در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با علم و تكنولوژي به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

حضور ايران در نمايشگاه بين‌المللي اختراعات و نوآوري‌ها در آلمان

توسط Leila » پنج شنبه 11 آبان 1385 02:59

ايران جزو ‪ ۳۱‬كشور شركت‌كننده در پنجاه و هشتمين نمايشگاه بين‌المللي اختراعات و نوآوري‌ها در شهر نورنبرگ (اي.ا.ان.آ.) در آلمان است.

بنا بر اعلام نمايشگاه نورنبرگ، در اين نمايشگاه بين‌المللي كه از ‪۱۱‬ تا ‪ ۱۴‬آبان برگزار مي‌شود، مخترعين جوان ‪ ۳۱‬كشور جهان از جمله ايران، روسيه، اسپانيا، تايوان، كره جنوبي، هنگ كنگ و مالزي نوآوري‌ها و اختراعات خود را به نمايش مي‌گذارند.

در اين نمايشگاه همچنين كارشناسان و متخصصيني از ايران، ‪ ۲۵‬كشور اتحاديه اروپا، آمريكا، تايوان، ژاپن، كره جنوبي، استراليا، چين، تايلند، مالزي، عربستان، فليپين، كانادا، پاراگوئه، گامبيا نيز حضور دارند و بيش از ‪ ۶۸۰‬اختراع و نوآوري جديد نيز در معرض ديد علاقمندان قرار گرفته است.

از جمهوري اسلامي ايران ‪ ۲۵‬شركت‌كننده در اين نمايشگاه حضور خواهند داشت كه قرار است جديدترين نوآوري‌هاي كشورمان را كه عمدتا بدست جوانان ايراني طراحي شده است در غرفه‌اي به مساحت ‪ ۶۰‬متر در معرض تماشاي بازديدكنندگان و كارشناسان قرار دهند.

بنا بر اعلام "ليديا سلت" رييس پروژه نمايشگاه مخترعات در نورنبرگ، لوازم يدكي خودرو، امور فني، شيمي، سلامتي و محيط زيست مهمترين محورهاي اين نمايشگاه چهار روزه هستند.

در اين نمايشگاه كه بيش از ‪ ۲۰۰‬انجمن نوآوري از آلمان نيز حضور دارند، به ويژه بر روي خلاقيت دانش‌آموزان و شغل آموختگان تمركز ويژه‌اي شده است.

نمايشگاه بين‌المللي اختراعات و نوآوري‌ها در شهر نورنبرگ امكان عرضه، ارزيابي و فروش نوآوري‌هاي را به مخترعين از سراسر جهان مي‌دهد.

از آنجا كه بسياري از نوآوري‌ها و اختراعات پيشرفته براي اولين بار در اين نمايشگاه به معرض نمايش گذاشته مي‌شود، اين نمايشگاه براي مختصصين و كارشناسان و رسانه‌ها از جذابيت ويژه‌اي برخوردار است.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان