در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
709

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

مشکل جدی برای تمدید دامنه Ir

توسط Erratic » چهارشنبه 2 بهمن 1392 12:24

سلام دوستان

بنده چند عدد دامنه با پسوند ir از یکی از نمایندگان فروش nic.ir خریداری کردم. تمامی دامین ها در سایت مبدا nic.ir ثبت شدند اما تعدادی از دامنه در پنل نمایندگی به صورت معلق قرار گرفتند. حالا برای تمدید این دامنه ها با مشکل مواجه هستم. هیچ گزینه ای در پنل نمایندگی برای تمدید این دامنه ها وجود نداره. نه میشه دوباره ثبتش کرد و نه تمدید و نه کار دیگه ای.

مهلت دامنه هام در حال اتمام هستش و پشتیبانی نمایندگی فروش پاسخگو نیستند.
تنها کاری که میتونم بکنم اینه دامنه رو از پنل nic.ir تمدید کنم با مبلغ 2 یورو معادل 16 هزار تومان که این مبلغ چهار برابر چیزی هستش که من به نمایندگی میدم. با توجه به اینکه تعداد دامنه های (به این صورت معلق) من بالاست هزینه زیادی رو باید متحمل بشم.

لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر فراوان
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
Present

Major I

Major I

نماد کاربر
686

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

Re: مشکل جدی برای تمدید دامنه Ir

توسط saeedjiji » چهارشنبه 2 بهمن 1392 13:07

با پشتیبانی نمایندگی تماس گرفتید؟

خوب اگه نمایندگی امکان تمدید نداره از یه نمایندگی دیگه اقدام کنید / فقط کافیه توی پنل خودتون توی سایت nic.ir رابط مالی رو تغییر بدید به نمایندگی جدید

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد  , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب saeedjiji تشکر کرده اند:
Present, Erratic, Mahdi1944

Captain II

Captain II

نماد کاربر
709

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

Re: مشکل جدی برای تمدید دامنه Ir

توسط Erratic » چهارشنبه 2 بهمن 1392 13:26

هنوز مهلت دامنه ها مونده. چندجا تست کردم قابلیت ثبت و حتی تمدید نمیدن. اما بالاخره تونستم با پشتیبانی نمایندگی ارتباط برقرار کنم ظاهرا میتونن مشکل رو حل کنن. باز هم ممنون از راهنماییتون
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
saeedjiji