در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 28 دی 1392 18:17

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

چند سوال در مورد لاستر

توسط Luster20 » شنبه 28 دی 1392 18:39

با عرض خسته نباشید به دست اندرکاران سایت.من چند روزه گوشی لاستر رو خریدم و چون اولین تجربه آندرویدم هست ممکنه سوالاتم خسته کننده یا شاید خنده دار باشه که به بزرگواری خودتون میبخشد:
1-آیا نصب برنامه هایی چون بهینه سازی باطری گوشی یا استفاده از دکمه های مجازی برای پیشگیری از خرابی دکمه های خود گوشی و کلا برنامه هایی که ادعا میکنن سرعت رو افزایش میدن و..... باعث خرابی گوشی نمیشه؟
2-روت کردن گوشی با برنامه framaroot-1.81 که فقط توسط خود گوشی انجام میشه و نیاز به کامپیوتر نداره خطرناک نیست چون خیلی جاها دیدم کاربرانی که گوشی رو روت کردن و دیگه بالا نیومده.
3-بهترین آنتی ویروس واسه گوشی چیه که اگه یه وقت بخواهیم پاک کنیم و یه آنتی دیگه نصب کنیم مشکل ساز نباشه در ضمن سرعت گوشی رو هم پایین نیاره.
4-این رو دیگه روم نمیاد بنویسم اما چه کنم که نیاز دارم آقا این قسمت اس ام اس گوشی فوروارد نداره من هر کاری کردم نتونستم پیدا کنم.
5-من یه مدت چشمم ضعیف شده و باید عینک مطالعه بزنم تا نوشته های قسمت منو رو ببینم میخواستم بدونم از کجا میتونم فونت کل گوشی رو تغییر بدم تا بزرگتر از اینی که هست بشه.مثلا اونجایی که نوشته دوربین فونتش رو بزرگ کنم.
با تشکر از مدیران زحمت کش راستش خیلی خوشحال شدم این انجمن رو پیدا کردم منتظر جواب شما عزیزان هستم.

Major I

Major I

no avatar
199

تشکر کرده: 35 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 10 آذر 1392 17:40

آرشيو سپاس: 74 مرتبه در 45 پست

Re: چند سوال در مورد لاستر

توسط vahidkhan0831 » يکشنبه 29 دی 1392 11:06

1- نه نمیشه.اما اکثر این برنامه ها چون خودشون در حد 15-20 مگ ازفضای رم رو اشغال میکنن همین قدرم رم آزاد میکنن. شاید حس نشه افزایش سرعت !!!!!
2- برای روت کردن بی خطر ازین لینک استفاده کنید:
topic-t110371.html#p417600
3-انتی ویروس سرعت گوشی را میگیره نصب نکنی بهتره.
4-با لمس چند ثانیه ای اس ام اس یه منو بالا میاد که فروارد هم داره.
5-فونت کلی گوشی با برنامه هایی میشه بزرگ شه اما اس ام اس هارو گه رو اس ها درگ کنی بزرگ میشه. دو انگشتتو در دو جهت مختلف بکش بزرگ میشه.
موفقباشی
حال همه ما خوب است.....
اما تو باور نکن.......

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب vahidkhan0831 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Luster20