در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain IIno avatar
پست ها

473

تشکر کرده: 341 مرتبه
تشکر شده: 612 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 دی 1385 12:37

آرشيو سپاس: 4158 مرتبه در 431 پست

با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

توسط TD » دوشنبه 23 دی 1392 19:06

      لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد دولت اسلامی عراق و شام یا القاعده عراق، یکی از گروه‌های تروریستی فعال در عراق و سوریه است. این گروه در اوایل سال‌های جنگ عراق تاسیس شد. دولت اسلامی عراق و شام که داعش خوانده می شود، در سال ۲۰۰۴ متعهد به وفاداری و حمایت از القاعده شده و به عنوان القاعده عراق مشهور شد. در ۱۵ اکتبر ۲۰۰۶ این گروه، به یک سازمان فراگیر برای گروه‌های شورشی عراق تحت عنوان حکومت اسلامی عراق تبدیل شد.
    
     داعش در نیمه دوم سال ۲۰۱۳ نزدیک به ۱۴۰۰ خانه را در عراق منفجر و ویران کرد.طی این حملات ۱۹۹۶ نفر کشته و ۳۰۲۱ نفر زخمی شدند.
    

     تمام رسانه‌ها حتی هم اکنون نیز این گروه را بازوی اصلی القاعده در این منطقه می‌دانند، حال آنکه القاعده به طور رسمی ادعای داعش را مبنی بر وابستگی به القاعده رد کرده است. این گروه در نزدیکترین قسمت جغرافیای این منطقه به عربستان سعودی، یعنی صحرا و استان الانبار عراق که مرز وسیع و البته دور افتاده و کما بیش خالی از سکنه‌ای با عربستان دارد، متولد شد.

     

     

     

     ریاض درصدد بازی پشت پرده با دمشق و بغداد بود و از مرز مشترک با خلق گروهی که مدعی هر دو کشور است، خود را به سوریه رساند و از آنجا تا بیروت پیش رفت. در ابتدا هدف فقط سقوط اسد بود، اما وقتی عربستان از تحقق این رؤیای خود مأیوس شد، دامنه فتنه را وسعت داد. غرب تا مدتی متوجه چگونگی حرکت مهره‌های شطرنج بر صفحه سوریه نشده بود.

     

     رسانه‌های غربی مرتب هشدار می‌دادند ارسال سلاح به سوریه، باعث قوت گرفتن تروریستها وافراطیونی چون داعش می‌شود. آنها درست می‌گفتند، اما درست‌تر آن بود که این افراطیون نیازی به تسلیحات غرب نداشتند، زیرا به آسودگی از مرز بی در و پیکر عربستان با صحرای الانبار، هر چه را می‌خواستند به عراق و سپس از مرزهای مشابه با سوریه، به مناطق درگیری می‌رسانند. بنابراین ناظران غربی نیز وقتی تجهیزات سنگینی چون تانک، توپخانه و سلاحهای مشابه دراختیار داعش را در تلویزیون هایشان دیدند، شگفت زده شدند. آنها درمانده بودند که این مهمات و تجهیزات سنگین چگونه به جبهه‌های جنگ سوریه حتی تا نزدیکی دمشق رسیده‌اند.
     
     شهر حلب را توان پیش بینی نشده این سلاحها تصرف کرد، نه توان انسانی داعش. اینجا بود که غرب دریافت از دستگاه امنیتی عربستان بازی خورده است و بنابراین ورق برگشت؛ هم در صحنه نبرد دیپلماسی که دیگر اسد را چندان نکوهش نمی‌کرد و از حمله نظامی به سوریه چشم پوشیده بودند و هم در آن صحنه که مسیرهای صحرای الانبار را با کمک وهشدار به مالکی در عراق مسدود کردند. این بود که داعش یا همان بازوی امنیتی عربستان نقاب از چهره برداشت و فلوجه را تصرف کرد زیرا گلوگاهش درحال انسداد بود.
     
     رهبری این گروه که در خارج از سوریه قرار دارد، بسیار کارآزموده و با تجربه است و نیروهایش اعم از سوری و غیرسوری دارای آموزش های نظامی مناسب و نظم و انضباط خوبی است.
افزون بر پول هایی که از سوی کشورهای خلیج فارس برای این گروه ارسال می شود، تسلط داعش بر حوزه های نفتی سوریه نیز باعث افزایش توان مالی آن گردیده است.

     

     

     

     دولت اسلامی شام و عراق درصدد است با ارائه خدماتی نظیر تهیه نان و ارزاق دیگر و نیز فعالیت های دیگری نظیر برگزاری کلاس های قرآن برای کودکان محبوبیتی در میان مردم کسب کند. اما در عین حال ستیزه جویی و افراط گرایی این گروه خشم بسیاری را برانگیخته است.
     
     گروه های شورشی دیگر سوریه همواره نگران قدرت یابی گروه دولت اسلامی شام و عراق بوده اند و البته از توانایی های جنگی این گروه نیز حیرت زده اند.
     
     اکنون در رقه که تنها مرکز استان تحت کنترل شورشیان است همه گروه ها یا عضو دولت اسلامی یا عضو جبهه النصره از شاخه های القاعده هستند که از نظر قدرت و نفوذ دست کمی از دولت اسلامی ندارد.
     
     دولت اسلامی شام و عراق به رهبری ابوبکر البغدادی که اهل عراق است، بسیار جاه طلب و آرزوهای بلند پروازانه ای دارد و استفاده از عبارت دولت اسلامی در نام این گروه از آن جمله است.

     

     

     

     تاخت و تاز گروه دولت اسلامی به سوریه آشکارا باعث به چالش کشیده شدن رهبری همه جانبه القاعده و بروز اختلافاتی میان این دو گروه شده است.
     
     بعد از تشکیل گروه جبهه النصره در سال 2012 ابوبکر البغدادی ادعا نمود که این گروه امسال به دولت اسلامی پیوسته است، اما محمد الجولانی، رهبر جبهه النصره ضمن رد این ادعا عنوان کرده که ایمن الظواهری رهبر القاعده از وی حمایت می کند. الظواهری به داعش دستور داد که از سوریه خارج شده و صرفاً در عراق فعالیت کند اما سرپیچی داعش باعث شد تا القاعده، داعش را از خود براند.
     
     رهبری القاعده از مدت ها قبل تاثیرات منفی وحشیگری های این گروه در عراق و سوریه را دریافته است. بمب گذاری های گروه دولت اسلامی شام و عراق اغلب باعث کشتار وسیع بیگناهان از جمله سنی ها شده است. در حالی که جبهه النصره می کوشد تا در برخورد با سوری ها جانب احتیاط را از دست ندهد، گروه دولت اسلامی با ممنوع کردن کشیدن سیگار به زنانی که پوشش اسلامی ندارند حمله و سخت ترین تنبیهات از جمله گردن زدن مردم در مناطق تحت کنترلش را معمول داشته است.
     
     در ماه می این گروه سه عضو یک فرقه علوی را که از شیعیان نزدیک به خانواده بشار اسد بودند، بدون هیچگونه تشریفات قانونی در شهر دیر الزور اعدام کرد. این گروه حتی روی سوری هایی که علیه رفتارهای این گروه دست به اعتراض می زنند، آتش می گشاید.
     
     فضای مجازی پر است از فیلم ها و تصاویر اقدامات وحشیانه این گروه: از بریدن سر تا فوتبال بازی کردن با این سرها.

     

     

     

     داعش پس از تسلط بر رقه قوانینی را وضع کرد که عدول از آنها مستوجب مجازات سنگین می‌باشد. فهرست این قوانین به شرح زیر هستند:
     
۱- ممنوعیت پوشیدن شلوار جین برای زنان

۲-ممنوعیت پوشیدن شلوار جین توسط مردان کمر باریک
     
۳-ممنوعیت کوتاه کردن مو

  
۴-ممنوعیت نمایش لباس‌های زنانه در ویترین و کار کردن مردان در فروشگاه لباس زنانه
     
۵-ممنوعیت ورود مردان به مغازه‌های لباس خیاطی زنانه
     
۶-ممنوعیت تبلیغ آرایشگاه‌های زنانه
     
۷-ممنوعیت استفاده از کلمه داعش
     
۸-ممنوعیت مراجعه زنان به دکتر زنان و زایمان
     
۹-ممنوعیت شانه کردن موی سر و صورت برای مردان
     
۱۰-ممنوعیت کشیدن سیگار و قلیان
     
۱۱-ممنوعیت نشستن زنان بر صندلی
     
     خشونت و وحشی گری های داعش تا جایی پیش رفته است که هم اکنون گروه های شورشی، حتی جبهه النصره علیه این گروه اعلام جنگ کرده و رسما به جان هم افتاده اند. تاکنون درگیری های میان شورشیان سوری، 482 کشته بر جای گذاشته است.
     

     غربی ها نیز با کمک رسانه هایشان تلاش دارند تا وجهه حقیقی این گروه را بیش از پیش آشکار کرده و مانع پیوستن جوانان اروپایی و آمریکایی به این گروه مخوف و البته پر طرفدار میان تندروها بشوند.
     
     حال باید منتظر ماند و دید آینده این گروه مخوف تروریستی چه خواهد شد؟!


منبع:
http://webgardi.yjc.ir/fa/news/97435/%D ... B%8C%D8%AF
****************************************************************************************************
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  -
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

**************************
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب TD تشکر کرده اند:
chad, Present, arsham33, ne13, morteza tomcat, eshghul, milad217, jhan2010, امام قلي خان, Mahdi1944, shahab313, mahdi2elve, KH.I.A.2500, shafagh 2, Amiiiin, anga2009

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

189

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 9 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 22:31

آرشيو سپاس: 734 مرتبه در 183 پست

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

توسط shahab313 » دوشنبه 23 دی 1392 21:15

قابل توجه غربی ها
هر کی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shahab313 تشکر کرده اند:
Mohammad.Jafar, Present, milad217, Mahdi1944, KAL-KOI-BABAK

Junior Poster

Junior Posterno avatar
پست ها

170

تشکر کرده: 45 مرتبه
تشکر شده: 54 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 16 بهمن 1390 22:48

آرشيو سپاس: 181 مرتبه در 76 پست

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

توسط neely » دوشنبه 23 دی 1392 23:41

افراطی گری در هر جامعه ای که باشه  قابل دوام نیست  و با روحیه سالم انسانی سازگاری و تناسب نداره دیر یا زود مردم خسته میشن و بساط اونا را جمع میکنند. نمونه های تاریخی و معاصرش هم برای تحقیق و مطالعه کم نیست.  تعادل و میانه  روی در تمام امور فردی و اجتماعی بهترین روش پسندیده و عقلانی است.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب neely تشکر کرده اند:
Present, KAL-KOI-BABAK, parvaaz, shahab313, امام قلي خان

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1924

تشکر کرده: 23 مرتبه
تشکر شده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

محل سکونت

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

توسط HORLIKAN » سه شنبه 24 دی 1392 20:47

ولی خدایی بعضی قوانینشون برای ایران خوبه!   ::ss  ::ss

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
pedmehr

Administrator

Administratorنماد کاربر
پست ها

15479

تشکر کرده: 10208 مرتبه
تشکر شده: 3962 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 25 دی 1392 05:05

تنها قانون به درد بخورش فکر ميکنم مورد 10 باشه ...
کاش در ايران هم مواد مخدر از هر نوعي مجازات اعلام داشت. شايد رعايت نميشد. اما حداقل با وقاهت تمام و حق به جانب اين موجودات خودشون رو مالک هوا و محيط نميدونستند و به حق ديگران تجاور نميکردند ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Abdoll@h, Present, mogtaba-pilot, Mamal_Moj, mahdi2elve

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1634

تشکر کرده: 2287 مرتبه
تشکر شده: 975 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

توسط KH.I.A.2500 » چهارشنبه 25 دی 1392 05:38

با سلام

وبگردی 20:30 با این تحلیلش. در این تحلیل از جبهه النصره یک تصویر خوب به نمایش گذاشته شده و همه چیز بر سر داعش خراب شده و عدم حمله نظامی امریکا به سوریه نیز به عدم حمایت امریکا از این گروه تروریستی تعبیر شده!

قابل توجه غربی ها
هر کی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه


هیچ لرزی در کار نیست. مجموعه ای از دشمنان امریکا به جان هم افتاده اند. رفتار امریکا و غرب با این ها درست مثل پرورش ویروس در محیط آزمایشگاه است! و یا مثل هدایت یک سیل خروشان و تخریبگر در مسیری دلخواه است. امریکایی ها فقط قصد دارند قدرت این گروه های تروریستی را تعدیل و متوازن کنند. امریکا مایل نیست این ها را از بین ببرد بلکه فقط قصد دارد مهارشان کند و قلاده هایشان را در دست داشته باشد. طبیطتاً این سگ های وحشی که امریکا برای شکار رها می کند، دوست ندارند دوباره قلاده شوند و می خواهند برای خودشان ول بگردند ولی امریکا با اعمال فشار و تنبیه به روش های مختلف، دوباره سگ های هارش را قلاده می کند و مجبورشان می کند سر به راه شوند و فقط در همان چهارچوبی که غرب برایشان تعریف کرده پاچه بگیرند.
امریکا، عربستان و گروه های تروریستی خدمات متقابلی به همدیگر ارائه می کنند. گوشت همدیگر را می خورند ولی استخوان هم را دور نمی اندازند.

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
anga2009, javad 64, Present, mogtaba-pilot, امام قلي خان

Captain II

Captain IIno avatar
پست ها

473

تشکر کرده: 341 مرتبه
تشکر شده: 612 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 دی 1385 12:37

آرشيو سپاس: 4158 مرتبه در 431 پست

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

توسط TD » شنبه 28 دی 1392 15:04

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
یکی از بزرگترین شیوخ تکفیری سوری که مقیم عربستان است اظهار داشت: داعش فرقه ای یاغی است، آنان خبیث نیز هستند، ولی با اسم اسلام خود را استتار کردند.
     
به گزارش مشرق به نقل از ابنا، «عدنان عرور» یکی از بزرگترین شیوخ تکفیری سوی که مقیم عربستان است٬ برای چندمین بار به گروه تروریستی موسوم به "دولت اسلامی عراق وشام" (داعش) هجوم آورده و آنان را به فرقه ای خبیث و یاغی توصف کرد.

عرعور در صفحه شخصی خود در "تویتر" نوشت: داعش فرقه ای یاغی است، آنان خبیث نیز هستند، ولی با اسم اسلام خود را استتار کردند.

وی اضافه کرد: آنان پس از اینکه خون علما را حلال دانستند اکنون ریختن خون مسلمانان را حلال می دانند، چرا که اولین درس در تکفیر نابود ساختن علما است.

این شیخ تکفیری به یک توطئه اشاره کرد که در آن می خواستند "جوانان مسلمان به خصوص سعودی ها را ذبح کنند" که به گفته عرعور٬ با ارشادات وی (صدور حکم حرام بودن اعزام جنگجو به سوریه) از این توطئه جلوگیری کرد.

عرعور از مسلحان سوری که جدیدا وارد سوریه می شوند خواست که مخالفان معتدل را حمایت کنند و هرچه زودتر از داعش جدا بشوند.

این درحالی است که عرعور چندی پیش در شبکه وهابی "شذا الحریه" که از طرف سعودی های حمایت می شود اظهار داشت: من به 99 درصد از برادران داعشی اعتماد داردم و 99.9 درصد داعشیان مؤمن٬ صادق و مخلص هستند؛ چه آنانی که در سوریه هستند و چه آنانی که خارج از سوریه هستند.

گفتنی است٬ عرعور از اولین کسانی است که آتش فتنه طایفه ای را در سوریه شعله ور ساخت و از جمله کسانی بود که اجازه قتل و ذبح مؤیدان حکومت سوریه و تخریب اموال عمومی را صادر کرد.
****************************************************************************************************
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  -
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

**************************
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب TD تشکر کرده اند:
KH.I.A.2500, Mahdi1944, امام قلي خان

Fast Poster

Fast Posterno avatar
پست ها

256

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 2 دی 1390 20:01

آرشيو سپاس: 603 مرتبه در 172 پست

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

توسط panda64 » شنبه 28 دی 1392 17:34

ایکاش در مورد ارتباط این گروه با ترکیه هم می نوشتید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب panda64 تشکر کرده اند:
Present

Major II

Major IIنماد کاربر
پست ها

189

تشکر کرده: 2 مرتبه
تشکر شده: 9 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 22:31

آرشيو سپاس: 734 مرتبه در 183 پست

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

توسط shahab313 » شنبه 28 دی 1392 21:43

KH.I.A.2500 نوشته است:با سلام

وبگردی 20:30 با این تحلیلش. در این تحلیل از جبهه النصره یک تصویر خوب به نمایش گذاشته شده و همه چیز بر سر داعش خراب شده و عدم حمله نظامی امریکا به سوریه نیز به عدم حمایت امریکا از این گروه تروریستی تعبیر شده!

قابل توجه غربی ها
هر کی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه


هیچ لرزی در کار نیست. مجموعه ای از دشمنان امریکا به جان هم افتاده اند. رفتار امریکا و غرب با این ها درست مثل پرورش ویروس در محیط آزمایشگاه است! و یا مثل هدایت یک سیل خروشان و تخریبگر در مسیری دلخواه است. امریکایی ها فقط قصد دارند قدرت این گروه های تروریستی را تعدیل و متوازن کنند. امریکا مایل نیست این ها را از بین ببرد بلکه فقط قصد دارد مهارشان کند و قلاده هایشان را در دست داشته باشد. طبیطتاً این سگ های وحشی که امریکا برای شکار رها می کند، دوست ندارند دوباره قلاده شوند و می خواهند برای خودشان ول بگردند ولی امریکا با اعمال فشار و تنبیه به روش های مختلف، دوباره سگ های هارش را قلاده می کند و مجبورشان می کند سر به راه شوند و فقط در همان چهارچوبی که غرب برایشان تعریف کرده پاچه بگیرند.
امریکا، عربستان و گروه های تروریستی خدمات متقابلی به همدیگر ارائه می کنند. گوشت همدیگر را می خورند ولی استخوان هم را دور نمی اندازند.


دوست عزیزم
اولا. افراط حد و حسری نداره درست معنای واژه نیز به همین مفهوم است.
دوما شما سگ رو مشابه اونا دونستید اما سگ مظهر وفا داری حتی اگه هار باشه.اونا اگه وفا داری سرشون میشد که اول روی رهبرشون میگرفتند
سوما جنگ قدرت باعث میشه مخصوصا اگه دین و ایمونی نباشه پدر پسرو و پسر پدرو و برادر برادرو بکشه چه برسه به سایرین
چهارما امریکا اگه میتونسن همه رو رام کنه از اسمامه و ملاعمر و غیره افسار میزد
.
.
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shahab313 تشکر کرده اند:
Present, TD

Captain II

Captain IIno avatar
پست ها

473

تشکر کرده: 341 مرتبه
تشکر شده: 612 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 دی 1385 12:37

آرشيو سپاس: 4158 مرتبه در 431 پست

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

توسط TD » چهارشنبه 2 بهمن 1392 22:23

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

"أبوبکر البغدادي" رهبر گروهک تروريستي "دولت اسلامي عراق و شام"‌ موسوم به "داعش" تاکنون هيچ تصويري از خود در فضاي مجازي منتشر نکرده است.
     
                                                                                منبع:
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/2792 ... 9%81%D8%AA
****************************************************************************************************
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  -
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

**************************
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب TD تشکر کرده اند:
امام قلي خان, Mahdi1944, mogtaba-pilot, Present, shahab313, KH.I.A.2500

Captain II

Captain IIno avatar
پست ها

473

تشکر کرده: 341 مرتبه
تشکر شده: 612 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 دی 1385 12:37

آرشيو سپاس: 4158 مرتبه در 431 پست

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

توسط TD » جمعه 4 بهمن 1392 16:57

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
به نقل از ابنا، یک پایگاه اطلاع رسانی که متعلق به گروه تروریستی موسوم به "دولت اسلامی عراق و شام" (داعش) است؛ با انتشار ویدئویی٬ کوچکترین عضو خود را معرفی کرد.

در این ویدئو٬ تیراندازی یک کودک سه ساله با کلاشینکف ـ که کوچکترین عضو نامگذاری شده ـ به نمایش کشیده می‎شود و اطرافیانش با شعار "الله اکبر" وی را تشویق می‎کنند.

این کودک پس از آنکه چندین بار تیراندازی می‎کند٬ اعضای داعش اسلحه را از وی گرفته و با وی به گفتگو می‎پردازند.

در این گفتگو٬ یکی از اعضای داعش از وی می‎پرسد نامت چیست که کودک می‎گوید: ابوبکر بغدادی. سپس از وی می‎پرسند عضو گروه "جیش الحر" هستی یا "داعش" که کودک پاسخ می‎دهد: از پاکستان آمده ام تا به دولت اسلامی عراق و شام کمک کنم.

در ادامه این گفتگو از کودک سه ساله می‎پرسند چه پیامی برای مسلمانان داری که وی می‎گوید: از آنها می‎خواهم بجنگند و علوی های کافر را ذبح کنند.

همچنین وی در پاسخ به سوال "امیر تو چه کسی است؟" می‎گوید: امیرم ابوبکر کرار است که با او بیعت کرده ام.

****************************************************************************************************
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  -
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

**************************
وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب TD تشکر کرده اند:
Mahdi1944, KH.I.A.2500, shahab313, امام قلي خان

Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تشکر شده: 349 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

محل سکونت

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

Re: با مرگ بارترین و پر کارترین گروه تروریستی جهان آشنا شوید

توسط esijoon » جمعه 4 بهمن 1392 18:31

امان از این همه حماقت..امان

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

بعدي

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان