در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain II

no avatar
473

تشکر کرده: 341 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 دی 1385 12:37

آرشيو سپاس: 4158 مرتبه در 431 پست

بمباران بی سر و صدای اتمی ایران!

توسط TD » سه شنبه 8 بهمن 1392 02:19

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، «علیرضا میبدی» مجری تلویزیون ماهواره ای و ضدانقلاب «پارس» در تحلیلی به عملی شدن مذاکرات ایران و 5+1 مبنی بر پلمپ شدن مراکز هسته ای ایران پرداخت.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد   

میبدی در ابتدای این تحلیل گفت: «بعد از به اجرا در آمدن مراحل اولیه قرارداد ژنو من رفتم به آمارهای بمباران احتمالی سایت های هسته ای ایران نگاه کردم و متوجه شدم اگر بمباران هوایی هم صورت گرفته بود در سه ساعت اول این همه تلفات هسته ای داده نمی شد.»

وی در این خصوص افزود: «در قلمرو هسته ای حق با روزنامه وطن امروز است. هولوکاست هسته ای تیتر جالبی است.»

مجری سلطنت طلب پارس با اشاره به تیتر هولوکاست هسته ای وطن امروز خاطر نشان کرد: «این تیتر اولا نشان می دهد هولوکاست را باور دارند مضاف براینکه می دانند هولوکاست یک فاجعه عظیم بوده است. استفاده از واژه هولوکاست از سوی یک نشریه محافظه کار مذهبی در ایران بسیار پرمعناست.»

این فعال ضدانقلاب در خاتمه تاکید کرد: «بنابراین اگر بمباران صورت گرفته بود این همه در سه ساعت اول تلفات هسته ای داده نمی شد و ایران بمباران بی سر و صدای اتمی شده است.»

به نظر می رسد فعالان ضدانقلاب از اینکه در طی این سال ها وطن فروشی و خیانت نتوانسته اند نظر دولتمردان آمریکا را به سوی جلب کنند بسیار ناراحت شده و زمانیکه احتمال می دهند دولت آمریکا و دیگر کشورهای غربی مجبور به پذیرفتن حق هسته ای ایران شده اند می خواهند از این طریق به دیپلماسی ایران در عرصه جهانی حمله کنند.
****************************************************************************************************
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  -
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد -  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

وقتی خدا مشکلات تو رو حل می کنه

تو به توانایی های او ایمان داری

وقتی خدا مشکلاتت رو حل نمی کنه

او به توانایی های تو ایمان داره

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب TD تشکر کرده اند:
hesperus, freez578, hagh60, Present, Abdoll@h, apple2009, anga2009, shafagh 2, Warlock051

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

Re: بمباران بی سر و صدای اتمی ایران!

توسط sand_fighter » سه شنبه 8 بهمن 1392 12:04

عجب ! بعضی برای تخریب به کجا ها که نمی روند !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
RaAmIiN, Mohammad.Jafar, apple2009