در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1194

تشکر کرده: 176 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 17 آذر 1385 12:26

يه گوشه كنار شيراز

آرشيو سپاس: 2518 مرتبه در 587 پست

Re: نوشیدن ادرار گاو در هندوستان +تصاویر

توسط esijoon » شنبه 28 دی 1392 21:54

Present نوشته است:reza_ahwaz_26,  منم در مورد ادرار انسان شنیدم اگر جایی گیر کردید که فقط برف بود و برف و از تشنگی داشتید می مردید می توانید در اب برف کمی ادرار کنید و ... چون ظاهرا اب برف وقتی که شما بسیار تشنه هستید مضرر هست چون فاقد مواد معدنی هست !! :-(

نه داداش...این نیست

اگر خود برف رو بخورید دمای بدنتون به شدت کاهش پیدا میکنه

برای همین باید برف رو آب کنید و بعد بنوشید...ادرار گرمه...برای همین هم باعث آب شدن برف میشه تا بتونید مصرفش کنید

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب esijoon تشکر کرده اند:
Present

Major II

Major II

no avatar
89

تشکر کرده: 161 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 25 تیر 1392 23:29

مشهد

آرشيو سپاس: 240 مرتبه در 70 پست

توسط ATABACKAN » شنبه 28 دی 1392 22:02

MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:سلام
عده ای از مسلمانان هم ادرار شتر رو مینوشند برای علاج بعضی بیماریها
http://www.google.com/m?q=%d8%b4%d8%b1% ... 8%a8%d9%84
یعنی خدایش این یکی که دیگه واقعا نوبره

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ATABACKAN تشکر کرده اند:
Present, FREE MAN

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

توسط FREE MAN » شنبه 28 دی 1392 22:29

arsham33 نوشته است:
FREE MAN نوشته است:سخت نگیرید . هر کسی یه دین و باوری داره و قرار نیست همه مثل هم باشند ...

ای کاش این سایت نیز مانند برخی سایت ها امکان دادن منفی به پست ها را نیز قرار می داد. تا بتوان علی الخصوص پست هایی که در ظاهر محتوای مناسبی دارند اما در واقع مفاهیم دیگری را منتقل می کنند، نفی شوند و لازم نباشد برای هر یک پستی جدا نوشت.
بسیار باعث تاسف است که باور های خرافی را در کنار واژه دین قرار داد. (و همچنین باعث تاسف رفتار مدعی دین مداری است که به چنین تفکری کمک می کند.)
اینجا جایش نیست و من نیز متخصص نیستم، اما خدا تنها پاسخ منطقی به حیات است (به نظر من) و دین نیز ذیل آن قابل تعریف است.

دوست عزیز ، من دو سال با اینها کار کردم و با روحیاتشون کاملا آشنام . بهشون می گفتیم بیاین یه لقمه کباب بخورید چنان اخ و تفی میکردن که انگار بهشون گفتی برو سرتو بکن توی چاه فاضلاب ، وقتی دلیلش رو ازشون میپرسیدیم میگفتن اگه به شما بگن بیا سوسک بخور، می خورین ؟ ما هم همین حالت بهمون دست میده ...

اینا چند هزار ساله که اینطورین ، خیلی قبل تر از اسلام و مسیحیت، بعد شما فکر می کنید اگه بیاید توی این سایت یکم بحالشون دل بسوزونید یا بهشون بخندید یا مسخرشون کنید اونا از انجام اینکارا دست بر میدارن ؟ دوست عزیز چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید اونها دینشون و چیزی که بهش اعتقاد دارن (از نظر شما رفتار خرافی ) اینه و این هم به من و شما هیچ ربطی نداره .
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
Present, mj_piremard, ATABACKAN

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
62

تشکر کرده: 294 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 1 آذر 1389 21:04

آرشيو سپاس: 131 مرتبه در 45 پست

توسط arsham33 » دوشنبه 30 دی 1392 15:54

FREE MAN نوشته است:
arsham33 نوشته است:
FREE MAN نوشته است:سخت نگیرید . هر کسی یه دین و باوری داره و قرار نیست همه مثل هم باشند ...

ای کاش این سایت نیز مانند برخی سایت ها امکان دادن منفی به پست ها را نیز قرار می داد. تا بتوان علی الخصوص پست هایی که در ظاهر محتوای مناسبی دارند اما در واقع مفاهیم دیگری را منتقل می کنند، نفی شوند و لازم نباشد برای هر یک پستی جدا نوشت.
بسیار باعث تاسف است که باور های خرافی را در کنار واژه دین قرار داد. (و همچنین باعث تاسف رفتار مدعی دین مداری است که به چنین تفکری کمک می کند.)
اینجا جایش نیست و من نیز متخصص نیستم، اما خدا تنها پاسخ منطقی به حیات است (به نظر من) و دین نیز ذیل آن قابل تعریف است.

دوست عزیز ، من دو سال با اینها کار کردم و با روحیاتشون کاملا آشنام . بهشون می گفتیم بیاین یه لقمه کباب بخورید چنان اخ و تفی میکردن که انگار بهشون گفتی برو سرتو بکن توی چاه فاضلاب ، وقتی دلیلش رو ازشون میپرسیدیم میگفتن اگه به شما بگن بیا سوسک بخور، می خورین ؟ ما هم همین حالت بهمون دست میده ...

اینا چند هزار ساله که اینطورین ، خیلی قبل تر از اسلام و مسیحیت، بعد شما فکر می کنید اگه بیاید توی این سایت یکم بحالشون دل بسوزونید یا بهشون بخندید یا مسخرشون کنید اونا از انجام اینکارا دست بر میدارن ؟ دوست عزیز چه دوست داشته باشید چه نداشته باشید اونها دینشون و چیزی که بهش اعتقاد دارن (از نظر شما رفتار خرافی ) اینه و این هم به من و شما هیچ ربطی نداره .

و
ATABACKAN نوشته است:
MOHAMMAD_ASEMOONI نوشته است:سلام
عده ای از مسلمانان هم ادرار شتر رو مینوشند برای علاج بعضی بیماریها
http://www.google.com/m?q=%d8%b4%d8%b1% ... 8%a8%d9%84
یعنی خدایش این یکی که دیگه واقعا نوبره

دوست عزیز

1- مطالبی که فرمودید ارتباطی به عرض من در آن پست ندارد. و مطالب شما ممکن است درست یا غلط باشد. (شامل دلسوزاندن و تمسخر و عادات غذایی و ...)
2- نقدی که به پست اول شما وارد بوده و هست استفاده از واژه دین در کنار یک باور خرافی و در زیر یک تاپیک با این محتوا بوده است. همانگونه که عرض کردم دین زیر مجموعه اعتقاد به خدا است و چون خدا یکی است دین نیز چنین است. پس مسیحیت، یهودیت و ... (هر کدام در شکل واقعی و منحرف نشده) همان اسلام است. هر باور خرافی نام دین ندارد (البته ممکن است نظر شما جز این باشد)
3- دوستی در جایی به رفتار برخی مسلمانان اشاره کرد. من اطلاعی ندارم که چقدر این موضوع صحت و گستردگی دارد ولی چه ارتباطی دارد به مسلمان بودن. حتی اگر هم بواسطه یک برداشت ناصحیح از زیر مجموعه ای نزدیک به دین باشد (که البته بعید می دانم در این موضوع چنین باشد) باز هم مسوول آن، فرد عاقلی است که باید با کمک تخصص و منطق، بررسی و عمل نماید. در ضمن گستردگی رفتار منعکس شده در هند نیز قابل بررسی است و می توان دید آیا واقعا به آن اعتقاد دارند یا نه. البته همانگونه که شما فرمودید به من ارتباط ندارد. هرچند طرح نظر ذیل موضوع هر تاپیک برای تمامی کاربران ممکن و مرتبط است.
4- تصور می کنم به کفایت عرض کردم و بیش از این زیاده گویی است. موفق باشید.

قبلي