پاسخ به سوالات شما در زمینه بدنسازی و مکمل های بدنسازی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
محل اقامت: تهران
سپاس‌های دریافتی: 3 بار
تماس:

پاسخ به سوالات شما در زمینه بدنسازی و مکمل های بدنسازی

پست توسط بدنسازی فولکت » یک شنبه 29 دی 1392, 11:52 am

ما پاسخگوي تمامي سوالات شما عزيزان در مورد بدنسازي و برنامه هاي بدنسازي و مکمل هاي بدنسازي در اين تاپيک هستيم

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

Re: پاسخ به سوالات شما در زمینه بدنسازی و مکمل های بدنسازی

پست توسط Present » یک شنبه 29 دی 1392, 12:50 pm

من مینیسک خارجی پام له شدگی داره .
شنیدم گلوتامین کارش بافت سازی و ... است ، بدنسازی هم کار می کنم ولی بدون مکمل و سعی می کنم با وعده غذایی و ... خودم رو تامین کنم ! آیا همچنین چیزی بدرد مینیسک پام می خوره ؟ البته این سوال کمی تخصصی هست ولی خوب شاید شما هم بدونید !!
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 245 بار
سپاس‌های دریافتی: 588 بار

Re: پاسخ به سوالات شما در زمینه بدنسازی و مکمل های بدنسازی

پست توسط kdf » شنبه 19 بهمن 1392, 1:31 pm

Present نوشته شده:من مینیسک خارجی پام له شدگی داره .
شنیدم گلوتامین کارش بافت سازی و ... است ، بدنسازی هم کار می کنم ولی بدون مکمل و سعی می کنم با وعده غذایی و ... خودم رو تامین کنم ! آیا همچنین چیزی بدرد مینیسک پام می خوره ؟ البته این سوال کمی تخصصی هست ولی خوب شاید شما هم بدونید !!

دوست عزیز فکر کنم منظورت گلوکزامین باشه گلوتامین یه آمینو اسیده که بیشتر برای جلوگیری از کاتابولیسم عضلات استفاده میشه.گلوکزامین میتونه برای آسیب های تاندون و مفصل موثر باشه.

مکانیسم اثر گلوکزامین:

این ماده برای ساخته شدن اجزای [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] ها، غضروف و مایع سینوویال (مایع احاطه کننده فضای بین مفصلی) ضروری می باشد. این ترکیب با مهار آنزیم [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید](تجزیه کننده کلاژن) و آنزیمهای پروتئولیتیک (تجزیه کننده پروتئینها) سبب محافظت از بافت غضروفی شده و تا حدود کمی اثرات ضد التهابی دارد ولی اصلا مسکن نیست. معمولاً برای تأثیرگذاری بیشتر گلوکزآمین، نوعی ماده ترکیبی دیگر بنام [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] به این ماده اضافه می شود.

حالا چجوری مینیسک زانوت رو له کردی؟تصویرتصویر
 [FONT=Impact]     
  [FONT=Impact]      [FONT=Impact] ما یه مشت سربازیم جون به کف   

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”