در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
137

تشکر کرده: 25 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 6 شهریور 1390 07:58

آرشيو سپاس: 169 مرتبه در 41 پست

Re: تصویر جهانی ایران پشت صف طولانی سبد کالا

توسط sazan1978 » چهارشنبه 16 بهمن 1392 09:04

از قديم مديما گفتن مفت باشه کوفت باشه ، عزيزم اين از فرهنگ هفت هشت نه ده هزار سالمونه ، شما به اين دولت گير نديد ، شما تو دهه محرم بروببين مردم برای گرفتن نذری چه کارايی میکنند ، شما يادتون هست که چند سال پيش تو پارک ملت سانديچ شتر مرغ میدادند چون مفت بود چه غوغايي بپا کردن ملت . البته ما بايد فرهنگمون را درست کنيم عزيز جان ای عزيز جان
«گاوآهِن»

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sazan1978 تشکر کرده اند:
R.A.F, Ghost Rider, Mohammad 1985, كيارش, Present, Motimann, iran4946

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
211

تشکر کرده: 65 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 12 آذر 1388 11:38

آرشيو سپاس: 443 مرتبه در 117 پست

توسط apple2009 » چهارشنبه 16 بهمن 1392 19:30

به جای اینکار کارت خرید میدادن این اوضاع پیش نمیومد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب apple2009 تشکر کرده اند:
Present, mohammad area51, Bystander

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
180

تشکر کرده: 59 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 5 شهریور 1390 23:24

آرشيو سپاس: 695 مرتبه در 146 پست

توسط Bystander » چهارشنبه 16 بهمن 1392 19:36

apple2009 نوشته است:به جای اینکار کارت خرید میدادن این اوضاع پیش نمیومد

کارت های هوشمند خرید با قابلیت شارژ مجدد راهکار خوبی هست.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Bystander تشکر کرده اند:
apple2009

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

توسط sand_fighter » پنج شنبه 17 بهمن 1392 13:40

بلاخره از کسی که چندینو چند بار نشون داده که از اقتصاد فقط پول تو جیبی که دولت تو جیبش می ریزه رو می فهمه بیش از این هم انتظار نمی رفت که با کشیدن وضع مثلا بد و خوب من و خودش به بحث به سفسطه کردن بپردازه بله آقا من پول تو زندگیم هست ولی خودم کار کردم اگر خیلی مردی شما هم کار کن پول در بیار دیگه غرض ورزی برای چیه ؟
کسانی که نمی تونند حرف خودشونو به کرسی بشونند به مظلوم نمایی روی میارند .

اتفاقا این شمایی که سرتو مثل کبک کردی تو برف !
بی سرو صدا و بی صف ؟ شما کجا زندگی می کنی ؟
این همه فیلمو عکس از یورش مردم به خود پرداز ها و بانکا نشون داد اون که هیچ خودمن شاهد بودم یه نفر دستش شکست به خاطر فشار مردم
دیگه می خوای دروغ بگی تو روز روشن نگو !!

به علاوه 80 تومان ریختن خوشحالی شما ؟ ارز 80 تومان شما سال 90 بیشتر بود یا 91 ؟ شما و امثال شما فراموشی گرفتید و یادتون نیست 2 سال پیش ارزش 1 تومان کجا بودو علان کجاست
به علاوه تبق معمول گذشته شما نشون دادی از اقتصاد چیزی نمی دونی و فقط جیب خودتو می بینی نه 10 متر اونور ترو
شما هنوز متوجه نیستی اون 80 تومان باعث نقدینگی بیشتر در سطح جامعه می شه ولی کالا جولو گیری می کنه از نقدینگی حالا شما بگو الان مشکل اقتصادی ما نقدینگی هست یا نبود کالا ؟

در مورد آبرو کسی آبروی مملکتو جلو دیگران می بره که میره جلوی دوربین دروغ میگه به ملتش به علاوه دولت بار ها گفته بود تا آخر سال ما سبدو می دیم چه لزومی داشت ملت حمله کنند ؟
حمله ی ملت و نبود فرهنگ صف چه ربطی دولت داره ؟ شما و امثال شما کی می خواین دست از سفسطه کردن و رفتن به صحرای کربلا برای تخریب دیگران دست بردارید خدا گی دونه !

و در آخر باز هم شما با بی ادبی ثابت کردی دوست داری کار نکنی و جیره خور دولت باشی اگر کسی هم بیشتر از تو پول در آورد تخریبش می کنی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sand_fighter تشکر کرده اند:
iran4946, Ghost Rider, Mohammad 1985, Behzad.ir, ATABACKAN

Captain II

Captain II

نماد کاربر
985

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 26 اسفند 1391 18:05

آرشيو سپاس: 7456 مرتبه در 1001 پست

توسط mohammad area51 » پنج شنبه 17 بهمن 1392 18:00

sand_fighter,   :ch:

الان دقیقا منظورت کیاست؟

هر وقت مودبانه حرف زدی بیا با هم بحث کنیم ! ................

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohammad area51 تشکر کرده اند:
Sami 1993, Present, shahab313, esijoon

Major II

Major II

نماد کاربر
39

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 25 دی 1392 01:07

نوشهر

آرشيو سپاس: 47 مرتبه در 24 پست

توسط mamad...56 » پنج شنبه 17 بهمن 1392 21:45

ببخشی من وسط بحثتون وارد میشم
من زیاد توی سیاست و این چیزا وارد نیستم
برای همین اگه حرفی میزنم که درست نیست بگید
طرفدار هیچ گروه و حزبی هم نیستم
ولی اینو میگم
توی 4 سال دوم ریاست اقای احمدی نژاد افزایش قیمت ها رو به طرز وحشتناکی شاهد بودیم(حالا به هر دلیلی)
جناب روحانی یکی از شعار هاشون این بود
که به جای اینکه مردم گدایی دولت رو بکنن(اشاره به توزیع یارانه) دولت بره و گدایی مردم رو بکنه

اما الان میبینیم همون وضع ادامه داره
همچنان مردم نزد دولت روزی میخورن
قصد توهین ندارم
حرف دقیق جناب روحانی رو نقل کردم
MAMAD...56

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mamad...56 تشکر کرده اند:
ATABACKAN, sand_fighter

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تاريخ عضويت

توسط sand_fighter » پنج شنبه 17 بهمن 1392 22:25

ما مشکلی با نقد کردن نداریم نقد کنید بله دولت وظیفه داره برای همه کارهاش پاسخگو باشه اقای روحانی هم اشتباه می کنه بلاخره اون هم انسانه
نوع نگرش من روی سنگ نوشته نشده من هم اگر آقای روحانی اشتباهی کنه خودم نقدش می کنم ! چه اشکالی داره !

مشکل من اینه که بعضی تخریب می کنند و از اون بدتر برای تخریب از هیچ چیزی کم نمی زارند این بده

با دلیل نقد کنید نه تخریب برای مثل همین سبد کالا دولت مگه نگفته بود تا آخر سال سبدو میدم ؟ چند روز تا آخر سال مونده ؟ چرا مردم یورش می برند ؟
و در آخر این یورش مردم چه ربطی به دولت داره ؟

توی محله ی ما توی تهران سر نذری ملت دعوا می کنند این دیگه چه ربطی به دولت داره؟

Ghost Rider, mamad...56, Mahdi1944, Bystander, ATABACKAN, Present, RaAmIiN, CAPTAIN PILOT

Major II

Major II

نماد کاربر
39

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 25 دی 1392 01:07

نوشهر

آرشيو سپاس: 47 مرتبه در 24 پست

توسط mamad...56 » پنج شنبه 17 بهمن 1392 23:32

کاملا با حرفتون موافقم
روی صحبتم بیشتر با خودمه
متاسفانه من خودم اینطوریم
وقتی از دور صف رو میبینم و این حجم ازدحام توی ذهنم کلی بد وبیراه میگم که ملت ما بی فرهنگن و ....
اما خودمم برای همین صف حاضرم دست و پا بشکنم
این مشکلیه که توی کل جامعه ما هست
خیلیا میگن باید فرهنگ سازی بشه
ولی مگه غیر از اینه که فرهنگ رو منو شما میسازیم
ای کاش از خودمون شروع کنیم
توی تمام خبر گذاریها میان و اعلام میکنن هیچ تاریخی به نوان مهلت برای مراجعه وجود نداره
اونوقت مردم ما فکر میکنن اگه نگیرن تمومه
نمیگم کی تقصیر داره و کی نداره
اما خودمونم بی تقصیر نیستیم
MAMAD...56

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mamad...56 تشکر کرده اند:
sand_fighter

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » جمعه 18 بهمن 1392 00:17

sand_fighter,  ]چرا سر حمایت از فتنه گر ها ازش نقد نکردی ، خبر شهادت یکی دیگر از این بچه های مرز و بوم در اسکرول انجمن هست هنوز !
چرا سر مذاکرات هسته ای که همه چیز رو دارند به باد میدهند سکوت کردید ؟
آیا الان هم مثل دولت قبل انتقاد می کنید ؟
اگر سر اتو گرفتن و ... باشه همین الان دولت روحانی عرض شش ماه اندازه 8 سال احمدی نژاد اتو داده تازه در شرایط بسیار بهتر از نظر رسانه ای داخلی و همیاری و همکاری سه قوه !!
بالاخره ما نفهمیدیم ( البته فهمیدیم به رو نیاوردیم ) که سبد کالا شامل حال احمدی نژاد شدن  و انتشار آن در روزنامه ها چه حکمی دارد ؟ راستی نمی خواهند به خاطر شامل دریافت سبد کالا شدن محاکمش کنند؟
اگر بخوام ادامه بحث رو بدم توسط طرفداران دولت یازدهم "بی سواد" قلمداد می شم هر چند که به این بی سوادی می بالم و بر آن اصرار !!
چیزی که توسط ترکان و روحانی به بی سوادی و نفهمی یاد می شه من به آن می بالم و افتخار می کنم!!

آخه تا کجا ....
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
mohammad area51, شیرافکن, jhan2010, shahab313

Captain

Captain

no avatar
2736

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Present » جمعه 18 بهمن 1392 00:45

ATABACKAN,  عزیز دل برادر برای چی باید بتونند از خودشون حمایت یا دفاع کنند؟
چه کار بد تر از این که 1 سال مملکت رو به نا امنی بکشونی ، فضای مملکت رو متشنج کنی ، مردم رو به جون نظام بندازی ، موقعیت کشورت رو در جامعه جهانی بحرانی کنی و...
اگر یکی از این کارها را یکی از من وشما کرده بودیم بدون محاکمه اعدام صحرایی می شدیم و کاملا هم به جا بود چون خیانت به مملکته !!
همین قدر که اعدامشون نکردند برند خدا رو شکر کنند !!
در این مورد قبلا زیاد بحث شده در همین انجمن نیازی به توضیح بیشتر نیست و این اقدامات آنها در تمام جهات محکوم هست و نیازی به دفاع ندارد !!
هر چی باشه ما هم در این کشور زندگی می کنیم و در ان بازه هم در جریان امور بوده ایم .فتنه گر ، فتنه گر است !
اگر دادگاهی هم نشدند به خاطر مصلحت اندیشی رهبر معظم انقلاب و ... بوده است و بس!!

امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

ATABACKAN, jhan2010, shahab313

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تاريخ عضويت

توسط sand_fighter » جمعه 18 بهمن 1392 00:53

کاملا مشخصه جناب  present  این که شما فتنه گر را که میدانید و من که میدانم ممکنه تفاوت هایی وجود داشته باشه کسی که هنوز در دستگاه دولتی کار می کند و انتقاد می کند فتنه گر نیست ! وگرنه خود حکومت تو حالا برخورد کرده بود البته بحث فتنه گر و شهید و غیر جایش در این تاپیک نیست ! اما شما محبت کن به من بگو که شهید شدن یک عزیز چه ربطی دولت  یازدهم دارد که من بخواهم آن را نقد کنم ؟
باز هم میگم این بحث ها جایش اینجا نیست ولی من تخصص فنی و یا غیر فنی در مورد انرژی اتمی ندارم که بخواهم بر خلاف دیگر دوستان نظر جامعی در موردش بدم ولی از نگاه من ایران کاملا یا هوشیاری یک سری متخصص مذاکرات اتمی برنده ی قطعی این مذاکرات هست پس نیازی به نقد نمی بینم
بله 100% انتقاد خواهم کرد و بلکه بیشتر از شما و دوستانتان زیرا من به روحانی رای دادم پس اگر کاری کند که من فکر کنم به صلاح مملکت نیست بیش از شما ناراحت می شم و بیشتر نقد خواهم کرد بلکه خیلی تندتر از احمدی نژاد !
دوست عزیز کسی دنبال آتو گرفتن نیست آدم ضعیف دنبال آتو میره نه انسان قوی .
من مخالف شما خستم و از نتایج انتخاب آقای روحانی تا اینجا راضیم البته نه 100% ولی در کل راضیم
همکاری سه قوه ؟ یک سوال از شما دارم آروزی هست در این مملکت که وزیرای دولت یازدهم توی مجلس در حال پاسخ گویی نباشند ؟ فشار ها کمتر که نشده هیچ بیشتر هم شده !
این که احمدی نژاد چرا مشمول شد را من واقعا نمی دانم و تا مشخص شدن این مورد صبر می کنم و از جواب دادن پرهیز می کنم تا اطلاعات بیشتر بیرون بیاد و ابعاد این مسئله روشن تر بشه !!

و در آخر می خوام از برداشت های گزینه ای صحبت های رءیس جمهور پرهیز بشه !

Ghost Rider, ATABACKAN, jhan2010, Present

Captain

Captain

no avatar
2736

تاريخ عضويت

شیراز

توسط Present » جمعه 18 بهمن 1392 01:58

sand_fighter,  آهههاااا الان شد !!
فتنه و فتنه گر جاش اینجا نیست !!خوب نیست کاملا درسته پس در پست های دیگه هم یادم باشه متذکر بشم که کجا جای چه چیزی است !!هر چند که در مورد فتنه گر بودن آن سه شخص هیچ شکی نیست و نه تنها من و مردم عادی حتی خود رئیس قوه قضاییه هم به آن اذعان کردند !! پس جای بحثی نیست نه اینکه جاش اینجا نیست !! در ضمن ربطش هم به این بود که هنوز هم دارند از داخل دولت یازدهم از رفع بازداشت خانگی این اشخاص صحبت می کنندو سعی و تلاش پس ربطش مشخص شد !!
این از فتنه و فتنه گر ، می بوسیم میذاریم کنار .
در بحث هسته ای هم هنوز من جوابم رو در مورد اون سوالاتی که آقای محمدی پور در بخش انرزی هسته ای مطرح کرده بودند نگرفتم و منتظرم یکی مثل ایشون با استدلال و ... جواب بده و تا زمانی که این جوابها رو نگیرم حق دارم به این مذاکرات بدبین باشم !

در مورد همکاری سه قوه هم همین که بعض از وقت ها مجلس در دولت قبل مصوبات را عمدا جوری تصویب می کرد که یا به ضرر دولت باشد و یا دولت آن را اجرایی نکند تا از آن اتو بگیرند ، به این نمی گویید کارشکنی !!الان که همیشه رئیس مجلس و قوه قضاییه و مصلحت نظام دارند قربون صدقه دولت می رند که !! یک چند بار هم الکی چند تا سوال پرسیدند که چه جواب بدهند و چه جواب ندهند فقط محض رد گم کردن و ... هست !!

و اما در مورد :
و در آخر می خوام از برداشت های گزینه ای صحبت های رءیس جمهور پرهیز بشه !

ولی ای کاشک همیشه ما اینگونه رفتار می کردیم مثلا در چند سال گذشته !!نمونه اش رو هم مثل همین ادبیاتی که در تاپیک دیگر مورد بحث قرار گرفت مانند بی سواد و نفهم و ...
یادم هست که چندین بار به تمسخر خود شما این ادبیات رو "اب رو بریز ..." برای مخالفان ایده خود به کار بردید در حالی که در دولت گذشته برای کشورهای مانند آمریکا و انگلیس به کار رفته بود ( یعنی دشمن های کشور ما ) در حالی که این ادبیات دولت یازدهم برای 49.5 در صد از رای دهندگان ایران به کار گرفته شد .
به قول معروف ما نفهمیدیم دولت جدید با خودی ها چند چند هست ؟!

شیرافکن

قبليبعدي