنه به خاطر مشکل باتری باشه.
باتری اونو چک کنید اگه باد کرده باشه از پشت به ال سی دی فشار میاره و عملکردشو مختل میکنه و با عوض کردن باتری هم درست میشه...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب m.kia تشکر کرده اند:
SMH, Mahdi1944

New Member

no avatar
4

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 آذر 1392 18:28

توسط behnamaba » چهارشنبه 25 دی 1392 10:32

سلام ممنون که جواب دادین فلش کردم فایده ی نداشت من موندم مشکل از کجای اگه تاچ مشکل داشت تاچ ضعیف میشود
ولی هیچ ضعفی تو شارژ نمیبینم
ولی بعد از این که 20 دقیقه کار کنم دوباره به همون شکل میشه ایکون ها از بالا به پایین حرکت میکنن
زمانی که نور صفحه رو زیاد میکنم حرکتش بیشتر میشه ولی موقعه ی نور رو صفر میکنم حالتش کمتر میشه
دیگه نمیدونم چکار کنم باتری هم که گفتیید باد نکرده ممنون اگه راهنمایی بیشتر کنید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 26 دی 1392 06:00

behnamaba,  
اگر مشکل نرم افزاري باشه، آخرين آپديت اين گوشي به دستمون رسيده و طي چند روز آينده توسط دوست خوبم عليرضا حسيني در انجمن ارسال خواهد شد. اگر با اين فريموير هم مشکل حل نشد، به نظر من مشکل شما به تاچ و يا صفحه نمايش مربوط هست

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 10 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 17 خرداد 1394 22:10

توسط misha0098 » دوشنبه 18 خرداد 1394 13:13

سلام.گوشی من جدیدا موقعی که شارژش کمه 20-30%داغ میکنه و واسم سواله که باتریش داغ نیس قسمت بالایی پشت گوشی داغه جای دوربینش .. چرا? :lol:  :sad:
البته اینو بگم که راههای پیشنهادی مثل فلش کردن ریست کردن بازگشت به تنظیمات کارخانه و... را انجام دادم ...

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 18 خرداد 1394 13:27

misha0098,  
وقتی اون قسمت داغ میکنه یعنی اینکه پردازنده درگیر هست. احتمالا برنامه‌های زیادی نصب دارید که در حافظه فعال هستند. مثلا ویروسهایی مثل وایبر و واتس اپ ...
اگر گوشی روت هست، میتونید برنامه Clean Master رو نصب کنید و با اون برنامه‌هایی که نیاز ندارید به صورت خودکار فعال شوند رو غیر فعال کنید. احتمالا مشکل شما رفع خواهد شد. اگر این داغ شدن زمان اتصال به شارژر هست که کاملا طبیعی هست، تمام باتری‌ها زمانی که درصد شارژ کمی دارند و شروع به شارژ میشه، انرژی بیشتری میکشند و خود باتری و مدار شارژ رو داغ میکنند تا به بالای 60 درصد برسه و بعد حرارت پایین میاد

SMH از این پست سپاسگزاري کرده است