در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي جي‌ال‌ايکس به بحث و تبادل نظر نماييد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 19 آذر 1389 18:03

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

مشکل تاچ گوشی اسپایدر

توسط nasser60 » دوشنبه 21 بهمن 1392 12:39

با سلام من یه گوشی اسپایدر در حدود 1/5ماه است گرفته ام که تاچ (در هنگام پیام دادن روی کلمه ک به صورت ممتد چندین بار تکرار می کند و دچار تیک می شود)آن در 5 روز اول دچار مشکل شد بردم نمایندگی اصفهان فلکه احمد آباد که پس از 3روز و فلاش کردن آن دوباره دچار چنین مشکلی شد دوباره بردم خدمات پس از فروش اونجا گفتند باید بفرستیم اهواز و پس از 10 روز الاف کردن من  گفتند فرستادیم نمایندگی و برگشته از اهواز و درست نشده و باید خودت بفرستی اهواز منم به قسمت شکایات نمایندگی جی ال ایکس اهواز زنگ زدم گفتند اصلا همچین گوشی با این شماره سریال تا حالا اینجا نیامده و خودت بفرست بیا در ضمن به من گفتند گارانتی تعویض 24 ساعت شده است ببننید دوستان که چقدر خدمات پس از فروش این گوشی مزخرف و بیخود و کیفیت گوشیهایشان بیخود است برای اطلاع دوستان گفتم اطلاع رسانی کنم که کسی این گوشیها رو نخره که مثل من عملا 780 هزار تومان پولم را رو توی چاه ریخته باشه نخرییییییییییییییییییییییییییید با تشکر

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nasser60 تشکر کرده اند:
Freedom Fighter

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل تاچ گوشی اسپایدر

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 21 بهمن 1392 21:55

nasser60,  
متاسفانه موارد زيادي از چنين رفتاري ديده شده که عموما هم نمايندگي‌ها از اعتماد مشتري‌ها سو استفاده ميکنند. براي همين من به همه‌ي دوستان توصيه ميکنم زمان خريد يک کالا (مخصوصا الکترونيکي) تمام اجزاي اون رو با دقت تست کنند. من يکبار که رفته بودم يک G3 بخرم، از بس با دقت و وسواس اجزاي اون رو تست ميکردم، فروشنده به من گفت پيشنهاد ميکنم شما نخريد، چون مطمئنا دوباره برميگرديد. من هم جواب دادم دقيقا اين کارها رو ميکنم که نخوام برگردم و ...
به هر حال نميشه مشکل يک مورد رو تعميم داد. من هم همين گوشي رو دارم و بسيار بسيار از اون رضايت دارم. تنها مشکلي که داشت همون سبز شدن دوربين روي حداکثر کيفيت بود که به توصيه MTK اون رو فعلا روي 8 گذاشتم تا اين شرکت کرنل جديد براي mtk6589 ارائه کنه و مشکل با 13 حل بشه. بجز اين مشکلي با گوشي نداشتم. تاچ هم به خوبي عمل ميکنه و همه چيز عالي هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
ARafiee, MASTER

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 21 فروردین 1394 19:00

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: مشکل تاچ گوشی اسپایدر

توسط یاپراق » جمعه 21 فروردین 1394 19:09

سلام دوست عزیز متاسفانه منم به مشکلی همچون شما برخوردم
گوشی من بعد از 4 ماه استفاده خودبخود و روی میز بود که تاچش شروع به ترک خوردن کرد
با پشتیبانی و کارخانه جی ال ایکس تماس گرفتم . ولی متاسفانه خیلی راحت برگشتن گفتن به ما مربوط نیست . قیمت تاچش 230 تومنه ببر نمایندگی برات عوض کنن
این جواب مسئول اونا بود خیلی راحت خیلی بی دردسر
انگار پولمونو از سر راه آوردیم گوشی بگیریم ایراد داشته باشه هیچکسی هم پاسخگو نباشه
خیلی برام جالب بود
میگم آقا من گوشیرو براتون میفرستم خودتون ببینید کارشناساتون نگاه کن گوشی اگه اندازه نوک سوزن ضربه خوردگی داشته باشه اندازه کل پول گوشی براتون پول میدم
ولی خیلی راحت باز گفت به ما ربطی نداره حتی اگه مشکل از خود گوشی باشه و خودبخود این اتفاق بیافته
جالبه خود طرف هم تائید کرد که قبلا هم همچین موردی داشتیم و اونم خودش تاچشو عوض کرد
یعنی در واقع میدونن تاچ گوشیهاشون مشکل داره ولی بیخیالن
این از ایران ما
اونم از کارخانه اپل که تا فهمید گوشیهاش خم میشن زود اطلاعیه داد که هرکی گوشیش ان مشکل رو داره بیاره و گوشی جدید تحویل بگیره
اونا به اعتبار خودشون ارزش قائلن ولی مال ما آبرو ندارن فقط به پول فکر میکنن

کشوری که ماشینش دنده عقب نداشته باشه هیچ انتظاری نمیشه از کارخانه گوشی سازیش داشت
والسلام